Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy képcsere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy képcsere óta nem volt fent egy aranyos csinos lány skypon?

Figyelt kérdés

Egy fórumon megismerkedtem egy aranyos lánnyal, aki nagyon kis szimpatikus volt, azt mondta úgy érzi mintha ezer éve beszélünk már, teljesen oda voltam és ő.

Nagyon azt mondta neki nagyon minimálisan számít a külső, nem fontos neki hogy vékony vagy kövér a pasi, ennek ellenére egy hete nem volt fent skypon. Utolsó beszélgetésünkkor képet cseréltünk és azt mondta aranyos vagyok, teljesen pozitívan jó hangulatban váltunk el........nem értem....


2017. ápr. 6. 19:07
 1/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Hármat találhatsz miért.
2017. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted csak véletlenül nyomta meg a letiltás gombot?
2017. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem mondta azt, teljesen vidáman jó hangulatban váltunk el, még meg is dicsérte a képem....
2017. ápr. 6. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Segítek: "és azt mondta aranyos vagyok". Egy nőtől soha ne várd, hogy majd őszinte lesz veled.
2017. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Tanuld meg, a tettek számítanak.

A szavak jóformán csak arra jók, hogy ne legyen csend.

2017. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy csak meghalt.
2017. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előzőekkel nem értek egyet egyáltalán. Nőként mondom, hogy volt már egy-két ilyen helyzet, de akkor ezt pár nap múlva írtam is a másik félnek, hogy hozzá kell szoknom a rendszerességhez vele kapcsolatosan.

Másik helyzet lehet az, hogy pár jó a fotón a pasi, de nagyon olcsó és sablonos a szöveg, nagyon látszik, hogy voltaképpen nem érdeklődik irántam, csak a külső érdekli, ez főleg akkor látszik még jobban, ha rohantatva van az ismerkedés.

2017. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-os, Persze, hogy rohantatva van az ismerkedés, mert ha nem sietsz, akkor a lány könnyen talál magának egy másik pasit. Elég ha mondjuk 2 napig valamiért nem ér rá a fiú este facebookon írogatni a lánnyal, a lány meg talál valakit, akivel végigbeszélgeti a fél éjszakát, és 3 nappal később már ővele fog találkozni.
2017. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, miért erőlteted az ismerkedést?
2017. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!