Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a velem egykorú (23), de még a nálam fiatalabb lányok (18-22) nagy része is minimum 26-30 éves férfit keres magának?

Figyelt kérdés
Társkeresőn egyszerűen alig találok olyan lányt, aki 24 év alattiakkal szeretne ismerkedni. Pedig én jól nézek ki, meg koromhoz képest érettebb vagyok, de egyszerűen nem esek bele abba a korosztályba, akit a lányok nagy része keres. A személyes ismertségi körömben meg sz összes nekem tetsző lánynak van barátja, és majdnem mindnek ilyen nála minimum 5-6 évvel idősebb férfi. Na most ha a 18-23 éves lányok jó része minimum 26 éves párt keres, akkor én 23 évesen kinél próbálkozzak 16-17 éveseknél, vagy mi?

2015. nov. 27. 18:32
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
39%

#11


Nem! De nem a pénz miatt. Mérnök vagyok, és nem adom lejjebb az igényeimet, férfiak terén sem!

Kövezzetek meg, de akkor is ez a helyzet.

2015. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%

Sok nő úgy gondolja, főleg, aki hosszú távra tervez, családot, gyereket szeretne, hogy az általad említett "idősebb" korosztály már jobban készen áll arra, hogy megállapodjon, és úgy gondolhatják, hogy a korukbeli fiatalabb pasik még buliznának. Illetve aki a gyerekvállalásra jobban rá van görcsölve, abban nagyon erősen él az, hogy mindenképp huszonévesen kell megszülni az első gyereket, erre pedig több esélyt lát egy 30-hoz közeli pasival, mint egy korabelivel.


Én egyébként ismerek egykorú párt is, akik még középiskolában jöttek össze, és húszas éveikben megvolt az esküvő és a gyerek is, és még mindig együtt vannak, és még mindig boldogok, stb. Ők az ideális család. Ritka szerencsések.


Nekem valahogy a nálam 1-6 évvel idősebb pasikkal működött, velük értek leginkább szót.

2015. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
22%

#11


"Nem! De nem a pénz miatt. Mérnök vagyok, és nem adom lejjebb az igényeimet, férfiak terén sem!

Kövezzetek meg, de akkor is ez a helyzet."


Nem vagyok meglepődve, te is a pénzre mész, meg a külsőségekre...

2015. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
54%

#14


Nem a pénzre, mert mint mondtam abszolút nincsenek anyagi gondjaim. Viszont sokat dolgozom azért, hogy mindenem meglegyen. (de gondolom nem tudtad megjegyezni) és igen, fontos a külsőség, mint más embereknek is. Miért legyek olyannal, aki nem tetszik, akihez nem vonzódom, akiben semmi nem fogott meg???

2015. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
17%

sajnos felborult ez az egész párkapcsolat dolog sok 20 on éves srác csak a tiniknél van esélyük! még pár dolog

Az én észrevételem szerint a legnagyobb baj azzal van, hogy a 20as éveit koptató srácok vannak a legnagyobb sz@rban. A 16-20 év közötti csajoknak (tisztelet a kivételnek) mind az ilyen vele egykorú "nagymenő" címeres tahó ocsmány állatok kellenek, a 20+ csajoknak meg az ilyen 30 éves korosodó faszik mert már van munkájuk, pénzük, kocsijuk ecetera. A kettő közötti korosztály meg bekaphatja.

2015. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
68%

Idősebb férfit szeretnék, mert jó eséllyel a családalapítási vágyaink, céljaink hamarabb egyeznek vele, mint a velem egykorúakkal.

Van lakásom, jó állásom, de ettől még nem jönnék össze közmunkással (csak hogy a példánál maradjak). Komoly céljaim, ambícióim vannak. Törekszem a legjobbra, igyekszem kiteljesedni a munkámban, az életemben. És mivel ez fontos számomra, ezt keresem másokban is. Intelligens, határozott, ambiciózus férfira vágyom, akire fel tudok nézni. Nos egy közmunkás már itt megbukott. És mint írtam, nem azért, mert nem tud nyaralni vinni..ki tudom fizetni magam is. Egyszerűen nem felel meg az elvárásaimnak.


A másik mérnöknő társam szerintem ugyanígy gondolkozik erről, de ugye egyszerűbb kiforgatni a másik szavait, mint megérteni azokat.

2015. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
A "30+ korosodó faszi"-ra reagálva.. Korosodó?! Férfiak között dolgozom, legtöbbjük 32-35 közötti, és hát...mindent mondanék rájuk csak azt nem, hogy korosodó.
2015. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
"30 éves korosodó faszik" - jajj... :-D 30-as pasik, ezt nem akarjátok kikérni magatoknak? Korosodó??? :-D
2015. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%
látom vége a sulinak megjöttek a hülye gyerek trollok akik nőknek adják ki magukat :D nincs nálatok valami meleg hajlam? :D
2015. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem vagyok nő?


#17

2015. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!