Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Rátok miért nézhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Rátok miért nézhetne fel egy nő?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoktól kérdezem, akiknek nincs barátnőjük, és folyamatosan siránkoznak amiatt, hogy nem találnak, nem kellenek a nőknek, és hogy a nők elvárásai a mai világban mennyire magasak.


Ugye a női-férfi vonzalom kialakulásának alappillére, hogy a nő tisztelettel fel tudjon nézni egy férfira. Ebből induljunk ki.


Ha külső szemlélőként kellene gondolkozni, akkor miket sorolnátok fel, mi az amire egy nő fel tudna nézni, és bennetek megvan? Mi az ami miatt ti különlegesebbek vagytok, mint a körülöttetek lévő, szingli férfia? Mitől vagytok ti jobbak, mint többi rengeteg férfi akivel egy nőnek akár neten akár élőben ismerkedni van lehetősége? Mi az amit fel tudtok mutatni eredmények, vagy amit letettetek az asztalra önerőből? És stb.


Tényleg kíváncsi vagyok, miket tudtok sorolni. (A kedves és megértő vagyok, nem elég!)


2017. máj. 28. 15:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom sokan miért fogják fel ezt a kérdést provokációnak szerintem nyilvánvaló mi érdekli a kérdezőt.

Szerintem jó, ha egy adott párkapcsolatban mindkét fél fel tud nézni a másikra valamilyen szinten.

Én nő vagyok szóval nem a célközönsége a kérdésnek, de leírom hátha segít neked kérdező a válaszom.

Amikért én felnézek a páromra (bár nem a legjobb megfogalmazás ez)

- hihetetlenül szorgalmas. Ha valami célja van addig dolgozik érte amíg eléri. Ha valami munkát kap akkor teljes egészében odateszi magát, sose veszi félvállról.

- fejlődés orientált. Mindig képzi magát, megtanult még egy nyelvet az előző felsőfokú mellé, hogy jobb munkája legyen és azóta is jár szakmai fejlesztésekre.

- kitartó

- családorientált. Ha bárki közeli családnak/barátnak szüksége van segítségre, akkor rá lehet számítani..

- Intelligens. Még ha nem is értünk egyet akkor is civilizáltam rendezzük a dolgokat szeretetben.

- empatikus

- ha probléma van/új helyzet nem esik kétségbe soha, feltalálja magát.


hirtelen éjjel ennyi jut eszembe. Most így jól esett átgondolni miért is vagyok vele 6 éve. :)

2017. máj. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
37%
Tisztelet a kivételnek amit mondani fogok de semmi nem számit a nőknek ha jóképű vagy még lehetsz testesebb is vékonyabb is semmire kellő csavargó akkor is mindent elnéznek és hiába fognak itt a csajok mást állítani ez az igazi helyzet.
2017. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!