Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell keresni minimum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell keresni minimum?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy cég tulajdonos akkor mennyi a belépő szintű havi bruttó fizetés ahhoz hogy viszonylag jó nőd legyen, abban az esetben ha csak ilyen 15-18 cm-es szerszámmal rendelkezik az illető, plusz még nem az a interaktív típus vagyis nem joke machine.

2015. okt. 21. 15:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nettó 110-et kapok kézhez, ezért a pénzért szart se csinálok, nyugodtan megyek haza melóból, nyugodtan megyek melóba másnap. Nincs stressz, semmi számonkérés. Egy ügyfélszolgálatot látok el, bejönnek az emberek az épületbe, irányítom őket irodákhoz, átveszek tőlük postát, stb (mert postás is bejöhet az ajtón).


Mégis van barátnőm, és nagyon boldogok vagyunk, ő egyáltalán nem várja el tőlem hogy költsek rá, soha nem kéri, de persze nyilván örül annak hogy melózok. Köreimben és a munkámmal kapcsolatos ügyfelek körében a keresetek nettó 50-75 közt vannak, de ők ennyiért utcát sepernek, güriznek konyhán, pincemunkások szőlészetben, takaritónők, telek őrök, halőrök, vendéglátóegység felszolgálók, szakácsok... vagy közfoglalkoztatottak könyvtárban, művelődési házban, múzeumban. Nos, akkor mérlegeljünk: kinek mi a minimum? Én suli alatt havi 15 ezret kerestem ösztöndíjjal, most 7x ennyit. A fizetésből törlesztek egy olcsó megbízható autót is. Sajátom. És őszintén nem érdekel hogy más 230 ezret keres, azon egyszerű okból mert én itt vagyok, ők meg ott. Ismerősöm (lány) 160 nettót kapott, mert hotelban dolgozott Pesten. Kéthetente sírva ment haza mert kikészült. Más 12 órázik szalag mellett a Boschban. Nem is nagyon tudok olyan ismerőst aki kiemelkedően jól keres, de az érdekes az, hogy vannak olyanok akik otthon ülnek, facebookoznak munkanélkül, és azt írták a 110-re hogy ennyiért fel se kelnének. Ők azok akik 22 ezerért otthon vannak.

2015. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
89%
Az én volt barátom csórótökű mégis voltam akkora marha hogy vele jártam egész jó nőként (bár lehet nem vok az csak hozzá képest), mikor más nőknek van agya hogy legalább ha a pasit nem tudja értékelni legyen amit értékelni tud benne xdd . Feel the irony. Csórótökű volt barátom hozzám vágta hogy mennyi pénze ment el rám mert távkapcsolat volt és sokat kellett utazni. Én is mentem ugyanúgy hozzá rám nagyon nem kellett költenie mert felesbe ment minden és nem sok helyre mentünk. DE drága a buszjegy..
2015. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Csórótökű. Ezzel úgy sikerült megalázni az ország mélyszegénységben élő 40%-át.
2015. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
:D
2015. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom nem tartozott a mélyszegénységbe több pénze volt mint nekem.Én iróniából írtam mindent hogy kifigurázzam a kérdést mivel a normális nők nem a pénzre hajtanak és azok közt is van aki jól néz ki mert ismerek olyanokat. Viszont vannak férfiak akik nem akarnak arra sem költeni hogy találkozzanak a nőjükkel és a fejéhez vágják mikor a nő már ezt a szerepet is átvette mert én jártam újabban inkább hozzá.De például ezt a szintet nem kéne bevenni a nőre költés skálájába mert rám nem költött egy fityinget sem. El sem vártam persze de ami sok az sok nekem nem volt pofám a másik képébe belevágni hogy buszjegyre elmegy a pénzem és nem is lett volna sosem.
2015. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
100%

Engem kifejezetten zavarna, ha a barátom/ párom/ férjem eltartana, illetve sokkal többet keresne.

Relatív a "jó nő",de szerintem az már régen rossz, ha egy nőnek elsődleges szempont a férfi fizetése vagy méretei.

