Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már boldogok annyiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már boldogok annyiról hogy egy lány azt mondta nektek, hogy "De aranyos vagy"?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 23:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Az aranyos nem lealacsonyító jelző, én akkor szoktam használni, ha valaki kedveskedik nekem, egy szeretetteljes gesztust tesz felém, vagy ha felismerek valami szépet a másik tetteiben. Ilyenkor az emberi voltát látom meg valakiben, legyen az férfi vagy nő. Valaki biztos "antimacsósítóként" is használja, férfi-nő relációban, de önmagában sokkal inkább pozitív kifejezés.
2017. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Ha Bellatrix mondaná, neki még azt is megbocsátanám. 😂
2017. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Férfiak, egyszerűen nevetségesek vagytok, komolyan. Röhej, hogy egy kedves megjegyzést megalázónak tartotok. Ha valakit aranyosnak tartok, nálam azt jelenti, hogy szerethető a viselkedése, jól esik a törődése vagy a kedvessége. NEM AZT, BMEG, HOGY EGY PAPUCS, VAGY FRIENDZONE-BA RAKTAM... És csodálkozik, hogy nincs nője némelyik. Azért, mert össze-vissza képzeleg minden szart... Bravó.
2017. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én 3féle képpen használom.

1. Bárkinek ha kedvességgel meglepett. Kortól nemtől függetlenül.

2. Férfinak aki nem jön be, de próbálkozik, és kedves akarok lenni, ne durván essen pofára.

3. Férfinak aki bejön, és bókolni akarok hogy észrevegyen, vagy épp elolvadok egy cuki cselekedetétől. Páromnak is.

2017. jún. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

'Aranyos vagy kedves vagy' ez mind csak lenéző elutasító duma a nők részéről.Kb a legyünk csak barátok előszobája. Sokszoros tapasztalat,szóval hiába írja itt a sok kamus nő az ellenkezőjét a tények makacs dolgok.


Az természetesen más dolog ha már valakivel sokszor dugott az adott csaj és akkor mondja a kanjának valamire hogy aranyos vagy. Az más kategória.De ha még ismerkedés elején mondja akkor jobb ha azonnal hagyod a francba.

2017. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 11, 14-eshez! Én is szoktam mondani pasiknak, de azért mert azt gondoltam hogy ez nekik jól esik...hát mostantól meggondolom hogy mondjam-e! Hahóóó FÉRFIAK...milyen jelzőt szabad használnunk ezentúl, hogy ne írjatok le minket és bóknak vegyétek? A "teigazanf.szacsavovagy" megfelelne esetleg?
2017. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szergej55 ***** válasza:
Én nem szeretem, ez van.
2017. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

16-os ,az megfelel,még ha viccnek is lett szánva. De az aranyosnál sokkal jobb a jófej, humoros, vagány,férfias, kemény ,bátor, lovagias jelző akár. Vagy a semmi.Az is jobb.


'Aranyos' az a fehér cuki kiskutya amit ölben szoktak vinni a nők.

2017. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
És mégis jár az ölükben az a kutya... Te meg ilyen reakcióval nem fogsz. :D
2017. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Rendben 18! :) Én megértettem az üzenetet! Valóban férfiasabb jelzőket soroltál fel, és komolyan nem gondoltam hogy valakinek ez degradáló. Ezentúl résen leszek!


(16-os)

2017. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!