Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkásként sose lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkásként sose lehet szerető barátnőm?

Figyelt kérdés

ismerkedésnél amint megtudják hogy segédmunkás vagyok, sikítva menekülnek előlem a nők.


miért ennyire felszínesek?


csak a pénz számít?


2017. máj. 30. 15:53
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
62%

Carlito's Way


"a ku.rva any..ádat,azt,aki 25 éves koráig enm tanult annak lőttek,utána már csak fizetős iskolába mehet"


Most süllyedjek le a szintedre?! Hát le fogok, mert az én anyámat egy monitor előtt ülő, egésznap recskázó, büdös tanulatlan sz@&#rházi ne merje a szájára venni.


Na nehogymár én érezzem magam szarul azért, mert valaki éppenhogy kinyögte a 8 általánost és most itt sír a szája?! De a megnyilvánulásodból ítélve egyforma szinten vagy a kérdezővel minden téren. Menj, szedd a csikket...

2017. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Erősen általánosítasz, pedig nem így van. Sok nőnek nem a pénz a fontos. Tény, hogy jobban imponál nekik, ha nem segédmunkás vagy, hisz segédmunkás mindenki lehet, ahhoz nem kell nagy ész és sok küzdelem, már bocsánat. Nem lenézésből mondom. Itt nem is a pénzről van szó. Inkább arról, hogy miért nincs normális szakmád? Miért nem tanultál? Inkább ez lehet ami nem tetszik a nőknek.
2017. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Sztm Te nem azért nem talalsz nőt mert segédmunkás vagy!

n25

2017. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Sztem meg kamu kérdés, ugyanis egy segédmunkás ilyenkor javában még dolgozik az építkezésen és nem itt írogat. Tudtommal 5-ig van a munkaidő :D
2017. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
na, a kitartott nők már töröltették a másik kérdést :D
2017. máj. 30. 17:06
 46/53 anonim ***** válasza:
Nálam pont,hogy pozitívum lenne,sőt az is volt,mert a volt férjem is segédmunkás volt ,mikor megismertem.Nem emiatt lett vége....
2017. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
De akkor neked minek nő, ha utálod őket?
2017. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

"45 % os, én melós vagyok, mégse ilyen az életem, meg tudom fogni a pénzt, (talán azért mert nem idióta nőkre költöm?), van is megtakarításom"


Balázska, aki olvassa az "Üzlet és pénzügyek" kategóriát mindenki tudja, hogy te vagy a kannás boros alkesz, ausztriai burger forgató, segélyen élő provokátor. Na azért nincs nőd.

2017. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

"Segédmunkásként sose lehet szerető barátnőm?"


Nincs kizárva.


T'od, ahogy így elnézem, esélyed sincs a golddiggereknél, a készp@cs-melegmálé típusoknál, a papakedvencei-kiskirálylányoknál, a karrierfetisisztáknál, a műöntudatos félleszbi-femináciknál, az "egytételes k_rváknál", a kilométeres elváráslistákkal rendelkezőknél...


De a "téged szerető barátnő" az biza nincs kizárva. Sosincs.

Azt a típust csak te tudod kizárni.

2017. máj. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

A párom anno segédmunkásként kezdte amikor megismertem. Nem az a baj ha az vagy, az a baj ha az is maradsz. Neki volt igénye a fejlődésre és arra, hogy tovább képezze magát. Jelenleg egy jó cégnél dolgozik, jó fizetésért és főnök lett, de ezért nem keveset hajtott.


Esetleg ha ismerkedésnél úgy adnád elő a sztorit, hogy jelenleg segédmunkás vagy, de ez csak ideiglenes megoldás, mert nem akarsz 50 évesen is egy 1 szobás albérletben lakni, egy felessel indítani a napot és nem akarod, hogy odáig terjedjen az agykapacitásod hogy fiatal lányok után tudj fütyülni egy szakadt Ladából.

2017. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!