Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell keresni minimum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell keresni minimum?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy cég tulajdonos akkor mennyi a belépő szintű havi bruttó fizetés ahhoz hogy viszonylag jó nőd legyen, abban az esetben ha csak ilyen 15-18 cm-es szerszámmal rendelkezik az illető, plusz még nem az a interaktív típus vagyis nem joke machine.

2015. okt. 21. 15:39
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
59%
Nettó 230 ezer még az átlagos nőkhöz is kevés a mai világban, ha te férfiként csak átlagos vagy és nem a tipikus nagydumás, bunkó alfahím.
2015. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
94%

Unalmasak ezek a pénz + nő kombók b. szod

ismerek olyan "nőt" (20-21 éves): hogy télen nyáron karibi térségben sütetti a pi cs. áját, a párja kétszer olyan idős milliókat keres, minden félévben új kocsi. Nekik erre van igényük, én nem irigykedek rájuk. Pénz nem boldogít, aki pénzen akar nőt venni mindig megüti a bokáját.

2015. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tele vagy negatív hitrendszerekkel, hiedelmekkel. Egy, hogy értelmes, intelligens nő nem azt nézi, hogy a pénzeddel letudod-e kenyerezni, ugyanis cseszheted, ha tele vagy, de annyira s.egghülye, hogy fárasztanád, kihasználnád a nőt. Kettő, hogy a 15-18 cm-es pénisz önmagában bőven tökéletes a nők 99%-nak, szóval kicsit cink a kérdés.
2015. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
80%
Pénz nem boldogít... ekkora marhaságot még nem hallottam. isten szent nevében senki se fog 1 kiló kenyeret adni a boltban...
2015. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
70%
Még nem számoltam, de konkrétan a párkapcsolat fenntartásához nem kevés pénz kellhet. Közös programok, utazgatások, nyaralások, a mozizástól kezdve a balatoni fokhagymás lángoson át a meglepi vacsoráig, vagy éppen az olcsóbb pizzarendelésig minden pénzbe kerül. Az állandóan itt eldurrantott "ingyenes parkban sétálást" gondolom igen hamar megunná az összes nő, nem is értem, miért kell folyton felhozniuk az ingyenes programokat. Mellesleg az ingyenes programokon is mit csinálsz? Veszel kettőtöknek üdítőt, kürtöskalácsot, cukrot, chipset, bármit. Jé, hát ez is pénzbe kerül. A párkapcsolat idő- és pénzveszteség azon kívül, hogy még le is épít.
2015. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs sok fizetésem.. nettó 130-190. Jobb az utóbbi de sajna változó. Elviselhető talán, de hogy a senki földjén élek, az már inkább para. Itt se lányok, se senki :)
2015. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Rendben szóval maradjunk annyiban hogy a jövedelem okés a párkapcsolathoz, és mivel mindenki az értelmes nőket ajánlja akkor marad az a kérdés hogyan és honnan lehet szerezni egyet közülük?
2015. okt. 21. 22:20
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem pénztől függ.

Ismerek olyat,akinek fél misi a bruttó,legutolsó infóim szerint "csak" szeretője van.

De olyat is,aki magasabb rangban,jobb pénzért,sztm semmi baj nincs velük,és nőjük sincs.

De jót röhögtem ezen.

2015. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Felcseréled a dolgokat általában azért tudnak jobb nőket össze szedni amiért sikerült jobb állást is szerezniük. Nem a pénzből következik a nő hanem a pénz is és a nő is az egyén képességeiből persze lehetne sok ellen példát fölhozni de az esetek többségében így van.
2015. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked bármennyi pénzed, annyira hülye vagy, hogy normális nő veled nem fog szóbaállni. A legjobb amit kaphatsz egy közepesen szép pénzéhes nő. Sorry.
2015. okt. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!