Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harminc éves jobban vágyódik egy vele egykorú nőhöz, vagy inkább a tőle fiatalabbhoz?

Figyelt kérdés
Komoly lehet a szándéka egy harminc éves férfinak egy 23 éves nőhöz?
2016. okt. 9. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Többség a fiatal husihoz vonzódik.

Én maradok a 30 as korosztálynál, akik már felnőttek belül is.

2016. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért egy 23 éves nem lehet felnőtt?
2016. okt. 9. 17:56
 3/8 A kérdező kommentje:
belül
2016. okt. 9. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyira biztos nem,mint egy harmicas :)

Amúgy általában a fiatalabbakat csak megd*gni akarják,párkapcsolatot inkább velük nagyjából egykorúval akarnak,de szerintem ez így logikus,7-10 év korkülönbséggel már lehetnek problémák...

2016. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Például?
2016. okt. 9. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A 23 éves még javába tolja a fősulit/egyetemet, illetve a "nem éltem ki magam" bulizós korszakát éli. Természetesen, nem igaz ez minden 23 éves nőre, de épp elégre ahoz, hogy "kockázati tényező" legyen. 30 körül már jobban értékeli az ember a folytonosságot, természetesen ekkor is kialakulhat akutt nuni viszketés vagy éppen kiégés. 30/f
2016. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En nagyon komoly szandekkal varrok le huszoneveseket, de komoly kapcsolatot csak velem egyidos, max 3 evvel fiatalabb/ ill idosebb novel kezdek.


31/F

2016. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nekem 23 évesen is tőlem 15 - 16 évvel idősebb férfivel volt komoly kapcsolatom.

Szóval embere válogatja. Látod van, akinél csak szex jöhet szóba, van, aki viszont komolyan gondolja.


Ismerd meg és megtudod :)

2016. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!