Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkásként sose lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkásként sose lehet szerető barátnőm?

Figyelt kérdés

ismerkedésnél amint megtudják hogy segédmunkás vagyok, sikítva menekülnek előlem a nők.


miért ennyire felszínesek?


csak a pénz számít?


2017. máj. 30. 15:53
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
83%

Ha igen utolsó pàrod pèldaèrtèkű.

De a kèrdező egy lusta ez a baj.

Ezzel a mentalitàssal nőt nem fog kapni.

Neki ez elég.

Csak azt nem fogja fel,hogy hiába elég neki egy èlethez ez nulla.

2017. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

"Atyám, ez de kínos" (Jimmy - Hardcore Henry)


:)

2017. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok. Segedmunkás voltam. Nem volt más választásom. Érettségim sz@rt se ér. Szakmám nincs. Vagy ez, vagy éhenhalok az utcán, hát csináltam a kuli munkát. Alapvetően az a véleményényem és a tapasztalatom, hogy nincs külömbség programozó és segédmunkás között. Egy pár ember tesz csak külömbséget embertársai között és helyezi el az általa elképzelt hierarchiában.


Ma vállalkozásom van és négy ember (három család) betevőjét kell garantálnom. Nálam mindenki a kollegám, együtt eszünk, együtt túlórátunk, együtt ázunk és együtt nevetünk.


Megértem a kérdezőt, tudom mi a baja, én is végigjártam ezt az utat. Szerelmes lettem egy gyönyorű szép szőke lányba. Udavroltam, de elutasított. Néha-néha beszrltünk pár felszines sort iwiw-en, sms-ben majd hosszú kihagyás után írt nekem, hogy szeretné ha megpróbálnánk. Magam se hittem el, de megtörtént, életem legszebb négy éve volt.


Ne add fel a reményt, a világ nem olyan, mint amilyennek itt gyiken latod. hidd el, hogy azért mert segédmunkás vagy te is lehetsz boldog. Ne érezd magad kevesebbnek másnál.

2017. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!