Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 34 éves nőt a vele egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves nőt a vele egykorú férfiak miért kezelnek úgy mint egy olyas valakit aki "már túl idős hozzájuk"?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, intenzív társasági életet élek, és az utóbbi 1-2 évben már nem először kaptam meg ezt vagy hasonlót férfiaktól, hogy "hozzá már túl idős vagyok", mindezt úgy, hogy ő is pontosan annyi idős mint én.

Mit képzelnek magukról a mai 30-40 éves férfiak, hogy ők még fiatalok? Egy ugyanennyi idős nő meg már öregasszony és nem kell nekik, vagy mi van?


2017. jún. 5. 12:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
28%

#30: Azért ez erősen ki van sarkítva, de értem, hogy mit akarsz kihozni belőle. Szerintem egy 27-28 éves nőnél már messze nem ilyen nagy a kontraszt, egy 30-assal pedig pont ideális lenne a korkülönbség (állítólag). Viszont ő még mindig nem 34, vagy ha az én esetemet vesszük 36.


Nem is írtam, hogy egyértelműen sokkal fiatalabbat szeretnék (nagyon nem ez számít), csupán azt, hogy ha semmi pluszot nem tud adni egy 34 éves nő egy 28 éveshez képest, akkor miért őt választanám?

2017. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"Mit képzelnek magukról a mai 30-40 éves férfiak, hogy ők még fiatalok?"


Figyelj ! Mindenikek szíve joga h kivel él / kívánna élni. Bizonyos mentalitás szerint egy 16 éves nő is k...a öregnek számít. (Segítek, pedofilok.)


Szal nem kell ezen kiakadni. Lépj tovább.

Am meg rengeteg 20-as érdeklődik a 30+-os csajok iránt.


De ha neked a 40+ csávó inkább zsáner, feel free :D

2017. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
68%

31. Nem az a lenyeg, hogy te miert valasztasz egy not, hanem hogy o miert valaszt teged...


Sajnalom, de egy no parvalasztasanal semmit nem jelent a ferfi kivanalma vagy ohaja. Te soha nem fogod megtudni, hogy a no teged a penzed vagy a leked miatt valasztott. Illetve meg fogod tudni amikor kijelenti, hogy szarik a te idos szuleidre, az nem az o dolga, meg rad is, ha korhazba kerulsz valamiert. Te penzert vetted a not, fizess apolot is. Ha nem adsz leket, ne varj lelket. Amit adsz, azt kapsz.

2017. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A privatot ironak uzenem, hogy ha o tudja, hogy penzert vasarol maganak puncit, akkor tok mindegy, hogy a punci hany eves, soha, semmit nem fog neki vagy erte lelekbol, szivbol csinalni. Ennyi. :)
2017. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

#34: Egyértelmű, viszont az ilyen embereket szerinted mennyire érdekli a nő lelke:). Viszont nem értem, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy két ember egykorú vagy esetleg az egyikük (akármelyik) idősebb a másiknál?


Az, ha pont egyidősek nem garancia arra, hogy szerelemből vannak együtt, ahogy az sem biztos, hogy néhány év ide vagy oda már csak érdek kapcsolatot jelenthet.

2017. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem a problémát. Fiatalon folyton azt hallgattuk, hogy a nők előbb érnek, ezért az az ideális, ha a férfi pár évvel idősebb. Na most ez miért változna meg 30 évesen?
2017. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Érdekes én még soha nem kaptam ezt férfiaktól, sőt a barátnőim sem..mi több hozzám inkább fiatalabb férfiak vonzódnak..lehet fiatalabbnak nézek ki mert baba arcom van:)

A legtöbb pár akit ismerek közel egykorú(hol a férfi hol a nő az idősebb), valahogy ezeknek a férfiaknak nem "derogál" harmincas nővel együtt lenni.

Azért megnézném azokat a férfiakat akik így válogatnak..:D

2017. jún. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
plusz hozzátenném h a baráti társaságomban is vannak 10 évvel fiatalabb és idősebb emberek..szóval látom a "korosztályokat", de a párok általában egyidősek.
2017. jún. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!