Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők miért szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért szajkózzák, hogy nekik támasz kell meg biztonságérzet, mikor látszólag semmi szükségük nincs ezekre?

Figyelt kérdés

Manapság a nőkön azt látni, hogy marha jól megvannak egyedül, hajtják a karriert, magabiztosak, emelt fővel járnak, büszkék, talpraesettek, önállóak, ambíciózusak, ehhez képest be akarják adni az embereknek, hogy ők gyenge, támaszra szoruló, védtelen lények, akiknek kell egy erős bástya és szeretnének egy férfi karjában "elveszni".


De ezzel az a probléma, hogy ez abszolút nem látszik rajtuk. Ha valóban ilyen igényeik vannak, miért tudják olyan jól rejtegetni? Nemcsak mondani kell, hogy "én gyenge, elesett nő vagyok", hanem mutatni is, legalább olykor-olykor.


Mit gondoltok erről? Ti is így látjátok? Egy erős nő miért akarja foggal-körömmel bizonygatni, hogy ő márpedig gyenge és támaszra szoruló?



2017. jún. 22. 09:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
77%

"Mi a gond frau? Egyenjogúság van, nem igaz? Ha már ti leírhatjátok/mondhatjátok hogy mi férfiak mit szeretünk, milyenek vagyunk, meg se kérdezve minket, akkor mi miért nem tehetjük meg ugyan ezt? XD"



és ha egyenjogúság van, akkor legyen az élet ÖSSZES területén az ! ne csak ott ahol a nőknek kényelmes.

2017. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
76%
Nek dacból dolgozom, és nem is szakadom bele. Mindenkinek dolgoznia kell. Nem dacból, hanem a számlák miatt. Minden embernek képesnek kell lennie önállóan megállnia a helyét, és mindenki megérdemel egy olyan párt, aki a sebezhetősége miatt nem piszkálja. Itt nem nőkről, férfiakról kellene, hogy szó legyen. Persze mindent el lehet ferdíteni.
2017. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
43%
Abból, hogy biztonságérzetre, támaszra van szükségem, nem következik automatikusan, hogy gyenge vagyok és elesett. Olyan férfi kell, aki ezen felül is tud nekem támaszt nyújtani... és az nem arról szól, hogy olyan gyengusz meg buta vagyok, hogy az ajtót nem tudom segítség nélkül kinyitni. Főleg a mai világban amúgy annak a nőnek is meg kell erősítenie magát lelkileg, aki alapból esetlenebb, mert másképp mindenki kihasználja.
2017. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
69%

Magam miatt akarok bármit is elérni -mind karrier, mind pedig az élet más területein is. Azért, hogy én elégedett legyek magammal. Nem pedig hogy férfiaknak bizonyítsak.

Annak pedig aki itt puffogott, hogy a nők mindenhol fogadják el az egyenlőséget, ne csak az előnyös dolgokban: mindig felajánlottam minden randin, hogy fizetek én, a páeomat is el szoktam én hívni programokra, sosem vártam el semmilyen ajándékot, sem gesztust, csak azért, mert én nő vagyok. Nem "jár" nekem semmi plusz a nemem miatt, soha nem is álltam úgy hozzá az élethez.

2017. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
53%
Kérdésben a válasz: "látszólag".
2017. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs nagy fogalmad nem csak arról, hogy hogy működnek a nők, hanem arról sem, hogy hogy működnek az emberek úgy általában. Nagy tévhit, hogy az az erő, hogy teljesen egyedül állsz a nagyvilágban, és előtted mindenki meghajol, te viszont senki előtt nem hajolsz meg. Mindenkinek kell támasz, nem csak a gyengéknek, és az elesetteknek. Neked is jobb az, hogy van melletted valaki, ha rossz napjaid vannak, nem?

Egy ideálisan működő párkapcsolatban a felek egymás támaszai.

2017. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Arra találták ki a családot, hogy támasz legyen. Mindenki ki van szolgáltatva aki szólózik. Jelenleg én is így vagyok. Persze ameddig minden oké addig működik. Az egyedült szó szerint értsd. Nincs családom, rokonom, a barátok messze, nem lehet hibázni, pihenni, lerobbanni, különben vége a dalnak. Volt ez másképp. Jobb volt úgy.

30/f

2017. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Nem azért, kell biztonság, hogy én stabilan álljak a lábamon, hanem azért, hogy ha a másikkal együtt operálok, akkor ő ne rántson le magával.

Egy normális kapcsolatban az emberek együtt dolgoznak, együtt működnek, ha ilyen téren nincs összhang, az egyik félnek se jó.

Másrészt egy nő valószínűleg sokat dolgozott azért, hogy magabiztos ambiciózus legyen, és sok sz-ron kellett átvergődnie, hogy ezt stabilizálni tudjaezt az állapotot, egy instabil, bizonytalan, szerencsétlen pasi nem kell az ilyeneknek.

Nem bizonygatjuk, hogy támaszra szorulunk. Csak kvára nem kell nekünk olyan partner, aki nem ér fel hozzánk.

2017. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
22%

#28

Aha. De az egyenlőség jegyében nehogymár a férfiak is olyan partnert akarjanak, aki felér hozzájuk, mert hát a nők gyengék, meg nekik milyen rossz, meg különben is hímsoviniszta disznó aki ezt mondja :DDD Ugye?

2017. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
92%

#29 Ki tiltja meg neked, hogy legyenek igényeid?

Ha meg éppen nincs senki, aki megfelelne az igényeidnek, akkor vársz, és nem állapodsz meg az első jött-mentnél, hogy aztán később nyavalyogj, hogy "bezzeg a mai férfinak ezzel kell beérnie :("

Senki sem mondja, hogy minden áron párkapcsolatban kell élned...

2017. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!