Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 34 éves nőt a vele egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves nőt a vele egykorú férfiak miért kezelnek úgy mint egy olyas valakit aki "már túl idős hozzájuk"?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, intenzív társasági életet élek, és az utóbbi 1-2 évben már nem először kaptam meg ezt vagy hasonlót férfiaktól, hogy "hozzá már túl idős vagyok", mindezt úgy, hogy ő is pontosan annyi idős mint én.

Mit képzelnek magukról a mai 30-40 éves férfiak, hogy ők még fiatalok? Egy ugyanennyi idős nő meg már öregasszony és nem kell nekik, vagy mi van?


2017. jún. 5. 12:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Mert elfelejtik, hogy az idő náluk sem áll meg.Önkritika teljes hiánya az ok.És ezért páran megsértődnek majd itt is, akik így gondolkodnak.Nem lesz meglepő.Mindig betalálok a véleményemmel náluk.
2017. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Interferencia ***** válasza:
89%
Szeretnék/gondolják/tudják, hogy húszas éveiben járó nővel is összejöhetnének, úgyhogy inkább arra törekednek.
2017. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%

Ez ugyanolyan, mint amikor a 22 éves lány, azt mondja rám, hogy bocsi, de még túl fiatal vagy hozzám, miközben rohadtul egyidősek vagyunk!!!

Nem értem hogy lehet valaki ilyen felszínes, beképzelt.

2017. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 34 éves párt kereső nőről általában azt feltételezik, hogy sürgős neki, hogy megállapodjon és gyereket szüljön és 2-3 év sem fér neki bele, mint mondjuk egy 28 évesnek. A férfiak nem szívesen ugranak bele ilyen kapcsolatba. Én ezt valahol meg is értem.

Én 37 éves vagyok és velem egyidős a férjem. Nem gondolom azt, hogy idős lennék hozzá de mi 19 évesen jöttünk össze, évekig nem volt egyikünkön sem nyomás, hogy mostmár végleg meg kell állapodnunk.

2017. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%

A napi "30 felett a nő szavatossága lejárt" kérdés.

Nem unjátok még?


37 éves vagyok. Egyszer nem mondott nekem olyat férfi, hogy túl idős vagyok. Inkább nyalizni szoktak, hogy milyen fiatalos vagyok, azt hitték hogy legfeljebb 28 lehetek, meg ilyen baromságok.

Amelyik dugni akar, az biztos nem mond ilyet egy nőre se, örül, ha akad valami a... horgára.

És nem csak a 37 éves, de a 27 éves kollégák is legyeskednek körülöttem.

Még csak azt se mondhatom, hogy egy bombázó fitnesz lady lennék. :)

Valamit rosszul csinálsz.

2017. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
19%
Persze, a nők megtehetik, hogy azt mondják egy velük egy idős pasira, hogy "túl fiatal vagy hozzám"... Jah mert a nőknek mindent szabad, mert nők...
2017. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%
Oké 5-ös, de a kérdező nem biztos, hogy dugópartnert keres. Másra te sem kellenél a 27 évesnek.
2017. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
34%

Egy 34 éves fickóhoz 24-29 éves csaj illik, általában.

Még valami?

Próbálkozz a 39-44 éves fickóknál.

Esetleg felejtsd el az egészet, és még lehet 20 éves hapsid is...

2017. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
55%
A kerdezo nem no, hanem ferfi a futyizorejrol. Szandekuk, hogy hazug mocskolodassal szegyenerzetet ultessenek el a harmincas szingli nokben (venasszony, macskas venlany). Igy akarjak elerni, hogy a noknek buntudata legyen, mert nem mentek hozza huszevesen az elso jelentkezo suttyohoz. Csipi a csoruket, hogy a nok valogathatnak es donthetnek, emiatt szuletik szinte minden nap egy ilyen provokalo kerdes. A legjobb, ha a nok erre nem valaszolnak, hanem felelet nelkul hagyjak az ilyen antifeminista luzerek kerdeseit.
2017. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
6%
Mi nem tehetünk arról, hogy kezdesz túl idős lenni..
2017. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!