Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a velem egykorú (23), de még a nálam fiatalabb lányok (18-22) nagy része is minimum 26-30 éves férfit keres magának?

Figyelt kérdés
Társkeresőn egyszerűen alig találok olyan lányt, aki 24 év alattiakkal szeretne ismerkedni. Pedig én jól nézek ki, meg koromhoz képest érettebb vagyok, de egyszerűen nem esek bele abba a korosztályba, akit a lányok nagy része keres. A személyes ismertségi körömben meg sz összes nekem tetsző lánynak van barátja, és majdnem mindnek ilyen nála minimum 5-6 évvel idősebb férfi. Na most ha a 18-23 éves lányok jó része minimum 26 éves párt keres, akkor én 23 évesen kinél próbálkozzak 16-17 éveseknél, vagy mi?

2015. nov. 27. 18:32
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
90%

# 17-es válaszolóval 100%-ig egyet értek.


Én is férfiak között dolgozom, és a 30-as férfiak vannak többségben, ők azok, akik már a család alapítás küszöbén állnak, független, intelligens férfiak.


Aki ezt nem tudja elfogadni, annak meg választási lehetősége!


12-es voltam

2015. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval 18-23 éves lányok már a családalapításon gondolkoznak? Ez komoly? Ezért kell 30-as pali?


Hát jó, tegyük fel hogy így van, de akkor én mint 23 éves (családalapításhoz még éretlen férfi) kivel ismerkedjek, 16-17 éves csitrikkel?

2015. nov. 27. 20:25
 23/43 anonim ***** válasza:

Én a veled egykorú 22-24 körüli nőkről beszéltem, nem a 18 évesekről.


Kinél próbálkozz? Annál akinél szeretnél..aztán legfeljebb elhajtanak.


#17

2015. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
23 igen esélyed sincs a 20 on éves nőknél
2015. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
93%

a kontroll miatt van ez.

a fiatalabb srácok kevésbé tudják megtartani,sokban erős megfelelési kényszer dolgozik és egy kicsit sem tudják irányítani a nőket.

ha meg ezt megérzik a csajok már lépnek is.

egy idősebb pasi tapasztaltabb nehezebb irányítani,magabiztosabb és határozottabb,kevesebb benne a megfelelési kényszer.

és ezekhez a tulajdonságokhoz vonzódnak a nők életkortól függetlenül.

2015. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
93%

Most akárhogy lepontozhattok engem is, de nálam nem számított egyáltalán az,hogy milyen keresete van.

Volt egy tőlem 1 évvel idősebb barátom, hát mondanom sem kell, olyan volt,mintha lett volna egy gyerekem.De szó szerint. Minden dologban gyerekes volt, mindent elhülyéskedett, nem vett komolyan szinte semmit, beleértve engem sem. Na már most egy normális nő,aki komolyan veszi a kapcsolatát, az elvárja,hogy őt is komolyan vegyék azért...nem is ment sokáig,pedig a szülei orvosira küldik, nincs hiánya semmiben, és ebből én is éreztem akkoriban.

A jelenlegi párom 5 évvel idősebb, sofőr, és mondanom sem kell, ég és föld a kettő. Egy éve vagyunk együtt, és elmondhatom hogy egy tökéletes társam van, végre egy igazi férfi van mellettem. Aki úgy kezel,mint egy nőt. Ismerkedésnél nem érdekelt, hogy mennyi a keresete, szó sem esett róla, csak magát az embert néztem, és hiába jön pár okoskodó azzal, hogy márpedig csak a pénz számít, kivételek mindig is voltak és vannak is.

Kedves kérdező, a kérdésedre válaszolva a normális, megjegyzem tényleg normális(fiatal) nők valószínűleg azért keresnek idősebb pasit, mert ők általában érettebbek. 18L

2015. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
17%

Az ennyi idős nők, vagyis inkább még csak lányok, imádnak arra hivatkozni, hogy "azért kell idősebb pasi, mert értebb vagyok, a velem egykorú fiúk meg olyan gyerekesek", vagy valamit effélét, a lényeg az, hogy magukat értettebbnek gondolják a kortárs fiúknál, akiknek az esetében már beszélhetünk férfiakról, mert a közhiedelemmel ellentétben a fiúk sokkal előbb érnek. Mielőtt nekiállna habzani az ügyeletes okoskodók szája elmagyarázom hogyan működik ez.

