Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkásként sose lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkásként sose lehet szerető barátnőm?

Figyelt kérdés

ismerkedésnél amint megtudják hogy segédmunkás vagyok, sikítva menekülnek előlem a nők.


miért ennyire felszínesek?


csak a pénz számít?


2017. máj. 30. 15:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy egy megbízható segédmunkás megkapja, egy kőmüves sokkal többet keres. Én maszekokra gondoltam, nem olyanokra, akik 10 perc után, már a sört nyitják és ülnek a munka mellett.
2017. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
12%
szerencsére nem pesti vagyok,itt ahol lakok mindenkinek van nője,aki keveset keres annak is,itt nem utazás b.u.zi mindenki
2017. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
10%
mennyetek azt repüljétek körbe a világot verebek,az a trendi 2017 be
2017. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
83%

"A nők nem arról híresek hogy egyáltalán dolgozzanak."


Ha bemész egy bankba, hivatalba, orvosi rendelőbe, iskolába, akkor többnyire női alkalmazottakat látsz. Nekem az orvosom, a könyvelőm és az ügyvédem is nő. Én többek között bírósági, ügyészségi fordító és tolmács vagyok. Ezen a területen is elég sok a nő: ügyvédek, bírók, ügyészek, fogalmazók. Persze ők is csak beleültek a jóba.

2017. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

A fizetést hagyjuk, én dolgom hogy mennyit keresek, nem tartozik senkire, a leendő nőmre sem!


Az az enyém és nem az övé.


Nem értem, miért számít ez?


Ha nyaralni akar a nő, keresse meg a rávalót, miért tőlem várja a pénzt rá?

2017. máj. 30. 16:35
 36/53 anonim ***** válasza:
44%

Repülünk is te meg ülj otthon és verd ki,aztán feküdj le aludni másnap menj robotolni,igyál meg két sört,szivd el a cigit,menj haza feküdj le.

És ezt ismételgesd akkor.

2017. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

"Persze ők is csak beleültek a jóba."


Van sok dolgozó nő, de nagyon sok nem dolgozó is akik ülnek otthon és egész nap a manager faszijukat várják haza.


Aztán kész csoda ha tudnak valamit főzni neki, persze inkább rendelgetik az ételt, mert főzni az rabszolgaság ugye.

2017. máj. 30. 16:36
 38/53 A kérdező kommentje:

45 % os, én melós vagyok, mégse ilyen az életem, meg tudom fogni a pénzt, (talán azért mert nem idióta nőkre költöm?), van is megtakarításom.


Nyilván nem annyi mint neked, de az már mindegy.


Te meg dugják minden testnyílásodba lóvét, neked a pénz az istened.

2017. máj. 30. 16:38
 39/53 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha jobban akarsz keresni, akkor tanulj és keress másik munkát. Ha nem akarsz jobban keresni akkor meg maradj segédmunkás. Ennyi.
2017. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Én elégedett vagyok az életemmel.


AZ idegesít hogy a nők azt lesik ismerkedéskor hogy mennyi van a zsebemben, rohadtul elegem van belőle.


Undorító pénzhajhász a legtöbb nő, ez van.

2017. máj. 30. 16:43
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!