Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy az aranyos, csinos, értelmes lányok nem csak szexre jók, mikor sokan így is csak szexre akarnak?

Figyelt kérdés

Csinos, sportos, vékony lány vagyok, az arcomat is szépnek mondják. Egyetemre járok, szeretek szórakozni, de ugyanakkor bármilyen (komoly és komolytalan) témáról szívesen beszélgetek. Sok pasi szeretne járni is velem, mert véleményük szerint ritka az olyan lány, aki külsőre-belsőre is "szép".


Nos, ez szép és jó, de ennek ellenére ugyanúgy vannak olyan pasik, akik csak meg akarnának dugni. Akkor miért írják itt sokan, hogy ha egy lány szép kívül-belül, akkor mindenki járna vele? Szerintem ez egyáltalán nem igaz, sok pasi egyrészt alapból nem akar kapcsolatot, másreszről, a szerelem nem válogat, lehet egy buta, hisztis kiscsajba lesz valaki szerelmes, nem egy értelmes lányba :D Vélemények?

20L



2017. márc. 12. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a 70%-unk kb. csak dugni akar :D Arra meg, ha vonzó a lány akkor teljesen mindegy, hogy belül is szép akkor is csak azt fogják akarni :D
2017. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Miért? Szexen kívül, mire jó? Nem akarok én disszertációt írni vele közösen.
2017. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nyilván, aki csak dugni akar, az úgyis akarja, ha nem vagy tök sötét.


Nem rakétatudomány. :-)

2017. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A legrosszabb ***** válasza:
31%
Mert a szép nők többsége a szexen kívül másra nem is nagyon jó.
2017. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

rosszul választasz a pasik közül.


vannak fiúk, akiknek gyakorlatilag mindegy, lyuk-lyuk elven állnak hozzá (persze, valamennyire előny, ha jól is néz ki), de vannak normálisak is, akik nem csak arra hajtanak


Az már a Te döntésed, hogy melyik csoportból választasz.

2017. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt mondom, de itt nagyon sokan el vannak tévedve, gondoltam felteszem a kérdést, hogy megerősítést kapjak :D
2017. márc. 12. 17:51
 7/19 A kérdező kommentje:

#4 te egyébként elolvastad a kérdést, vagy csak ideírtál valamit? Mert pont semmi köze a kiíráshoz.


#5 igen, kevés normális férfi van, aki tud értékelni egy értekes nőt :) Most én sem szeretnék kapcsolatot, de nyilván csakis ilyenek közül választanék.

2017. márc. 12. 17:54
 8/19 anonim ***** válasza:
ha meg nem akarsz kapcsolatot, akkor nem mindegy, hogy kik nyomulnak?
2017. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2-es hidd el, hogy a nőd nem az eszed rövidsége miatt dobott ki... :) Úgy deráktájtól lefele kell keresni nálad a problémát. :D
2017. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Gondolta majd körbeugrálják. Ő is ezt mondta.

30/f

2017. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!