Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok kedves aranyos szingli lány?

Figyelt kérdés

Nem is rondák és évek óta keresik a párjukat.

Ennyire válogatnának a férfiak?

Nem igaz hogy magas igényeik vannak mert nagyon kövér férfi is volt már barátjuk és félénk csendes is volt már nekik.

És úgy tudom a pénz sem számít nekik úgy, mert volt már szegény pasijuk


2017. márc. 7. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan urban legend, mint hazánkban a munkaerőhiány. Persze, épp csak 300 helyre kell elküldened a cv-det, mire egy helyre felvesznek. Detto a nőknél. Iszonyú sok munkát igényel az, hogy összeszedj egy értelmes, kinézetre "csak" átlagos barátnőt. Szóval, kérlek mesélj még! :)
2017. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kamukérdés.
2017. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
1db kedves aranyos szingli lányt kérek elvitelre.
2017. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"évek óta keresik a párjukat"


Pontosan mit jelent az, hogy keresik a párjukat? Pl. hogy "megadják a lehetőséget arra, hogy megtalálják őket"?

2017. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Én is kedves aranyos vagyok és nem is ronda :DDD

Szerintem azért vagyunk ilyen sokan mert ha szerelmesek leszünk,elrontjuk és megőrülünk.Legalábbis én :) Ezért hiába van az hogy valakivel alakul egy kapcsolat akinek bejövök és ő is nekem,megőrülök a szerelemtől és elcseszerintem :D (22L)

2017. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# kérdező: Ha kb. egyforma a férfi női arány akkor ez hogy lehet?


Bár nem a 8-as vagyok, de válaszolok. A nők között a legkeresettebb korosztály a 20-30 év közöttiek. Őket nem csak a 20-30 év közötti pasik keresik, hanem az idősebb, akár 40 feletti generáció is. Van egy csomó 20-30 közötti csaj, akinek 30 vagy akár 40 feletti partnere van. Ha 50-50% lenne a férfi-nő arány a 20-30 év közöttieknél, akkor is egy csomó ilyen korú pasi maradna egyedül, mivel a "párjuk" egy idősebb pasival van. Ehhez jön, hogy valamennyivel még több is a férfi ebben a korosztályban. A 20-30 közötti férfiaknál viszont jóval kevésbé jellemző, hogy 30 feletti nővel akarjanak együtt lenni, ezért van több egyedülálló huszonéves pasi, mint csaj.

2017. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert senki sem elég jó nekik, és egyébként úgy szinglik, hogy ha szólítaná őket a vágy, egy fb messenger üzenet, és fél óra múlva ott a két szempontból is rendelkezésre ÁLLÓ, gyakran nagy reményekkel érkező pasi. Ha már uncsi, akkor van mááásik.
2017. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!