Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők miért szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért szajkózzák, hogy nekik támasz kell meg biztonságérzet, mikor látszólag semmi szükségük nincs ezekre?

Figyelt kérdés

Manapság a nőkön azt látni, hogy marha jól megvannak egyedül, hajtják a karriert, magabiztosak, emelt fővel járnak, büszkék, talpraesettek, önállóak, ambíciózusak, ehhez képest be akarják adni az embereknek, hogy ők gyenge, támaszra szoruló, védtelen lények, akiknek kell egy erős bástya és szeretnének egy férfi karjában "elveszni".


De ezzel az a probléma, hogy ez abszolút nem látszik rajtuk. Ha valóban ilyen igényeik vannak, miért tudják olyan jól rejtegetni? Nemcsak mondani kell, hogy "én gyenge, elesett nő vagyok", hanem mutatni is, legalább olykor-olykor.


Mit gondoltok erről? Ti is így látjátok? Egy erős nő miért akarja foggal-körömmel bizonygatni, hogy ő márpedig gyenge és támaszra szoruló?



2017. jún. 22. 09:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
*fain
2017. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"Kikéred magadnak, akkor is, mert, majd te....."


Ha baromság, akkor ezek után is ki fogom kérni magamnak, akkor is, ha neked nem tetszik.

2017. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Nem a tetszés, vagy a nem tetszés itt a lényeg ( mondjuk, ha őszinte szeretnék lenni, magasról teszek rá. Tudom, hogy az amit itt szajkózol, az nem életszerű.... De tudom, te vagy a kivétel, majd te megmutatod. Rá ismerek benned 1 női ismerősömre. ) hanem, hogy pont te vagy az, akiről szól a kérdés. Sztem, húzd ki a karrót a farodból és picit lazulj el, tedd fel magadnak a kérdést....
2017. jún. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem életszerű egy szerető társon, aki egyenrangú partner? :D Nem rólam szól a kérdés (max. annyiban, hogy egy "mai nő" vagyok, de az iromány nem igaz), tőlem soha nem hangzott el olyan, hogy nekem támasz kell, vagy bástya, vagy akármilyen baromság, sem olyan, hogy védtelen, elesett vagyok, vagy bármi ezekkel rokon értelmű. De a másik véglet sem, nem hajtom a karriert, mint az állat (mondjuk ettől még van), nem járok nagyképűen emelt fővel, és sosem akartam elhitetni senkivel, hogy nekem nincs szükségem egy szerető társra. Csakhogy nekem ez nem arról szól, hogy ő az én támaszom, mert nélküle védtelen semmiség lennék, hanem kölcsönös. Egy szövetség.
2017. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!