Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a velem egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a velem egykorú lányok?

Figyelt kérdés

Mindegyikük a párja háta mögött flörtölget idegen férfiakkal, sőt, minden bűntudat nélkül ágyba is bújik velük. Nem mondom, hogy régen nem volt ilyen, de azért ekkora mértékben nem volt jellemző. Nem tudom, hogy hozzátegyem-e azt, hogy tisztelet a kivételnek, mert úgy látom, hogy nincs kivétel.


21/F


2017. márc. 13. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Kivétel mindig van.
2017. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

mert minden nő egy k/*/rva :D


vannak egy fix kapcsolatban egy tehetős, mutyi sráccal, csak hogy elmodhassák hogy van egy fix.

ki kacsintgatnak belőle, mert persze h vonzóbb a rosszfiú, meg az ismeretlen..meg az "uhh nekem ezt nem szabad, de mégis annyira uhhh gyere..."

házasságban élő nőknél sincs másképp.


a normális lányok (sőt mint látjuk a nem teljesen normálisak is) kapcsolatban vannak.


nagyon nagyon nagy szerencse kell hogy megismerj egy olyan lányt, aki tényleg téged szeret.. nem a pénztárcádat, és megbecsül, meg nem fekszik össze mögötted senkivel.


"a becsület már csak egy bejegyzés a szótárban..."


de valahogy az ilyeneknek szerencséjük van, normális kapcsolatuk lesz, most mindegy h férfi vagy nő, mert sok srác sem kivétel ám, boldog (nak hitt ) házasság, gyerek stb megadatik nekik.


Aki betig egy becsületes, hűséges, normális ember, nem jut csak a magány, a keserűség, és ezeknek az ál boldog kapcsolatoknak a pillantása, és esetenként sóvárgás utána.

26/F

2017. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Teljes mértékben osztom a hozzászólásodat!
2017. márc. 13. 10:12
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Vigyázzatok, nekem is ez a véleményem, ezért itt vagyok 35 évesen és senkim sincs, minden közeledést elhárítok 12 éve, ez sem jó
2017. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tapasztaltam az ismerőseim közptt. Inkább az idősebb korosztálynál fordul elő szerintem nemtől függetlenül.


Pl itt vagyok én, 21 éves egyetemista, 4éve vagyunk együtt a barátommal, és nem is volt senkim előtte. Nem tervezem lecserélni, és megcsalnk,nem dobnám el a tökéletesen működő kapcsolatunkat. Pedig volt,hogy hónappkog külföldön volt valamelyikőnk.

2017. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Nyilván az sem a legjobb, ahogy te csinálod, de legalább a csalódások nem találnak meg. Mondjuk a magánynál pocsékabb érzés nincs, ez is biztos.
2017. márc. 13. 10:31
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Furcsa ismerőseid vannak 😃 nekem ilyennkorúak közül a kapcsolat nélküliek vannak többen, és még közülük is csak egy-néhány van, aki fűvel-fával típusú. Kapcsolatban lévőknél meg mégkevesebb ez az arány. Pedig egyetemen vagyok, elvileg itt kell bas*ni mindenkinek mindenkivel, mégsem teszik. Ha saccolnom kellene, akkor a lányok közül kb. 30-ból 2 ilyen megcsalós (szar kapcsolati képességek miatt), 1 pedig vegetáriánus (fűvel-fával..)
2017. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg ilyen társaságban mozogsz. Mi a barátnőimmel sosem teszünk ilyet, igaz, nem vagyunk népszerű, nagy társaságba járó csinibabák :)
2017. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 De van, sőt, több is. A társas magány és a viszonzatlan szerelem. Ezekhez képest a sima magány kismiska:)
2017. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Erősen introvertált férfi vagyok, aki egy külső szemlélő, nem mellesleg jó megfigyelő. De hogy megnyugodjon a kis lelked, sok férfi sem különb. Nekem amúgy az ilyen kis csendes lányok az eseteim, de sokszor róluk derülnek ki csúnya dolgok...
2017. márc. 13. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!