Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már boldogok annyiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már boldogok annyiról hogy egy lány azt mondta nektek, hogy "De aranyos vagy"?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Férfira ilyet nem mond egy nő csak akkor ha lenézi és egy kis papucs.
2017. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Én sokkal inkább lehangolódok ettől. "Aranyos vagy" = "na erről sem húzom le a bugyit..."
2017. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ja, mikor még fiatal voltam és naiv. Abból se lett semmi. Mondjuk azóta se. :D
2017. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Majd ha összejövünk legalább lesz egy ellenpélda a sok negatívra.
2017. jún. 20. 23:25
 5/20 Lazy Lover ***** válasza:
45%
Aranyos vagy = csak barátként tekintek rád női nyelven
2017. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
#1 jó nagy gyökér lehetsz
2017. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Én voltam, sőt sokszor. Egyszerű a dolog: ha olyan nő mondja, akitől én az égvilágon semmit sem akarok, akkor ez a mondat nekem szimplán csak annyit sugall, hogy valami olyat tettem, amivel feldobtam a napját. Ez pedig jó érzéssel tölt el. Nemrég egy kolléganőmnek mondtam, hogy nekem megvan otthon DVD-n az a film, amit ő már régóta keres: másnapra elvittem és odaadtam neki kölcsönbe, erre pont ez volt a reakciója. Jól esett neki, hogy nem felejtettem el. Kedvelem, én is aranyosnak tartom(ő is engem), de ennyi, nem mozgat meg. Viszont jó volt neki örömet szerezni. És sokszor volt már ilyen máskor is.


A legutóbbi párom is mondta anno, mikor még randizgattunk: és csodák csodája, nem a barátzónájában landoltam, hanem a párja lettem. Én azt vallom, hogy ha egy nő ezt mondja, akkor már nem vagy neki közömbös, már érez valamit.

2017. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Nekem többször is jött az lányoktól, hogy de cuki vagyok, pedig csak láttak, sose beszéltünk. Nekem ez inkább negatívum viszont. Ez egy jó nagy iksz. Ha tényleg akarna tőlem valamit, akkor 100% hogy nem ezt mondaná, hanem normálisan ismerkedni próbálna. Nem tudom amúgy mit akar ez jelenteni, pláne úgy, hogy csak láttak engem. Amúgy szerintem az aranyos vagy és a cuki vagy kb ugyanaz. Szóval ez szerintem egy negatívum. Azzal a csajjal nem lesz semmi.
2017. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem hogy miért van ennyi férfi eltévedve. Az aranyos szó nem azt jelenti hogy egy lúzer, papucs a srác akire mondják. Az én páromnak is szoktam mondani hogy aranyos, példáúl akkor amikor oda bújik hozzám és megölelget egy nehéz nap után...a barátainknak is mondjuk hogy aranyos de ettől még nem csak a barát kategória kapja ezt a jelzőt. A pasik is aranyosozzák az olyan nőket akik bejönnek, de olyanokat is akiket barát zónába tettek. Nem egy féfi ismerősöm csinálja ezt.
2017. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Lealacsonyító jelző amit úgy próbálnak előadni mintha hízelgés lenne.
2017. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!