Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 34 éves nőt a vele egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves nőt a vele egykorú férfiak miért kezelnek úgy mint egy olyas valakit aki "már túl idős hozzájuk"?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, intenzív társasági életet élek, és az utóbbi 1-2 évben már nem először kaptam meg ezt vagy hasonlót férfiaktól, hogy "hozzá már túl idős vagyok", mindezt úgy, hogy ő is pontosan annyi idős mint én.

Mit képzelnek magukról a mai 30-40 éves férfiak, hogy ők még fiatalok? Egy ugyanennyi idős nő meg már öregasszony és nem kell nekik, vagy mi van?


2017. jún. 5. 12:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
54%
Ez már nekem is gyanús hogy pasik trollkodnak, mert folyamat megjelenik ez a kérdés icipici változtatással. Még eleinte válaszolgattam értelmesen, de minden nap ugyan azt leírni felesleges. Ha kérdező esetleg nem troll vagy akkor kérlek keress már rá erre a kérdésre és ki fog dobni az elmúlt hónapból 50 ilyet, majd olvasgasd végig a válaszokat. De sztem is itt egy pasi akarja csak lehúzni a 30-as nőket, azt az érzetet kelteni bennük hogy totál értéktelenek, ezzel kompenzálva saját sikertelenségét hogy ő maga egy nőnek sem kell.
2017. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
én 42 vagyok és hozzám túl fiatal lennél, 35 alatt nem kezdenék senkivel
2017. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
46%

Függetlenül attól, hogy a kérdező valójában nő vagy férfi, a jelenség létezik.


Már írták előttem, hogy 18-20 évesen sok csaj szinte szóba sem áll a vele egykorú srácokkal, mert túl éretlennek tartja őket. Meg is tehetik ezt, hiszen lesznek 22-30 éves udvarlóik is, akik jobban megfelelnek az elvárásaiknak.


Itt ugyanez van, csak fordítva: ha vannak 25-30 éves nők, akik szimpatikusak és érdeklődnek a férfi iránt, akkor miért a 34 évest válassza?


De visszakérdeznék: Egy 34 éves nő miért akar 34 éves (vagy fiatalabb) férfit maga mellé, miért nem jó a 40 év feletti? Szerintem ha ezt megválaszolod, akkor megválaszoltad a saját kérdésedet is.

2017. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, mit nem értenek ezen a nők. Ha egyszer a fiatal nők a 5-10-kitudjahány évvel idősebb férfiakat választják, mert ők éretebbek (értsd: náluk a pénz és a státusz), akkor a nők maguknak teremtenek versenyhátrányt 30 felett, a saját korosztálybeli férfiak körében. Egy férfinak, ha van egy kis esze - és ennél még fontosabb - lehetősége, miért ne választaná fiatal nőt, a kevésbé jól kinéző, cserébe mondjuk úgy, egyre problémásabb nővel szemben, aki már komoly időnyomás alatt van, amiatt pillanatok alatt pokolá teheti az ember életét, rossz esetben.


Azt akarod, hogy a korodbeli férfiak téged válasszanak? Akkor ezt talán beszéld meg a fiatalabb nőtársaiddal.

2017. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
59%
Utolso, 35-40-45 evesen kereshetsz magadnak egy huszas pipit, de hogy gyereket nem toled fog akarni a lany, az biztos. Te majd adod a statuszt, o meg hozza majd a koranak megfelelo jokepu csavotol a kakukkfiokat. Majd hulye lesz egy nalanal 15-20 evvel idosebb, rancos, ponnyadt faszitol venni a genetikai allomanyt, amikor mindig lesz neki keznel egy fiatal, jokepu, sportos udvarlo. Es jol teszi, ha igy cselekszik , te meg tanuld meg, hogy penzzel csak puncit vehetsz, a csaladnak, a husegnek, az oszintesegnek a lelek a fizetoeszkoze, nem a forint.
2017. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is mondta màr azt velem egykorú nő,hogy túl öreg vagyok hozzá,utána össze is jött egy huszonévessel.36f
2017. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
65%

Én bár idősebb vagyok a vőlegényemnél mégis Shakespeare jutott eszembe (ami rámutat arra is, hogy ez nem újkeletű probléma):


"Úgy illendő a pár,

Ha idősebb a férfi, mint a nő:

Férjét az asszony így tarthatja meg.

