Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők miért szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért szajkózzák, hogy nekik támasz kell meg biztonságérzet, mikor látszólag semmi szükségük nincs ezekre?

Figyelt kérdés

Manapság a nőkön azt látni, hogy marha jól megvannak egyedül, hajtják a karriert, magabiztosak, emelt fővel járnak, büszkék, talpraesettek, önállóak, ambíciózusak, ehhez képest be akarják adni az embereknek, hogy ők gyenge, támaszra szoruló, védtelen lények, akiknek kell egy erős bástya és szeretnének egy férfi karjában "elveszni".


De ezzel az a probléma, hogy ez abszolút nem látszik rajtuk. Ha valóban ilyen igényeik vannak, miért tudják olyan jól rejtegetni? Nemcsak mondani kell, hogy "én gyenge, elesett nő vagyok", hanem mutatni is, legalább olykor-olykor.


Mit gondoltok erről? Ti is így látjátok? Egy erős nő miért akarja foggal-körömmel bizonygatni, hogy ő márpedig gyenge és támaszra szoruló?



2017. jún. 22. 09:11
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
82%

Köszönöm Lazy Lover levelét, amit az itteni hozzászólásomra kaptam:

"Te aztán tudod bele látsz az életembe te szánalmas nyomorék"

Ezzel is csak magát minősítette.

2017. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
35%
Erős nő? Lehet, hogy külsőleg úgy látszik, de belül romokban hever....
2017. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
67%

"Mert ténylegesen azok és szükségük van férfiakra. Ahogy te fogalmaztál a magabiztosságuk "látszat".



Így igaz !

2017. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

"Mi azérvávágyunk társra, hogy legyen kiért csinálni."



na végre valaki,aki leírja a való igazat a sok hablatyoló, önáltató, önbecsapó, képmutató ember között.

2017. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
77%

Mert mindkettőre vágyom. A magam jogán is erős akarok lenni, hisz egyedül születtem, egyedül halok meg, nem lehet kézenfogva végigcsinálni az életet.


Viszont néha jó másra támaszkodni. Gondolom, férfiaknál is van olyan, hogy most egyszer a sarkukra állnak, egyszer babusgatásra vágynak.


Csak itt azzal van a baj, hogy sokan nem fogják fel az emberi személyiségek sokszínűségét. Ha az ember, nő vagy férfi, megmutatja a sebezhetőségét, azt rögtön felhasználják ellene.

2017. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Azt leszögezem, nem ócsárolás a cél. Nem jutunk idáig, ha nincsenek nők. Gondoskodó szeretet és inspiráció nélkül biztos nem. Azt kéne csak belátni, hogy ez nem szégyen, hanem érték. Persze, hogy képesek ők is az életük árán pénzt csinálni. Tesszük mi is egy ideje. Pénzre váltjuk az időnk legjavát. Az a kérdés, megéri-e.

30/f

2017. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Pont erre gondoltam 15 amikor írtam. Nincs kinek bizonyítani, tudjuk jól, hogy képesek vagytok sokmindenre amire egy férfi. Kár dacból beleszakadni. Úgy gondolom.

30/f

2017. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
65%
Én pont a fordítottját látom. Rengeteg csaj hiszi magáról, hogy független, meg önálló, miközben egész életében másokból (szülők, pasik) élt, de legalábbis a saját kis teljesítményével tizedannyira sem vitte volna. Nagyon is szükségük van a támaszra, csak már nem szeretik hallani ennek a tényét.
2017. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Nincs fordítva. Az most a trend amit ìrtál. Innen kéne visszafordulni, mert ezzel párhuzamban aljasodunk mi is.

30/f

2017. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
41%

#8

Mi a gond frau? Egyenjogúság van, nem igaz? Ha már ti leírhatjátok/mondhatjátok hogy mi férfiak mit szeretünk, milyenek vagyunk, meg se kérdezve minket, akkor mi miért nem tehetjük meg ugyan ezt? XD

2017. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!