Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyáltok ennyit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyáltok ennyit, ti egyedül álló férfiak?

Figyelt kérdés
Olvasgatom,hogy sok férfi azon siránkozik,hogy nem kell a nőknek,mert csúnyák vagy mert nincs elég pénzük stb...Mikor fogjátok már fel,hogy a nők megérzik az önbizalom hiányát és ezért nem érdeklődnek írántatok?! Csinos nő vagyok,mindig akad udvarló,de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál!Ami engem meg fog:az a személyiség,a magabiztosság,kedvesség,figyelmesség,határozottság,megbìzhatóság! Ennyi kell a normális nőknek! Faragjatok már magatokból FÉRFIT és fejezétek be az önsajnálatot! Olvassgasatok személyiség fejlesztő dolgokat és találni fogtok megfelelő párt.Ne becsüljétek már le ennyire magatokat,higgyetek magatokban! Ja és ne az interneten keressgesetek,hanem élőben és ne szomorkodjatok,ha visszautasítanak...U.i: Ne vigyetek semmit túlzásba,mert az visszataszítóan hat...Sok sikert fiúk!
2017. jún. 25. 23:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én most épp egyedül ülök..
2017. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
68%
Trolololo :)
2017. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Bellatrolololo... -.-"
2017. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Egy brit kutatás szerint a nők olyan messziről képesek megérezni a férfi önbizalomhiányát, mint a cápák a vérszagot. Sajnos nincs mit tenni, kell az önbizalom.
2017. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
35%

"de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál!"

Tehát ha akadna egy Molnár Krisztián testű hajléktalan számodra ideális személyiséggel, akkor összejönnél vele?

2017. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 Heart of Darkness ***** válasza:
75%
Rám nem vonatkozik ez a kérdés de azért hozzászólnék. Amit leírtál, hogy mi kell a nőknek azzal egyetértek, de számos olyan dolog van ami ellen nem lehet mit tenni és sokkal mélyebb probléma. Nem csak szimplán önbizalomhiány vagy tenni nem akarás eredménye. Nálam is sok más gond van, ami elég mély, és sajnos ezen nem igen tudok változtatni, de nem rinyálok csak egyszerűen bennem van és idővel tönkretesz.. Illetve pont ott tartok, hogy teljesen tönkrementem. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd nem mindenkinél olyan egyszerű ez, ahogy te ezt leírtad.
2017. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
86%

írtad hogy csinos nő vagy és mindig akad udvarló. te talán nem ebből merítesz önbizalmat elsősorban? ha a kutya sem nézne rád akkor ugyanúgy írnád ki a miért nem kellek egyetlen férfinak sem kérdéseket ahogy sok nő teszi pont mert nem kap egyetlen randiajánlatot hónapokig vagy évekig.

tipikus bort iszol és vizet prédikálsz ember vagy. olyan problémáért ostorozod a másikat amit te soha nem tapasztaltál.

2017. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Vannak férfiak és nők az ismeretségi körömben totál előnytelen külsővel mégis hódítanak! Volt olyan ismerősöm aki rendesen ronda volt,de annyira jó karaktere volt,hogy majdhogynem beleszerettem,de ő foglalt volt. Ne arra koncentráljatok,hogy milyen szerencsétlenek vagytok,hanem arra amiben jók vagytok! Alakítsatok ki "új" és erős személyiséget magatoknak! Menni fog csak el kell kezdeni!
2017. jún. 26. 00:19
 9/57 Heart of Darkness ***** válasza:
70%
Azzal ugye tisztában vagy, hogy a személyiség csak egy töredéke az egésznek és önmagában kevés.. Hiába lesz valakinek jó és erős személyisége ha lelkileg és érzelmileg egy roncs..
2017. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Utolsó,basszus ne legyél már így besavanyodva! Milyen randiajánlatot vársz?! TE vagy a férfi,te kezdeményezz! Nem randiajánlattal kell a nő elé állni,hanem kezdj el kérdéseket feltenni neki laza poénokkal fűszerezve.Ha egyből randizni hívod,az túl nyomulósnak tűnik..
2017. jún. 26. 00:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!