Bizony, fiam - bárhogy büszkélkedünk -,

Vágyunk vadabb, cikázóbb, repdesőbb,

Hamar fellobbanóbb és ellobbanóbb

Az asszonyénál.

[...]

Zsengébb legyen hát nálad szeretőd,

Különben vágyad tartós nem lehet.

A nő mind rózsa: alighogy kinyit,

Hullatni kezdi máris szirmait."

(Vízkereszt, II. 4.)

2017. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
87%
Én azt nem értem miért mindenki csak a korral foglalkozik meg a kinézettel, mikor egyrészt egy huszonéves is lehet rondább mint egy 34 éves nő mert messze nem csak a kor határozza meg a szépséget, másrészt az nem is számít milyen belsőleg? Mindegy csak fiatal legyen? Ezzel nem azt akarom mondani hogy minden fiatal lány buta és minden idősebb okos, mindkét oldalon van ilyen is meg olyan is, csak azt mondom hogy ha ezt is figyelembe veszi az ember és ez is fontos neki akkor a kor nem az elsődleges szempont lesz. Lehet hogy fiatallal is megtalálja az összhangot, de egyáltalán nem biztos, lehet pont egy vele egykorúval tud majd kijönni a legjobban. Egyébként biológiai szempontból a kb azonos korúak illenek a legjobban egymáshoz és a gyerekvállalásra a húszas évek a legideálisabbak. Tehát az lenne a legkedvezőbb ha húszas éveikben találnának egymásra a párok és kezdenének családot alapítani, majd együtt öregednének meg.
2017. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
26%

Van ez a "30 felett lejár a nők szavatossága" dolog, ami szerintem hülyeség. Illetve annyi igaz belőle, hogy 30 felett egy nőnek már jobban oda kell figyelnie magára. Lényegében nem a "szavatossága" jár le, csupán az történik, hogy megjelent egy újabb, fiatalabb generáció is a társkeresők között, akiknek nyilvánvaló előnyük, hogy fiatalabbak. A 30-as nőknek ezt kell ellensúlyozniuk valamivel, hogy érdekesebbek legyenek a férfiak számára mint a huszonéves "vetélytársaik". Ezt nagyon sokan sikeresen meg is teszik, több ismerősöm is van, akik a 30-as éveikben sokkal vonzóbbak (van aki 2 szülés után is) mint huszonévesen voltak, illetve mint a jelenlegi huszonévesek. Kinyíltak, tisztában vannak magukkal, céltudatosak, láthatóan élvezik az életet.


Viszont ismerek olyat is, aki már inkább kora 40-esnek néz ki 33 évesen (fiatalon túlzásba vitt szolárium, túlzásba vitt bulizások ...), mára viszont elhagyta magát, kissé meghízott (nem vészes), tenni ez ellen nem akar, viszont elvárja, hogy fogadják el így.


Na most az első típusú nőknek szerintem nincs ilyen problémájuk, a másodikat viszont férfiként miért választanám? Mi az, a plusz, amit nyújtani tud egy 25-30 éveshez képest?


36\F

2017. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
71%

Nincs azzal problema, hogy te fiatalabbat akarsz. Azt valasztasz, akit akarsz, ehhez senkinek semmi koze sincs.


De azert gondoljuk ezt vegig.

Te most vagy 36, elveszel egy 22 eves, egyetemrol most szabadult kislanyt. Dul a love, aso, kapa, nagyharang feeling. Te tiz ev mulva 46 leszel (nezz csak szet ebben a ferfikorosztalyban, egeszen meg fogsz dobbenni), o meg egy csinos, fitt 32 eves. 15 ev mulva te mar 51 leszel, rancokkal, laza imokkal, koronas fogsorral, osz hajjal. Elojon az aranyered es a prosztatagondod, mar a szexet sem fogod naponta kivanni, betegek es gondozasra szorulnak a szuleid is, nyugalmat akarsz majd es csendet, de van egy csinos, fiatal, 36 eves parod, akit koruldonganak a ferfiak kortol fuggetlenul. Mit fogsz te adni tudni akkor az asszonyodnak a penzeden kivul, hogy ne csabuljon el nehany pasztororara vagy vegleg? Es meg csak nem is serelmezheted a viselkedeset, elvegre te is csak a testeert vetted el. Emlekeszel meg a kabarejelenetkere az idosebb ferjekrol es fiatal felesegekrol? Na, az a vicc abban, hogy nem vicc.

2017. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!