Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy az aranyos, csinos, értelmes lányok nem csak szexre jók, mikor sokan így is csak szexre akarnak?

Figyelt kérdés

Csinos, sportos, vékony lány vagyok, az arcomat is szépnek mondják. Egyetemre járok, szeretek szórakozni, de ugyanakkor bármilyen (komoly és komolytalan) témáról szívesen beszélgetek. Sok pasi szeretne járni is velem, mert véleményük szerint ritka az olyan lány, aki külsőre-belsőre is "szép".


Nos, ez szép és jó, de ennek ellenére ugyanúgy vannak olyan pasik, akik csak meg akarnának dugni. Akkor miért írják itt sokan, hogy ha egy lány szép kívül-belül, akkor mindenki járna vele? Szerintem ez egyáltalán nem igaz, sok pasi egyrészt alapból nem akar kapcsolatot, másreszről, a szerelem nem válogat, lehet egy buta, hisztis kiscsajba lesz valaki szerelmes, nem egy értelmes lányba :D Vélemények?

20L



2017. márc. 12. 17:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
# 10/ 2-es vagyok. Tudod, nekem régóta párom van és el nem hagyna semmiért:) Itt, a kérdés a lányokra vonatkozott. Azok meg nekem, másra nem valók.
2017. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsáss, nem akarlak megbántani, de talán azért, mert ilyen kérdést felraktál? Nem épp sok sütnivalóra vall :(
2017. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Akkor nézzük szépen sorjában:

Először is öntelt vagy és arrogáns, de az sem kizárt, hogy csak troll. Belsőre nem vagy szép egy kicsit sem, akármelyik verziót is nézzük.


Amit meg leírtál a legidiótább formában általánosítás a semmiről kb. Akik csak meg akarnak dugni egy szép nőt, azok csak meg akarják dugni. Tudom bonyolult, de ez a helyzet.

Vannak olyanok is mint én, akik alapvetően utáljuk a változást, ezért is vagyunk hajlamosak egy partnert választani és ha kell küzdeni a kapcsolatért.


A legtöbb csinos lány egyébként elképesztően elviselhetetlen, van egykét jó külselyű haverom akikre tapadnak az ilyenek és amikor valamiért közös társaságban vagyok velük nem bírom őket elviselni konkrétan. Nulla humorérzék, nulla vélemény, sokszor meg sem értik igazából amiről szó van. Van amelyik a telefonját nyomkodja végig... Amikor meg az embernek feltűnik, hogy kimarad a beszélgetésből és hülye módon azt hiszi, hogy csak nem tud beilleszkedni ezért próbálja valami dumával bevonni, ilyenkor kb kapok egy fintort a legtöbbjüktől.

Volt közöttük jogász és orovos is, bár ezek nem jelentenek semmit ahogy tapasztalom egy ideje.


Szóval úgy döntöttem, hogy provokatív troll vagy.

2017. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 a provokatív és általánosító itt pont Te vagy. Csak olvasd el mégegyszer a kommented.
2017. márc. 12. 19:15
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

"van egykét jó külselyű haverom"


a külselyű az valami keselyű fajta?

2017. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Dehogy, nemcsak szexre jók az ilyen lányok, arra is tökéletesek, hogy kitakarítsák a lakást, főzzenek, mossanak, remélem ezekhez is értesz, mert egy kapcsolatban a házimunka nem 1 elhanyagolható tényező.
2017. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy mire akarnak,meg mire vagy jó, két különböző dolog.

Ha szép vagy, persze, hogy sokan beléd akarják mártani a falloszt, de ha valóban értelmes is vagy, akkor ezt nem veszed ennyire magadra.

2017. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi is a bajod? Az, hogy nem _mindenki_ akar járni veled, csak sokan? Hát ez tényleg hallatlan...
2017. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Őszintén szólva én sem értem a problémád, vagy hogy egyáltalán ezt problémaként éled meg, vagy mina fene is van. Legyél szívea privát üzenetben fejtsd ki nekem a témát! Szívesen mondok véleményt? De még ninc kellő információm, hogy miről is szeretnél tulajdonképpen.
2017. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!