A Trónok Harcában van egy nagyon találó szöveg erre: "a fattyak sokkal előbb érnek". Ezzel nem arra gondolok, hogy az illegitim gyerekek értettebbek, hanem arra, hogy az alapvetően kevésbé megbecsült emberek, mivel kevésbé ajnározzák őket, megtanulják azt, hogy nekik meg kell dolgozniuk azért, ami másoknak ingyen jár. Manapság a nyugati kultúrkörben a férfiak kevésbé megbecsültek, mint a nők, ergo egy férfinak, vagyis esetünkben fiúnak meg kell küzdenie azért az elismerésért, amit egy lány megkap ingyen, pusztán csak azért mert cuki. A fiúknak sose mondják, hogy "jaj de szépen nézel ki" vagy, hogy "olyan cuki vagy", azonban mivel vágynak az elismerésre, ezért elkezdenek saját erőből olyan dolgokat véghez vinni, amiért elismerést kaphatnak, többek között ezért van sokkal több fiú sportoló, mint lány. Ez az oka annak, hogy egy fiú sokkal hamarabb megérik, hisz neki már fiatalon pedáloznia kell az elismerésért és sokkal előbb leesik nekik, hogy bizony a dolgokért tenni kell, az nem elég, hogy szép vagy. Erre még rátesz egy lapáttal az, hogy az iskolában következetesen a fiúk fejéhez vágják, hogy a lányok mindenben jobbak náluk, ez pedig egy plusz löketet ad nekik abban, hogy kompenzáljanak olyan dolgok miatt, amiről eleve nem tehetnek, hisz aki látott már fiú gyereket, az tudja, hogy őket nehezebb lekötni, mert sokkal több energiájuk van, mint a lányoknak. És itt jutunk el a felnőtté váláshoz. A lányok egyfelől hozzászoknak ahhoz, hogy nekik gyakorlatilag semmit se kell tenniük az elismerésekért, mert megkapják azért, mert cukik, plusz még el is szállnak maguktól, hisz állandóan csak azt hallják, hogy ők jobbak mindenben a fiúknál. Szokás mondani, hogy minél többször gáncsol ki az élet, annál hamarabb látod meg annak igazi arcát. A fiúk, mivel állandóan el vannak nyomva és nem érvényesülhetnek, hamarabb rájönnek, hogy milyen az élet, ez a felismerés pedig sokukat megrémiszti, hisz gyerekként szembesülni az élet igazi arcával meglehetősen cudar dolog, ezért is van sokkal több szuicid hajlamú fiú a tinik között, mint lány, viszont ők ezáltal felnőnek olyan értelemben, hogy megtanulnak megküzdeni azért, amit akarnak és sokkal jobban átlátják az őket körülvevő világot.

Ismerjük ugye azt az anekdotát, amiben két körtefa levelezik egymással: az egyik még magként egy kavicsos, északi lejtőre hullott, a másik pedig egy napos, termékeny talajra és életük bizonyos szakaszán küldenek egy-egy levelet egymásnak. Az egyik nehezen hajt ki, alig kap fényt és csak pár gyümölcsöt terem, viszont erős gyökereket ver, a másik bőségesen kap fényt és vizet, vastag törzse és dús koronája lesz sok-sok gyümölccsel, viszont a gyökerei gyengék és puhák. Egyszer aztán szélvihar pusztít a vidéken, ami letarolja a dús lombú fát, viszont a kavicsosból kinőtt fa az erős gyökerei miatt, amit nehéz munkával vert a földbe végül túléli. Mindenki helyettesítse be, hogy melyik fa, melyik nemnek felel meg manapság.

2015. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%

#28 Én ezt az egy mondatodat emelném ki: "A lányok egyfelől hozzászoknak ahhoz, hogy nekik gyakorlatilag semmit se kell tenniük az elismerésekért, mert megkapják azért, mert cukik, plusz még el is szállnak maguktól, hisz állandóan csak azt hallják, hogy ők jobbak mindenben a fiúknál."


Értem, amit mondasz, több ponton el is fogadom, de remélem egyetértesz velem abban, hogy ez a lányokra vonatkozik..értsd..gimis, korai felsőoktatási időszak.


Ez az állítás a felnőttek világában abszolút nem állja meg a helyét.


#17

2015. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
82%
"A lányok egyfelől hozzászoknak ahhoz, hogy nekik gyakorlatilag semmit se kell tenniük az elismerésekért, mert megkapják azért, mert cukik" - Magyarázd már el kérlek ezt azoknak a munkáltatóknak is, akiknek azért nem kellettem a szakmámban, mert nőnek születtem...
2015. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
32%

ma 21:04

A felnőtté válás folyamatát írtam le. A férfi az a felnőtt fiú, a nő meg a felnőtt lány, viszont ahhoz, hogy valaki felnőtt legyen nem elég átlépni egy életkort, hanem olyan szellemi és lelki szintre kell lépni, ami a gyerekekéhez képest értelem szerűn magasabban áll. Ahhoz, hogy valaki a magáévá tegyen egy felnőtt mentalitást dolgoznia kell, mert ezáltal tanulja meg az élet egyik alapelvét, miszerint a világ a "valamit-valamiért" elv alapján működik. Itt jön a képbe, hogy a fiúk ezt sokkal előbb megtanulják, mert a szociális helyzetük miatt rá vannak kényszerítve arra, hogy nekik dolgozniuk kell az elismerésért, ellenben egy lánynak nem, vagy legalábbis sokkal kevesebbet kell tennie ugyanannyi eredményért, mint egy fiúnak, ergo nehezebben fogják fel az élet valódi működési mechanikáját, nagy részük pedig még a húszas éveikben is ahhoz van hozzászokva, hogy nekik nem kell tenniük semmit, majd jön a sült galamb. Ott válik el, hogy ki felnőtt és ki nem, hogy ki képes önerőből dolgokat elérni és megtanulni harcolni és felelősséget vállalni saját magáért, aki ezekre képes, az felnőtt, tehát érettnek nevezhető, aki nem, az pedig gyerek. A fiúk tehát előbb nevethetők férfinak, mint a lányok nőnek. Nem az életkoron múlik ez, mert 30 évesen is lehet valaki gyerekes, pont úgy, ahogy 15 évesen is felnőtt, a lányok javarészt ez utóbbit gondolják magukról.


ma 21:09

Remek, állítsd csak be nyugodtan, hogy ez is miattam van, sőt egyből fogd rám, hogy én terveltem ki 9/11-et.

2015. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!