Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aaaa de most komolyan, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz93 kérdése:

Aaaa de most komolyan, minden aranyos rendes, ertelmes lany parkapcsoaltban el?

Figyelt kérdés
Mostmar ugy vagyok,hogy a fejem fogom a falba verni mert mindig amikor megismerek 1 ilyen lanyt, es elkezdek vele beszelgetni tuti kiderul,hogy van parja. Mi ez? Valami atok?

#szerelem #josag van meg babineni.
2016. szept. 19. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az. De engem is sújt, nyugi.
2016. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
50-50% esély, vagy azért mondják, mert tényleg abban élnek, vagy csak le akarnak koptatni.
2016. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sok rendes lányt ismerek aki nincs kapcsolatban.
2016. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak az aranyos rendes stb. lányok, hanem azon kívül is még nagyon sokan.

De viszont ne tántorítson el, lehet csak bekamuzta neked (ilyenkor akár meg is kérdezheted rögtön, hogy "És hogy hívnják? " és ha nem tud rá rögtön válaszolni akkor kamuzott :D )

Ha meg ténylegesen van is barátja, valószínüleg már nem biztos, hogy olyan felhőtlen a kapcsolatuk, (kivéve ha nagyon áradozik róla, na akkor tényleg felejtős a dolog)

szóval simán lehet, hogy otthagyná a jelenlegi barátját érted. Főleg hogy jellemzpően a lányok egyik kapcsolatból a másikba mennek, szinte alig leledzenek szingli állapotban, vagy ha szakítanak velük, rögtön lesz új pasijuk, vagy pedig ők maguk szakítanak, mert már valaki mást szeretnek.

Meg fontos, hogy amikor van barátja, akkor ne futamodj meg, ne lássa hogy zavar a dolog, egyszerűen ignoráld, és kész.

2016. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azert nekem az nem megy, hogy rastartolok 1 kapcsolatban levo lanyra. En meg hiszek abban a betyarbecsuletben,hogy hazi nyulra nem lovunk. Tobb ok miatt is. Ha bejon a dolog nekem nem kellene a csaj, mert akkor velem is barmikor megcsinalhatna. Lotyokra meg nincs szuksegem.
2016. szept. 19. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg normalis lany kellene nektek, akkor en se lennek egyedul.:D

Az a lany, akiert megkell kuzdeni keves embernek kell es inkabb atpasszolja magat olyan lanyhoz, akit egybol megkaphat meg ha nemis tetszik neki annyira...

Szoval...akadnak meg egyedulallok :D

2016. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

miért kell ilyen gyökér, ostoba módon általánosítani?!

mi az, hogy minden?

az ország felnőttkorú nőlakossága?

mi vagy te, a KSH, végeztél erről kutatást?

minek általánosítasz?!

2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ez vicces, mert én meg pont azt látom, hogy a normális srácok vannak állandóan kapcsolatban :)
2016. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Logikus is, mivel nagyon kevés normális lány van, viszont nagyon nagy rájuk a kereslet.
2016. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2es

Nem 50százalék az eséllye a pasiknak...

75,mert 50százalék megvan mert a pasi akaija. 25 25 százalék hogy a nő akarja e.

2016. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!