Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők miért szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért szajkózzák, hogy nekik támasz kell meg biztonságérzet, mikor látszólag semmi szükségük nincs ezekre?

Figyelt kérdés

Manapság a nőkön azt látni, hogy marha jól megvannak egyedül, hajtják a karriert, magabiztosak, emelt fővel járnak, büszkék, talpraesettek, önállóak, ambíciózusak, ehhez képest be akarják adni az embereknek, hogy ők gyenge, támaszra szoruló, védtelen lények, akiknek kell egy erős bástya és szeretnének egy férfi karjában "elveszni".


De ezzel az a probléma, hogy ez abszolút nem látszik rajtuk. Ha valóban ilyen igényeik vannak, miért tudják olyan jól rejtegetni? Nemcsak mondani kell, hogy "én gyenge, elesett nő vagyok", hanem mutatni is, legalább olykor-olykor.


Mit gondoltok erről? Ti is így látjátok? Egy erős nő miért akarja foggal-körömmel bizonygatni, hogy ő márpedig gyenge és támaszra szoruló?



2017. jún. 22. 09:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi is simán elvárhatja, hogy támaszkodhasson a párjára. Erről szólna egy kapcsolat. Hogy most neked rossz, most én támogatlak, máskor nekem rossz, akkor te támogatsz.
2017. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
igazad van, előző !
2017. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehet hibázni, pihenni, lerobbanni, különben vége a dalnak"



legalább te érted a lényeget

2017. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és nem támaszra van szükségem, hanem egy szerető társra, egyenrangú partnerre.
2017. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a hölgy válaszadók itt is, hogy kikérik maguknak....
2017. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Én egy erős nő vagyok, mert az élet rákényszerített, hogy az legyek. De néha vágyom arra, hogy elvesszek egy nálam erősebb férfi karjaiban. És mióta ennyi terhet cipelek, megnőtt az igény bennem a szexualitás terén egy domináns hímre, hogy elengedhessem magam és átadhassam neki az irányítást. De csak ott és abban a helyzetben.
2017. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
50%
Nem érdekel, hogy ki kételkedik, és ki mondja meg a tutit, rohadt unalmas már az évek óta tartó okoskodás és általánosítás. Én mindig az igazat írtam le magamról, és ezek után is le fogom írni, és ha valami nem igaz és nem tetszik, akkor le fogom írni azt is, adott esetben kikérem magamnak. Akkor is, ha egy csapat félőrült kap véres-habos-robbanós hasmenést, mert nem illek bele az általuk felállított sémába, amit kialakítottak a nőkről.
2017. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Szükségük van rá, csak nem merik ezt bevallani, esetleg nem is akarják. Ez a magabiztosság csak látszat, ahogy írták.
2017. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
igen, előző, jól látod.
2017. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
36-os dain vagy, 37-es, pont rólad szól a kérdés! Kikéred magadnak, akkor is, mert, majd te.....
2017. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!