Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell keresni minimum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell keresni minimum?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy cég tulajdonos akkor mennyi a belépő szintű havi bruttó fizetés ahhoz hogy viszonylag jó nőd legyen, abban az esetben ha csak ilyen 15-18 cm-es szerszámmal rendelkezik az illető, plusz még nem az a interaktív típus vagyis nem joke machine.

2015. okt. 21. 15:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a nők nagyon a pénzre hajtanak a mai világba, szóval sokat!
2015. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
44%
úgy 200 300 e ft ! de fogj ronda vagy kövér nőt azokat olcsóbb fentartani
2015. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%

A bruttóból még adózol is, ami a számládra érkezik, az a fontosabb, azt kapod meg, abból tudsz megélni.

Nézd, én azt mondom, hogy ha hosszú távon tervez egy pár (márpedig én nem alkalmi kapcsolatokban gondolkodom), akkor nálam 100.000Ft nettó az alsó határ, én ennél jelenleg valamivel többet keresek (kafetériát nem kapok). Tudom, hogy kevesebből is megoldják emberek, de én is sakkozgatni fogok a saját jövedelmemből, amint át tudok költözni felújítás után a saját lakásomba, amit most veszek, szóval nagyon szűkösebben nem szeretnék élni.

2015. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
66%
Ketteske, 200 ezres fizuval nem nagyon ugrálhatsz a mai világban, ezen még nem veszel jó nőt, maximum jó nagy levegőt! :D
2015. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
23%
átlag csajokra mondtam :D nem full nőre arra kb havi 1 milla 2 is elmegy :D
2015. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%

Mi van, ti eltartani akarjátok a nöket?

Én mondjuk külföldön èlek, bruttó 500 ezret kapok, ami itt az átlag alja még , olyan bevándorló fizu. A párom tanul, ösztöndíjas, mégis van egy egész jó nöje :P

Szóval, nem ezen múlik

2015. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
30%
6! nem csak a mai világban csóró tökű srácoknak nem nagyon van csajuk
2015. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
86%
A normálisabb nőknek elég az, ha magad fenn tudod tartani és tudsz valamennyit félretenni a jövőre is gondolva. Ha olyat keresel, aki a pénzedért van veled, minimum pár száz ezer, természetesen nettóban.
2015. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Ahan, szóval ha mondjuk itt Magyarországon kapok 500k-t bruttóban akkor van 327k netto fizetésem és ekkor már ebből lehetséges egy átlagos csajt összeszedni?

Mennyivel kell többet keresni hogy még hűséges is legyen?

2015. okt. 21. 16:09
 10/43 anonim ***** válasza:
52%
Egyik ismerősömnek (aki elég ronda és igénytelen pasi) modell nője van, abszolút tizes, és semmit nem csinál csak van és szép. A csávó kb fél millió nettót keres. Nem tudom pontosan, de körülbelül ennyi.
2015. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!