Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyáltok ennyit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyáltok ennyit, ti egyedül álló férfiak?

Figyelt kérdés
Olvasgatom,hogy sok férfi azon siránkozik,hogy nem kell a nőknek,mert csúnyák vagy mert nincs elég pénzük stb...Mikor fogjátok már fel,hogy a nők megérzik az önbizalom hiányát és ezért nem érdeklődnek írántatok?! Csinos nő vagyok,mindig akad udvarló,de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál!Ami engem meg fog:az a személyiség,a magabiztosság,kedvesség,figyelmesség,határozottság,megbìzhatóság! Ennyi kell a normális nőknek! Faragjatok már magatokból FÉRFIT és fejezétek be az önsajnálatot! Olvassgasatok személyiség fejlesztő dolgokat és találni fogtok megfelelő párt.Ne becsüljétek már le ennyire magatokat,higgyetek magatokban! Ja és ne az interneten keressgesetek,hanem élőben és ne szomorkodjatok,ha visszautasítanak...U.i: Ne vigyetek semmit túlzásba,mert az visszataszítóan hat...Sok sikert fiúk!
2017. jún. 25. 23:59
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
59%
Önbizalom...igen,ha kb.10-ből 11 nő úgy néz az emberre,mint valami leprás féregre,az biztosan okot ad az önbizalomra. Hogyne! Az szép és jó,hogy te adtál esélyt a párodnak annak idején,most meg együtt vagy vele két éve annak ellenére,hogy külsőre nem jön be, csak az a "bökkenő", hogy kb. 1000-1 ilyen lány van. Fogadok,hogy pl.a szomszéd csaj már minimum paprika sprével fújta volna ki a srác szemét "ne zaklass már folyton" felkiáltással. Erről van itt szó. Önbizalom általában pozitív visszajelzések hatására alakul ki,ez így van az élet minden területén.
2017. jún. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
#31 Igen,sajnos így van.Sok csalódástól félénkek lesznek.De akkor is lehet formálódni! Nem szabad mindent párkapcsolatfüggővé tenni.Önbizalmat mással is lehet szerezni,meg kell találni azokat a képességeinket,amiben jók vagyunk vagy lehetünk.
2017. jún. 26. 07:59
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál a párkapcsolatodról az annyira szomorú és lehangoló hogy már attól jobban érzem magam egyedül.


"Nem szabad mindent párkapcsolatfüggővé tenni.Önbizalmat mással is lehet szerezni,meg kell találni azokat a képességeinket,amiben jók vagyunk vagy lehetünk."


Mondja ezt olyan aki párkapcsolatban él, olyanoknak akiknek huszas éveik végére sem mondott igent egyetlen lány se a randimeghívásukra. Még párat szerintem rúgjál beléjük. :DD

2017. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

"Önbizalom...igen,ha kb.10-ből 11 nő úgy néz az emberre,mint valami leprás féregre,az biztosan okot ad az önbizalomra."



bőven elég az is, ha levegőnek néznek. az alternatíva hiánya elé rendesen szétvágja az embert lelkileg.

2017. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
44%

"Önbizalmat mással is lehet szerezni,meg kell találni azokat a képességeinket,amiben jók vagyunk vagy lehetünk."



eszetlen duma. aki jó a szakmájában, az lehet ott magabiztos, de a párkeresés más dimenzió. semmi közük egymáshoz. mintha azt mondtad volna, h meríts önbizalmat a biciklizésből, és tudsz majd repülőgépet vezetni.


a kudarcok frusztrálnak. az alternatíva nélküliség galyra vág. minden pofára esés több kárt okoz, mint az előző, mert a korábbiak sebét is feltépi. vagy izzadtságszagú, nyögve nyelős vergődés lesz a vége, vagy feladás (beletörődés), vagy összeomlás. siker nem, mert sérül az ember, idővel, és kudarcokkal egyre inkább.



az önbizalom nem görcsös akarnokság vagy önámítás eredménye.

