Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyáltok ennyit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyáltok ennyit, ti egyedül álló férfiak?

Figyelt kérdés
Olvasgatom,hogy sok férfi azon siránkozik,hogy nem kell a nőknek,mert csúnyák vagy mert nincs elég pénzük stb...Mikor fogjátok már fel,hogy a nők megérzik az önbizalom hiányát és ezért nem érdeklődnek írántatok?! Csinos nő vagyok,mindig akad udvarló,de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál!Ami engem meg fog:az a személyiség,a magabiztosság,kedvesség,figyelmesség,határozottság,megbìzhatóság! Ennyi kell a normális nőknek! Faragjatok már magatokból FÉRFIT és fejezétek be az önsajnálatot! Olvassgasatok személyiség fejlesztő dolgokat és találni fogtok megfelelő párt.Ne becsüljétek már le ennyire magatokat,higgyetek magatokban! Ja és ne az interneten keressgesetek,hanem élőben és ne szomorkodjatok,ha visszautasítanak...U.i: Ne vigyetek semmit túlzásba,mert az visszataszítóan hat...Sok sikert fiúk!
2017. jún. 25. 23:59
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Utolsó,írd le,hogy szerinted mi az ami a te estetben nem jól működik.
2017. jún. 26. 00:55
 22/57 Heart of Darkness ***** válasza:

# 16 Kétlem. Alapvetően eddig is volt baj de most, hogy belém tiportak teljesen tönkrementem. Bár ez most mellékes.


Kérdező azzal tisztában vagy, hogy mire van szüksége egy férfinak a kapcsolatban?

2017. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
35%

Yah, tehát idejöttél szidni a férfiakat.

Hiszen a jó nők ezt szokták hétfőn egy órakor. Férfiakat férfiatlannak nevezni, amiért több száz elutasítás után nehezen kezdeményznek, holott egy jó nőnek csak a válogatás a dolga.

2017. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
83%

Korábban én is ilyen rinyáló gyökér voltam. Aztán változtattam, elkezdtem az ilyen kérdések, válaszokban meglátni azt, ami hasznomra lehet, sikerült változtatnom/változnom, és mostanra egy jó egyéniségű, önbizalommal rendelkező srác lettem.

Én tényleg próbáltam segíteni ezeknek a srácoknak, hasznos tanácsokat adni, de semmire nem jutottam:( Olyan mélyen ülnek az önsajnálat poshadt levében, hogy esélytelen őket onnan kirángatni. Sok ilyen srácon azt látom, hogy már kb örülnek, ha elutasítják őket, mert azzal igazolva látják saját hülyeségeiket. Persze könnyebb mást hibáztatni, mint saját magunkban megkeresni a hibát. És nem, nem az a hiba, amivel takaróztok. Hogy csórók, vékonyak, rondák vagytok.

2017. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
61%
23#, most mégis honnan értenék, hogy min megy keresztül a férfiak jó része, amikor ők pont a másik végletben élnek? Totál érthető, hogy elképzelésük sincs, milyen lehet, vagy hogy létezhet ilyen egyáltalában, hogy egyszerűen nem kellesz a másik nem tagjainak, hogy állandóan elutasítanak. Ők abban a luxusban élnek, hogy bármikor/bármit csinálnak, mindig lesz férfi, aki érdeklődik irántuk és ebből a pozicióból könnyű magyarázni.
2017. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Heart of Darkness..Igen,tudom mire vágyik a párom a kapcsolatban és igyekszem is megadni neki...talán ezért vagyunk boldogok... 2 éve vagyunk együtt.Megmondom őszintén sosem tetszett (külsőleg átlagon aluli),de együtt dolgoztunk így sok ídőt töltöttünk együtt.Nem nyomúlt,de nem is adta fel,hogy összejöjjünk.Nagyon tetszett a figyelmessége,kitartása.Aztán egyszer adtam neki egy esélyt.Nem tetszett sem a szex vele,meg úgy általában semmi nem tudott vele lázbahozni. Próbáltam szakítani vele mert SEMMIT sem éreztem irànta,de ő akkor is kitartott,szeretett,tisztelt és nem adott fel engem.Másfél év együtt élés után a szívem melegedni kezdett,mert annyi figyelmet és szeretett kaptam tőle.Most,hogy lassan 2 éve együtt vagyunk,kimerem jelenteni,hogy még így senkit sem szerettem.Szorgalmas,férfias,megbízható és gyengéd egyszerre. Tudta,hogy esélytelen nálam még is bátor volt és meg is kapott engem is és a szívemet is! Ennyi
2017. jún. 26. 01:15
 27/57 anonim ***** válasza:
86%

Hát, ez egy eléggé lehangoló sztori.


Most tulképpen magadat akarod meggyőzni, vagy minket? Ha mi elhisszük, amit mondasz, akkor tényleg szipiszupi lesz a párkapcsolatod, és a Stockholm szindrómád szerelemmé alakul?

2017. jún. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
74%
Ettol a sztoritol nokent kis hijan hanyingerem lett. Szerencsere en az elejetol szerettem es vonzodtam a paromhoz, ahogy ez a normalis kapcsolatokban megy...
2017. jún. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Megérzik a félelmet és a vérszagot!!
2017. jún. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
49%

..hát én nő vagyok... de amit itt leírtál a kapcsolatodról... érdekes :)

Nájsz.

Én nem gondolom, hogy itt bárkit is terelgetni kéne, hogyan csajozzon vagy ilyesmi, hiszen, felnőtt emberek. (max akkor ha kifejezetten kikéri a véleményedet, hogy segíts neki).

Nem gondolom azt sem, hogy átlagon aluli a kinézetük és azt sem, hogy balekok.

Mert aki ilyen, annak alapból fel sem tűnik az, hogy nincs nője... :)

Meg sem próbálom fejteni a "nagy titkot", kinek miért nincs x ideje párja. Van aki tudatosan elnyomja a sok pofáraesés miatt, van akinek nem ennyire tudatos.

Egy biztos: mindenki megtalálja a párját, idő kérdése.

Vannak jobb és rosszabb hullámok. Ha ezt valaki tudja kezelni, akkor semmi gáz.



32N

2017. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!