Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok kedves aranyos szingli lány?

Figyelt kérdés

Nem is rondák és évek óta keresik a párjukat.

Ennyire válogatnának a férfiak?

Nem igaz hogy magas igényeik vannak mert nagyon kövér férfi is volt már barátjuk és félénk csendes is volt már nekik.

És úgy tudom a pénz sem számít nekik úgy, mert volt már szegény pasijuk


2017. márc. 7. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
o.O Lehet hogy kedvesek, aranyosak, de buták, műveletlenek. Én egy olyan lányt sem ismertem, aki jól néz ki, és 1-2 hónapnál tovább maradna szingli.
2017. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Ez tuti kamu,ilyen lányok nem léteznek...

Pont,hogy inkább ők válogatnak,és nekik senki sem elég jóképű...

2017. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Te is kamu vagy.Meguntad a sok hülye kérdést és kiirtad a.fordítottját,
2017. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Neem tudom hol élsz DE csomó lány ismerősöm van aki szomorkodik hogy nincs normális pasi. Csak szexelni akarnak, eltűnnek, stb.
2017. márc. 7. 15:29
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert nagyon válogatósak.
2017. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Mutass egyet a való életben kérdező,és kiderül. ;) ja hogy az már nem megy... :D igen,tudom mondani sok mindent lehet kérlek,de a valóság nem az,amit állítasz...
2017. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
#6 Teréz anya.Képem most igy hirzelen nincs róla de szerintem tudod hogy nézett ki.😁(3)
2017. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Nincs sok. 10 lányból 1 szingli, míg 10 pasiból kb. 6. Mármint a 20-30 év közötti intervallumban. Akkor hol van az "sok kedves szingli lány"? Ott ahogy kb.5-6szor annyi kedves szingli pasi is van.
2017. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Teréz anya pszichiátriai eset volt. Konkrétan mások szenvedése izgatta fel.
2017. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8. Ha kb egyforma a férfi női arány akkor ez hogy lehet?
2017. márc. 7. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!