2017. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt akartam írni,mint aqer, aki jó a szakmájában, ott szerzett önbizalmat,vagy ép valamilyen sportban, még közel sem biztos,hogy egy párkapcsolat kialakításához is megjön az önbizalma. Mellesleg ez az "önbizalom" sem mindegy,hogy kinél van jelen. Nem egyszer láttam-hallottam ilyeneket,hogy ha egy előnytelen külsejű "mert" önbizalommal rendelkezni,hogy: "Ez mire veri magát?" Ha egy jóképűnek van önbizalma,az persze bejön, az magabiztos, férfias,arra nedvesednek. Úgy hogy hagyjuk ezt az önbizalom dolgot, nagyon jó volt,amikor összeszedtem a bátorságom és beszéltem néhány lánnyal, ezek közül páran haveri körbe tartoztak, azt a választ kaptam általában,hogy legyünk inkább csak barátok,vagy ne rontsuk el a barátságot, ja persze a másik sráccal ellehett rontani a barátságot,érdekes,pedig állításuk szerint én is vicces, kedves,normális voltam, csak ugye ami tény az tény,nem jóképű.
2017. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
50%

Az önbizalom belülről építkezik, nem kívülről!

Aki ezt nem képes megérteni, annak esélye sincsen önbizalmat szerezni.

2017. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
63%

"Az önbizalom belülről építkezik, nem kívülről!"



ez az önámítás definíciója.



ha a külvilágban nincs jele/bizonyítéka/megerősítése akkor önáltatás, önhülyítés.


és mindig a külső világ az ami formálja.

2017. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
49%
Ezt az mondja, aki minden felelősséget el akar tolni magától. A legkönnyebb dolog rajtunk kívül álló dolgokra kenni a sikertelenséget. Akkor nyugodtan lehet üldögélni a langyos szarban.
2017. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
59%

Leírom hatmilliomodszorra is: az önbizalom az önismeretből fakad, az pedig, hogy mennyire vagy tisztában magaddal, lerí amúgy a külsődről is. Ha az ember külső tényezőtől függetlenül úgy alapból bazári majomként feszít, vagy ha szebb púpot domborít, mint a notre dame-i toronyőr, az utal arra, hogy tekint magára. Az is, hogy mit aggat magára, és milyen szintű ápolatlanságot "visel el" magán. Ugyanúgy idetartozik az önkritika, ami szintén az egészséges önbizalom része, hogy igenis tudom, hol a helyem és hogy kellene kinéznem, de ez nem egyenlő az önsajnálattal, ami megénít. Az önkritika csiszol a személyiségen és előremozdít. Az önérzet ugyanaz, kinek milyen szintű elhanyagolás fér a képére. Aki a csövest írta, annak a válaszára reflektálva, ha nekem normális személyiségem van, akkor önérzetes is vagyok. És ha az vagyok, minden követ megmozgatok, még ha beleszakadok is, hogy ne kelljen tűrnöm egy alapvetően tétlen, elhanyagolt állapotot. Még ha évekig csak dolgozni kelek fel, akkor is megtalálom a módját annak, hogy kivergődjek onnan, de legfőképp nem kerülök oda, pont emiatt, mert észreveszem, mit nem kellene hagynom az életemben talán. És nem csak a munkanélküliség ilyen, vagy az alkoholizmus. Az önsajnálat és ez a tanult tehetetlenség, amivel ezen az oldalon nap, mint nap szembesülök a férfiak (de olykor nők) esetében, sem olyan dolog, amit nekem hagynom kellene elhatalmasodni az életemben. Mert senki nem fogja megoldani helyettem. És igenis tartom magam annyira, hogy ha csak egyetlen módom is van onnan kikaparni magam abból a szakadékból, ki fogok jutni. Ennyivel uraim, magatoknak tartoztok. Annak a lénynek, aki valamiért él és nem azért, hogy csak létezzen és lézengjen.


Tessék az asztalra csapni és kijelenteni, hogy kuuurvára elég volt ebből. És akkor feladni a változtatást, ha minden lehetséges utat végigtiportatok, minden létező erőforrást mozgósítottatok és mindent kiadtatok magatokból. Akkor fel lehet adni, mert az egyenlő a halállal. De ez egy ilyen ok miatt, ilyen élni akarás eredményeképp sosem fog bekövetkezni, csak pl. a ráknál.


A külső számít amúgy. Nem a genetika, hanem amit közvetítesz magadból általa a külvilág felé. 90%-ban nonverbális jelekkel kommunikálunk. Ebben benne van nagyon erősen a megjelenés. Amit ti tesztek azzá, amilyen, azzal, ami odabenn van.


És nem, nincs de, nincs hiszti, itt álljunk meg. Ezen nem lehet mit magyarázni. Voltam én is ott, ahol ti. Érdekes, hogy már nem vagyok, mert megtanultam tisztelni magam annyira, hogy nem elgyászolom magam idejekorán, hanem mindent beleadok.

2017. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!