2015. nov. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ha kúrópajtást keresel, nem kell pénzed legyen.
2015. nov. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
attól függ hol élsz és mennyire "súlyos a helyzet" mármint ami a külsődet illeti. vidéken átlagos külsővel szerintem 300 körül már tapadnak az emberre a fiatal csóró lányok, Budapesten ennél sokkal több kell. itt függ a helyzet attól, hogy van-e a saját lakásod hitel nélkül, mert egy normális lakás 120-150+ rezsi, szóval nettó 300-as fizetéssel kitörölheted a segged, itt 500-at kell keresni és azzal még nem élsz átlagon felül. egy igazi pénzéhes ku*rvához aki valóban bomba nő ahhoz milliók kellenek, mert úgy viszi a pénzt egy négyezer köbcentis benzines bmw.
2015. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ott rontod el, hogy normális nőt akarsz a pénzeddel megfogni. Ez meg nem megy. Vagy megfogsz egy pénzéhes ribit a pénzeddel, aki meg fog csalni és valószínűleg sosem fog szeretni, de legalább dekoratív (ahogy írták, vidéken 300-400+ nettó, Budapesten 2x ennyi fizu), vagy elkezded a nőket EMBERKÉNT kezelni, és tök mindegy mennyi a fizetésed (normális kereteken belül, tehát mondjuk 100k-500k között), és gond nélkül lesz normális barátnőd. Ha többet/kevesebbet keresel is működhet a dolog, csak macerásabb.


Azt rontjátok el, hogy a férfiakat meg a nőket külön fajként akarjátok kezelni, pedig úgy nem megy. Ha egy hűséges barátnőt keresel, aki szeret is, akkor kezeld emberként, felejts el minden sztereotípiát és ismerd ki az adott nőt. Ha abból indulsz ki, hogy márpedig a nők ilyenek meg ezt szeretik és azt gondolják, akkor nem fog menni. Egy része persze igaz lesz rá, de egy másik része meg pont a teljes ellenkezője. Sokkal jobban hasonlít egy átlag nő rád, mint a nő sztereotípiára. És ez férfiakra is igaz. Először ezt az egész hülyeséget verd ki a fejedből és utána meg gyakorlatilag bárhol. Ha megerősítést akarsz, hogy "minden nő egyforma", akkor diszkó jellegű szórakozóhelyeken, házibulikban, stb. Ha hosszabb távra barátnőt keresel, érdemes baráti társaságból kiindulni, minden programajánlatra, ahol bírod az embereket, mondj igent, érezd jól magad, ismerj meg új embereket, beszélj le velük is találkozókat, ahova ők is hozhatják az ismerőseiket (akármi, gokart, társasjáték, koktélozás, biciklitúra, amit szeretsz), ismerj meg még több új embert. Ismerj meg 100 új embert, lesz köztük olyan szingli lány, akivel van értelme próbálkozni. Ne csajozni próbálj, ismerkedj emberekkel és rajtuk keresztül még több emberrel és közben élvezd ki a programokat.


Vagy, ha introvertáltabb vagy, akkor online. Nem feltétlenül direktbe társkeresőkön, inkább fórumokon, játékokon, facebook csoportokon keresztül, de a társkereső is működhet, de szerintem nem a legjobb választás. Lehetőleg ott is próbálj minél hamarabb találkozni.


Egyébként igen, ez pénzbe kerül. Ha már megvan a barátnő, akkor nem feltétlenül kerül pénzbe. Attól függ, hogy milyen lány, de ha a téged szeret és hűséges hozzád típusú lányt keresed, akkor megtartani nem drága. Kb havonta számolj egy mozi árú programmal. Ez olyan 5-6k forint, de ebből mindketten megnéztétek a filmet és ettetek popcornt. De lehet ez helyette más is, amit szerettek, csak nagyságrendileg ilyen ár. Ha már havi 10k forintod van arra, hogy közös programot csinálj, az bőven elég. Ehhez nem kell 120k-nál többet keresni, de ha több van, az se baj. Alapvetően fizessen magának mindent (inkább úgy hogy felváltva meghívjátok egymást), de néha csinálhatsz te olyan programot, ami drágább és te hívod meg rá. De kb ennyi.


Megszerezni azt a barátnőt lehet h tényleg drága, ezt elismerem. Onlineosokat csak meghívod már egy kávéra, de sok lányt kell meghívnod, mire lesz értelme. A társaságon keresztül ismerkedős ötletnél nem feltétlen kell meghívnod senkti csak a végleges kiszemeltet, de a saját programod sokba kerül. Bár az szerintem megéri.

2015. nov. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy x fizetés után lesz automatikusan barátnőd. Egyszerűen ne akarj megfelelni senkinek, élvezd az életet. A szeretetet nem lehet pénzből megvenni, a pénzre menő lányok meg nem magadért lennének veled. Annyit keress amiből megtudsz élni és nem lesz gond.
2015. nov. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!