Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell keresni minimum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell keresni minimum?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy cég tulajdonos akkor mennyi a belépő szintű havi bruttó fizetés ahhoz hogy viszonylag jó nőd legyen, abban az esetben ha csak ilyen 15-18 cm-es szerszámmal rendelkezik az illető, plusz még nem az a interaktív típus vagyis nem joke machine.

2015. okt. 21. 15:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
85%

"Mennyivel kell többet keresni hogy még hűséges is legyen?"


Szerintem annyit nem tudsz fizetni. Ha pénzen veszel nőt, akkor nem kell hozzá nagy logika, hogy az a nő nem téged fog szeretni, ha nem a pénzedet. Ha egy kicsit rafinált, ügyesen át tud verni és tart melletted egy szeretőt, akihez érzelmileg és/vagy fizikailag is vonzódik, kötődik.

2015. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
addig lesz így veled amíg nem talál gazdagabbat sajnos
2015. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért mondják a kint élő ismerőseim, hogy jobb kint "szegénynek" lenni.
2015. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
94%

:D sírok.

Egyrészt a röhögő görcsömtől, másrészt pedig a szánalmas írásaitoktól!

2015. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez... roppant szomorú. Vágóhídion a barok, olyanok vagyunk mind... totál elkeserítő.


Ám had mondok egyből egy siralmas példát. Egyik nagynevű társkereső éppen chatelgetek egy sráccal, aki egyből levajazza, hogy komolyat akar,más szóba sem jöhet, kezdtem megörülni... Valahogy oda terelődtünk, hogy akarok-é kölyköt az idő előre haladtával, mondjuk holnap? Mondom, hátő, egy gyerekhez sok dolog kell... Neki megvan mindene. Na mondom, akkor kössünk bele, mert ez vagy béranyát keres, vagy valami elpattant az arcában. Kérdezgettem, hogy akkor van nagyon fix állás, lakás, támogatás, minimum a szülőktől... Hogy én milyen anyagias vagyok, de.... lehet.. én mondjuk addig nem szülnék, amíg nem tudom biztosan, hogy el tudom tartani. Szó szót követett, mire kinyögte neki megvan mindene, hiszen van farka...


Tanulság: ha van farkad megvan mindened, akár egy jó nőhöz is, de nem ért a jó humor sem, meg az sem, ha nem ezzel nyitsz...

2015. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
82%

Jó nőd nem attól lesz, hogy tele a pénztárcád?

Attól Vajnának, és Hajdúnak, és a többi pénzeszsáknak lesz!

A csajozáshoz jó duma, lehetőleg fitt test, és fürge ujj, és szorgos nyelv kell!

2015. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Ilyen "normálisabb nőt" hol lehet találni ha megvan nettóban a 300k ami talán elég az egzisztencia fenntartására. Szóval milyen módszerek alkalmazhatóak az átlagos kinézetű nők filterezésére azon célból hogy maga mellett úgy mond "normálisabb nőt" tudhasson be az illető ember? Merre lehet elkezdeni a kutatást ez ügyben? Mivel sajnos nincsenek felcímkézve a megfelelő paraméterekkel :( .
2015. okt. 21. 16:35
 18/43 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy te máris külsőre mész, úgy baromi nehéz lesz. A jó nők, ami gondolom nálad Pálvin Barbi és társai diszkókban lebzselnek és különféle szórakozó helyeken. Menj koncertekre, rendezvényekre, teszem azt vedd a bátorságot és menj el egy kiállításra.

Bár attól függ mit akarsz, ha mutatósnak, hogy büszkélkedhesd, akkor tinidiszkóóó és hetente cseréld.

2015. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
A "normálisabb nő" azért van idézőjelben mivel deklarálva lett hogy azt jelöli hogy hűséges és megvan az átlagos külső hogy mégiscsak a fizikai vonzalom is meglegyen, ha pluszban a személyisége is érdekes nyilván akkor növeli a vonzalmat.
2015. okt. 21. 16:50
 20/43 anonim ***** válasza:
93%
A normálisabb nőket ne a pénzeddel akard lenyűgözni. Gondolom, az neked is alap, hogy fenn kell tudni tartani magad minimum alap szinten, tehát kell munka és jövedelem (ha kell, akkor túlóra, másodállás). Én pl. 30 fölött már nem tudok komolyan venni egy olyan pasit az általam előnyben részesített korosztályban, akik mamahotelben lógatják a lábukat és zsebpénzből élnek...
2015. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!