Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkásként sose lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkásként sose lehet szerető barátnőm?

Figyelt kérdés

ismerkedésnél amint megtudják hogy segédmunkás vagyok, sikítva menekülnek előlem a nők.


miért ennyire felszínesek?


csak a pénz számít?


2017. máj. 30. 15:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem leírni hogy a nők többsége aki visszautasít szintén segédmunkás!!


tehát nem mérnök nőknél próbálkozom be, hanem hasonló kaliberű nőknél.


Mégis pénzéhesek.

2017. máj. 30. 16:17
 12/53 anonim ***** válasza:

Ez van oszd be,olvasd el cikket amit küldtem PONT.


Nem lehet veled tervezni,és mégis milyen közös élményeket tudnál szerezni a nőnek?

Elmentek kannásborozni?

Mikor és miből viszed el wellneszezni?

Milyen terveid vannak?

2017. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

ha el akarunk menni wellnesre miért nekem kéne fizetni az egészet?


fele fele.

2017. máj. 30. 16:21
 14/53 anonim ***** válasza:
27%

Ez van oszd be,olvasd el cikket amit küldtem PONT.


Nem lehet veled tervezni,és mégis milyen közös élményeket tudnál szerezni a nőnek?

Elmentek kannásborozni?

Mikor és miből viszed el wellneszezni?

Milyen terveid vannak?



mi olyan jó a welneszezésbe?vagy csak divatból kell csinálni?am minek kell itt kannásborozni?attól mert valakinek 8 általánosa van még nem biztos hogy alkoholista te gyök.ér

2017. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
Segédmunkás keresetből a felét sem tudnád. És most semmi bunkóság nincs bennem, csak tény. Vagy neked ez az életcélod?! Így dolgozni és várni a sültgalambot?!
2017. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
kérdező,korod?ismerek 24 éves fiatal férfit,van nője,igaz a 18 éves azmeg még nemnézi hogy mennyit keresel,nincs is valami jo meloja a gyereknek
2017. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

milyen sültgalambot várok?


azt a nők szokták várni, a pénzes faszi reményében.


de azt sehogyse tudjátok kimagyarázni hogy a segédmunkás nők is elhajtanak.


Ja, nincs elég pénzem.


Nekik van? Nincs.

2017. máj. 30. 16:23
 18/53 anonim ***** válasza:
10%

Segédmunkás keresetből a felét sem tudnád. És most semmi bunkóság nincs bennem, csak tény. Vagy neked ez az életcélod?! Így dolgozni és várni a sültgalambot?!


a ku.rva any..ádat,azt,aki 25 éves koráig enm tanult annak lőttek,utána már csak fizetős iskolába mehet

2017. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok.


Nem értem hogy lehetnek ennyire pénzéhesek a nők, ilyen alapon ismerkedésnél mindenki vigye a bérpapírját és akkor nincsenek felesleges körök.

2017. máj. 30. 16:24
 20/53 anonim ***** válasza:

Jaaah,100e-ből milyen részt fizetsz?

CSak egy hétvége kerül minimum 80-90ezerbe,jó kuponnal 50 okés.

Mellette milyen társasági életetek lesz?Kikhez és hova jártok majd?

Neked sztem nincsen igényed sem,te el vagy otthon,nincsen tartalma a létezésednek egyáltalán.

Erre egy nő nem kiváncsi,nekik és minden igényes embernek élmények kellenek.

2017. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!