Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkásként sose lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkásként sose lehet szerető barátnőm?

Figyelt kérdés

ismerkedésnél amint megtudják hogy segédmunkás vagyok, sikítva menekülnek előlem a nők.


miért ennyire felszínesek?


csak a pénz számít?


2017. máj. 30. 15:53
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
21%

Nem!

Azért, mert csupasz hátsóra nem lehet alapozni.

Igen!


Miért nem leszel inkább Java fejlesztő, Senior?

2017. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

Az alapozást én úgy képzelem el hogy dolgozunk és közösen érünk el mindent..


Persze a nők máshogy képzelik el, ők lakberendezők akarnak lenni, alias egész nap otthon akarnak ülni.

2017. máj. 30. 16:02
 3/53 anonim ***** válasza:
38%

De lehet valami nagyon csúnya lány,aki igénytelen,maximum.

Azért igényesek azok a nők akikre vágysz,mert vannak elvárásaik,és nem fognak egy jöttmenttel szóba állni,és milyen jól is teszik.

Miért nem leszel valóban Java developer ?

Akkor ne félj nem siránkoznál hanem élnél,utazgatnál,dugnál.

És igen a pénz számit,tudod a nők meg az igényesebb embereknek vannak elvárásaik és nem csak vegetálnak esznek,és alszanak.

Ülj le és tanulj meg programozni.

2017. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
96%
Keress szinten egy segedmunkast.
2017. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező! Az nem felszínesség, de szerinted ha mindketten keresztek kb 100e forintot, abból mennyi esély lesz egyszer az életben is saját lakást vásárolni és mennyire kell majd a gyereketeknek nélkülöznie?
2017. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
16%

Hiába mondod neki,ő el van kannásbor,meg a cigi,ennyi az igény szintje.

Keress egy átlagon aluli nőt.

Vagy tanulj meg programozni.

2017. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
34%

"úgy képzelem el hogy dolgozunk és közösen érünk el mindent."


Ja, annak idején én is így képzeltem el az életet. Milyen szép lesz, közösen elérni mindent, ergo pl. valóban közös házunk lesz, nem csak beleül valaki a készbe, amiből aztán gondok adódhatnak.

Ja, csak sajnos az élet nem ilyen, a nők többsége nem így gondolkodik.

Még akiről azt gondoltam hogy dolgos, szerény, tőle is megkaptam hogy következőnek csak olyat fog választani, akinek nem okoz gondot ha pl. évente ki kell fizetni egy két hetes külföldi nyaralást, vagy autót kell váltani, stb., akin látja hogy nem kell ezekért nagy erőfeszítéseket tenni.


De egyébként nyugodj meg, biztosan vannak olyan nők, akiknek nem ez a legfontosabb és ha jól ápolt, kedves, határozott, figyelmes, jó humorú vagy, akkor elviselnek... egy ideig.


Én már kiszálltam ebből a bizniszből.

Építem a saját egzisztenciámat ezerrel, de már nem 2 személyesre építem.

2017. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
2017. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy?

20 évesen ez a kifogás még elmegy. De ha efölött csak a nagy semmit tudod felmutatni, az gáz.

Nem azon múlik, hogy van-e csajod.

2017. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
83%

"Persze a nők máshogy képzelik el, ők lakberendezők akarnak lenni, alias egész nap otthon akarnak ülni."


Nah ezért nincs bnőd, nem azért mert segédmunkás vagy. Hanem azért mert így vélekedsz a nőkről. A segédmunka (szerintem) ha az ember is úgy akarja akkor az csak egy ideiglenes állapot amíg nem talál jobbat. Vagy ezzel azt akartad, mondani hogy a 8 általánosod sincs meg?! Mert úgy nehéz rendes melót találni.

2017. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!