Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 34 éves nőt a vele egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves nőt a vele egykorú férfiak miért kezelnek úgy mint egy olyas valakit aki "már túl idős hozzájuk"?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, intenzív társasági életet élek, és az utóbbi 1-2 évben már nem először kaptam meg ezt vagy hasonlót férfiaktól, hogy "hozzá már túl idős vagyok", mindezt úgy, hogy ő is pontosan annyi idős mint én.

Mit képzelnek magukról a mai 30-40 éves férfiak, hogy ők még fiatalok? Egy ugyanennyi idős nő meg már öregasszony és nem kell nekik, vagy mi van?


2017. jún. 5. 12:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
70%

7: Nincsenek illúzióim, aki házas nővel kezd, az csak dugni akar, mindegy, hogy a nő hány éves. ;)

De okos nő már el tudja érni, hogy elcsavarja annak a fejét, aki egyébként nem akart semmi különöset, csak egy kis laza szexkapcsolatot.

Ergo: a kérdező valamit rosszul csinál.

Ismerve a férfiakat: ez csak lekoptatós duma. Ha bejönne neki a kérdező, akkor előbb megdugja, aztán közli, hogy bocs, de nem működik, túl idős vagy hozzám. Nem így van? Dehogynem...

2017. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon jó kérdés ez is. A diktatórikus, abszolutista "férfiak" keresik a náluk sokkal fiatalabbak pipiket.

A 30-40-esekkel nem a kor maga a probléma (mint ahogyan sok olcsó gondolkodású szerint), hanem éppen az, hogy tapasztaltak lelkileg és sokkal megfontoltabbak és ez nem csak magánéletben van így.

2017. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%

"Sajnalom de sok 30 eves no ugy nez ki mint egy 40 eves. Mig en 35 evesen 25-nek nezek ki. Ez ellen nincs mit tenni, el kell fogadnod puncika."


Nos kedves privi író, az lehet te 25-nek nézel ki (természetesen saját magad szerint), attól a korod még 35 marad.Ezen az atyaúristen sem fog változtatni, ide kevés az edzés, a kaja stb.Majd 45 évesen nézd meg magad, hogy akkor hogyan fogsz kinézni. :D

És nem neveztelek fütyikémnek, tehát nem vagyok puncika.

2017. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
12%
Esetleg Nivea Q10?
2017. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
78%
Mert ezek fiúcskák, nem nevezném férfiaknak nem rendelkeznek kellő önbizalommal, valószínű az ágyban is egy nagy nullák így nyilván egyszerűbb 20 éveseket bolondítani és azzal növelni az egojukat, jobb is ha előre ez kiderül, megkíméled magad a jellemtelenektől.
2017. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük fel hogy bejöttök egymásnak. Mire eljuttok a gyerekvállalásig az minimum 3 év. Utána meg ki akar felnevelni egy down kóros gyereket?
2017. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
48%

Mindegy ki írta ki a kérdést nő avagy férfi de rohadtul unom ezeket a sirámokat'!


A párkapcsolat nem korfüggő sőt a barátságok sem hanem emberfüggő!


Pár sznobról tudom elképzelni,hogy ilyet mondjon,olyan férfiakról akik habzsolják az életet és megtehetik anyagilag,hogy mindig "friss hús" legyen az asztalon.


43-éves vagyok,nem szégyenlem a korom,nem vagyok szépségkirálynő sem -de ha független lennék bármely újjamra találnék férfit akár tíz évvel fiatalabbat is.


Ha valaki igazi társra és szerelemre,megbecsülésre vágyik pont nem az anyakönyvi kivonatodra kíváncsi,hanem a mosolyodra,kedvességedre,odaadásodra.


Ha ezekkel nem rendelkezik egy nő annak nem a kora hanem a lelke öreg .


A helyedben nem általánosítanék mert a férfiak nagy része csak arra vágyik,hogy ő legyen egy nő "lstenkirályadonisza".

(Na és ez sem külsőségeken múlik ám.)

Csak szólok.

2017. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
50%

Kapuzárási pánik. Ilyenkor kell nekik a 20 éves pipi, akivel azt akarják bizonyítani, hogy ők is még fiatalok.

Amelyik férfi békében él önmagával, az nem egy trófeát keres, hanem társat.

Siralmas, ha 34 évesen csak egy éretlen, tapasztalatlan lánynak tud partnere lenni, aki még bulizik meg legnagyobb gondja, hogy zh-t ír a héten.

A legtöbb nő 30 alatt nem akar gyereket. Úgyhogy ez a kamu része, hogy azért fut 20 éves diáklány után, mert szeretné eltartani, amíg otthon neveli a három közös gyereket. :D

2017. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
46%

Nem azt, hogy fiatalok, hanem azt, hogy bárhonnan választhatnak párt.


És hát akkor már inkább egy huszas évei végén járót - akik sorban is állnak egy jobb parti 3x-es előtt -, mint egy ugyanolyan korú harmincast.

2017. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy férfi visszautasít akkor te kezdeményeztél.Lehet, vissza kéne térned oda, hogy megvárod, amíg a férfiak akarnak tőled valamit és belőlük választasz.Akkor tuti nem mond ilyet, mert ő már akar valamit.

Soha életemben nem utasított vissza egy férfi sem, igaz nem is kellett rájuk másznom, így esélye sem volt a lekoptatásnak.

36 leszek de 25-50 éves korig elég sok férfi szeretne megismerni, akik nem tudják, hogy férjnél vagyok.Akik tudják azok is néha.Hogy komolyat akarnának-e az ugye nem derül ki, mert nem jutnak odáig.

Szóval veled is lehet valami gond és ezt ne vedd sértésnek.

2017. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!