Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők miért szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért szajkózzák, hogy nekik támasz kell meg biztonságérzet, mikor látszólag semmi szükségük nincs ezekre?

Figyelt kérdés

Manapság a nőkön azt látni, hogy marha jól megvannak egyedül, hajtják a karriert, magabiztosak, emelt fővel járnak, büszkék, talpraesettek, önállóak, ambíciózusak, ehhez képest be akarják adni az embereknek, hogy ők gyenge, támaszra szoruló, védtelen lények, akiknek kell egy erős bástya és szeretnének egy férfi karjában "elveszni".


De ezzel az a probléma, hogy ez abszolút nem látszik rajtuk. Ha valóban ilyen igényeik vannak, miért tudják olyan jól rejtegetni? Nemcsak mondani kell, hogy "én gyenge, elesett nő vagyok", hanem mutatni is, legalább olykor-olykor.


Mit gondoltok erről? Ti is így látjátok? Egy erős nő miért akarja foggal-körömmel bizonygatni, hogy ő márpedig gyenge és támaszra szoruló?



2017. jún. 22. 09:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%
Ki akar ilyet mondani, hogy "én gyenge, elesett nő vagyok"? Még a szappanoperában sem mondanak ilyet! :D
2017. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
74%

Önálló vagyok, dolgozom egyetem mellett is, talpraesett vagyok, de emellett szeretném magamat nőnek érezni, szeretnék "szövetséget" a párommal, ahol támogatjuk egymás és ahol érzem, hogy van mellettem egy féefi, aki stabil pont az életemben és ezáltal biztonságot adó érzés.

Nem gondolom, hogy a karrier és a célok kizárják azt, hogy valaki vágyik egy erős jellemű férfira, aki mellett (nem feltétlenül fizikai, inkább lelki) biztonságban érzi magát.

22/N

2017. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
37%

Mert ténylegesen azok és szükségük van férfiakra. Ahogy te fogalmaztál a magabiztosságuk "látszat".

30/f

2017. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
79%
3.: 2.hsz vagyok. A magabiztosság nem látszat, de ettől még mindenki vágyik egy szerető társra. Ez a kettő nem zárja ki egymást.
2017. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
37%
Mert ez a marketing ereje. Nulla mögöttes tartalom. Ezt mondja, megpróbálja, csinálja és bele bukik...true story. Ez lett a divat, megmutatni másoknal, a páva, az arc. Mikor meg haza megy eldől, mint a sz@ros vödör, mert ki van purcanva. Van aki belátja, van aki nem...
2017. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Mert szeretik a mártírt játszani
2017. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
39%
Igen, a magabiztosság csak látszat, ráadásul a mesebeli hercegnőség utáni vágy elkíséri őket az életükben.
2017. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
79%
Azért jó, hogy egy nő leírja, hogy miért van így, aztán jön a sok itteni férfi okoskodni, hogy nem úgy van ám az (hiszen ők már csak tudják, ezért nincs barátnőjük, mert annyira értik a nőket).
2017. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Heart of Darkness ***** válasza:
88%

Mindegy, hogy ki milyennek mutatja magát vagy milyen valójában, de a legtöbb embernek szüksége van szeretetre és egy megbízató társra aki mellette van függetlenül az illető nemétől. Alapvetően hülyeség amit leírtál, mert nem tudhatod milyen az illető otthon, és mire van szüksége vagy mit szeretne. Az pedig dicséretes dolog ha valakinek vannak céljai és szeretne karrier terén elérni valamit.


"ehhez képest be akarják adni az embereknek, hogy ők gyenge, támaszra szoruló, védtelen lények"


Én még nem találkoztam olyan lánnyal aki ezt külön kiemelte volna, hogy már pedig ő milyen nagyon gyenge és kell neki egy férfi.


"Egy erős nő miért akarja foggal-körömmel bizonygatni, hogy ő márpedig gyenge és támaszra szoruló"


Kétlem, hogy ezt bárki akarná bizonygatni bárkinek.

2017. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

Ha elmennénk szabira egy hónapra, ott kezdődik, hogy nincs áram, nincs kütyü, ivóvíz, gyönyörködhetnètek mint mossa a stemetet az utcán a trágyalé. Mindezt persze magabiztosan. Az, hogy társra vágytok, redben van. Ez az egyik ok. Mi azérvávágyunk társra, hogy legyen kiért csinálni. Nem foglalkoztok azzal, ami kezdetektől fogva a dolgotok. Múzsák vagytok, nem bérrabszolgák.

30/f

2017. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!