Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a velem egykorú (23), de még a nálam fiatalabb lányok (18-22) nagy része is minimum 26-30 éves férfit keres magának?

Figyelt kérdés
Társkeresőn egyszerűen alig találok olyan lányt, aki 24 év alattiakkal szeretne ismerkedni. Pedig én jól nézek ki, meg koromhoz képest érettebb vagyok, de egyszerűen nem esek bele abba a korosztályba, akit a lányok nagy része keres. A személyes ismertségi körömben meg sz összes nekem tetsző lánynak van barátja, és majdnem mindnek ilyen nála minimum 5-6 évvel idősebb férfi. Na most ha a 18-23 éves lányok jó része minimum 26 éves párt keres, akkor én 23 évesen kinél próbálkozzak 16-17 éveseknél, vagy mi?

2015. nov. 27. 18:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
12%
A pénz szaga, mi más. :)
2015. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%

Ma minden a pénzről szól... A "párkapcsolatok" is.

Persze mindjárt jönnek a nők és a nők védői, hogy hazudok, a lányok a belső értékeket nézik és kész, de nem kell velük foglalkozni, értelmes érveik nincsenek, és amúgy is a tényeknek lehet csak hinni...

2015. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Hát akinek csak pénz kell, azzal én úgyse jönnék össze. Amúgy nem feltétlen az életkoron múlik, h kinek mennyi pénze van, nekem pl. van bőven, mert módos családba születtem, saját lakásom is van, ami jelenleg ki van adva, mivel oda majd csak akkor szeretnék beköltözni, ha már lesz egy komolyabb barátnőm.
2015. nov. 27. 18:41
 4/43 A kérdező kommentje:
Szóval akiknek tényleg csak a pénz kell ,azok esetemben igen csak mellélőnek, ha azt hiszik, h nekem nincsen, de ha valóban ez az oka, akkor talán jobb is. Felszínes pénzen alapuló kapcsolathoz semmi kedvem nincsen.
2015. nov. 27. 18:44
 5/43 anonim ***** válasza:
9%

"Felszínes pénzen alapuló kapcsolathoz semmi kedvem nincsen."


Pedig, ha jó csajt akarsz (ki nem akar azt?!), akkor fel kell készülnöd a felszínességére...

2015. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
65%

Most jön a lepontozás, de leszarom, pont annyira nem érdekelnek a számok, mint titeket a valóság...

...

Három oka is van ennek: egyrészt egy férfi fizikailag a harmincas éveire éri el a prímjét, ekkor a legvonzóbb, ekkor a legmaszkulinabb, tehát ekkor a legkelendőbb (ez a fizikai prím a nőknél már húszas éveik elején bekövetkezik). A másik ok az, hogy egy férfi általában ennyi idős korára jut el arra a szintre, hogy már anyagilag önálló, rendelkezik saját keresettel és lakással, ergo van egy egész jó egzisztenciális háttere, ami vonzóvá teszi a nők számára, elvégre te, egy 23 éves tacskó (no offense, de általánosságban ez van) nem tudod elvinni őket nyaralni a tengerpartra, nem tudsz nekik évfordulóra telefont meg nyakláncot venni, tehát nem tudod kielégíteni azokat az elvárásaikat, amiknek a teljesítéséhez olyan források kellenek, amikkel te nem rendelkezel. A harmadik ok talán a legviccesebb és egyben talán a legszánalmasabb is. Azt gondolják magukról, hogy csak azért, mert leszoptak néhány fa$zt és már van olyan testük, amivel felkelthetik a férfiak érdeklődését, ők automatikusan megérdemlik az olyan férfiakat, akik képesek, sőt egyenesen hajlandóak kiszolgálni az olyan vágyaikat, amiket te, a fenti felsorolásban említett okok miatt nem vagy képes teljesíteni.

Dióhéjban ennyi az egész: nem vagy vonzó, nem tudod pénzelni őket, plusz még hozzájön ehhez az, hogy ők alanyi jogon járó dolognak tekintik az olyan férfiakat, akikhez képest ők olyan lelki és szellemi mélységekben vannak, ahová már gyakorlatilag a fény se jut el.

2015. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Én azért keresek 30 körüli férfit, mert én már komolyan tervezek, hosszútávra és ebbe nekem, velem egy idő pasi nem fér bele. Illetve a komoly gondolkodású férfiak nálam mindent visznek! És a velem egykorúakkal nem jövök ki, gondolkodásban!
2015. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

És akkor az intelligenciát, és társait nem is említettem.

A pénz nem érdekel, miért? Mert van egy nagyon jó állásom, illetve 2, van pénzem, saját lakásom, autóm, amire magamnak teremtettem elő a pénzt, és soha nem függnék egy férfitól sem anyagilag!



24N


#7 voltam

2015. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

#8-as


Van pénzem, nincs szükségem a párom pénzére!

2015. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
6%
75%-os, szavadon foglak: Összejönnél pl egy közmunkással, akinek egyenlőre nincs más munkalehetősége, de akarna mást csinálni?
2015. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!