Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Rátok miért nézhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Rátok miért nézhetne fel egy nő?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoktól kérdezem, akiknek nincs barátnőjük, és folyamatosan siránkoznak amiatt, hogy nem találnak, nem kellenek a nőknek, és hogy a nők elvárásai a mai világban mennyire magasak.


Ugye a női-férfi vonzalom kialakulásának alappillére, hogy a nő tisztelettel fel tudjon nézni egy férfira. Ebből induljunk ki.


Ha külső szemlélőként kellene gondolkozni, akkor miket sorolnátok fel, mi az amire egy nő fel tudna nézni, és bennetek megvan? Mi az ami miatt ti különlegesebbek vagytok, mint a körülöttetek lévő, szingli férfia? Mitől vagytok ti jobbak, mint többi rengeteg férfi akivel egy nőnek akár neten akár élőben ismerkedni van lehetősége? Mi az amit fel tudtok mutatni eredmények, vagy amit letettetek az asztalra önerőből? És stb.


Tényleg kíváncsi vagyok, miket tudtok sorolni. (A kedves és megértő vagyok, nem elég!)


2017. máj. 28. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Néhány dolog: becsület, intelligencia, altruizmus, empátia, humor, problémamegoldó és- megbeszélőképesség, sokoldalúság, műveltség, jóindulat, udvariasság, segítőkészség.


Tudtommal nincsenek rögeszméim, nem hisztizek, és a fejlődést tartom szem előtt mindenben. Azt szeretném, hogy a dolgok működjenek, hogy előrébb lépjünk, és az igazság érdekel, bármi is legyen az, nem pedig az, hogy az én általam igazságnak kitalált dolgot erőszakoljam rá a világra.


25/F

2017. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%

Semmiért.


De mivel van nálam rosszabb, idegesítőbb, unottabb, lustább, arrogánsabb, céltalanabb ember is bnővel.. így nem hiszem, hogy bármit is le kellene tennem az asztalra.

2017. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%

Kíváncsi vagyok sok mindenre a lehető legtöbb nézőpontból ezeken szeretek agyalni és a magam következtetéseit levonni. Én ezt szeretem magamban és mások is ezt említették leggyakrabban amit értékelnek bennem. Arra meg, hogy mit "tettem le az asztalra", a jobb kezem középső ujját tudom felmutatni. Ha már vagyunk olyan jóban, lehet eleget egymás zsebében turkálni.

30/f

2017. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A legrosszabb ***** válasza:
28%
Gyűlölöm ismerkedésnél vagy párkapcsolatban, ha valakinek fel kell néznie rám. Nem szeretek félisteni pozícióban tartózkodni, és akármilyen sikereket is értem el/érek el/fogok elérni, soha nem tűrném el, hogy elismerjenek, dicsőítsenek, magasztaljanak. Számomra iszonyat kellemetlen lenne ez a műmájerkedés.
2017. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A 10. vagyok újból. Amit a #12 leírt... na, 100%-osan egyetértek vele, csak míg én elmentem egy másik irányba, ő a lényeget írta le. Miért kellene valamit "letenni az asztalra?" A 18-at betöltött emberek 95%-a semmit nem "tett le az asztalra", egy a sok közül, akármit is csináljon, az ország ugyanúgy működni fog nélküle, tehát irreleváns az ő létezése is.


Ja igen, az asztalra letevős duma pedig a legerősebb bicskanyitogató, provokatív szöveg már csak az elcsépeltsége és a számonkérő mivolta miatt is.

2017. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Interferencia ***** válasza:

Bár én nem szoktam siránkozni, de jelenleg nincs barátnőm, és általában véve nem erősségem a pártalálás, ismerkedés. Szerintem teljesen természetes, hogy alapfeltétele egy párkapcsolatnak, hogy a két fél felnézzen egymásra. (Igen, ez teljesen kölcsönös kellene, hogy legyen.) Amit én fel tudok mutatni:


-az ország egyik legnehezebb egyetemi képzését végzem nagyon jó eredménnyel, mellette a szakmámban dolgozom, jövőre már minden valószínűség szerint teljes munkaidőben egész jó fizetésért

-igyekszem egészségesen élni: figyelek az étkezésre, rendszeresen sportolok, alkohol jöhet, de már elmúltak azok az idők, hogy szétcsapjam magam, soha semmi cigi és semmi drog

-tudatosan építem az életem és a karrierem: a szüleim korlátozottan tudnak/tudtak segíteni, ennek ellenére rendelkezem némi megtakarítással, tudok bánni a pénzzel, több befektetési ötletem van, mostanában egyre inkább gondolkodom egy vállalkozás indításán (kezdetben csak kiegészítés a munka mellett), mindig keresem a jobb lehetőségeket

-teljesen őszinte és nyílt vagyok egy kapcsolatban, igyekszem minden felmerülő problémát higgadt körülmények között megbeszélni, beismerem, ha tévedtem

-egyenrangú félként kezelem a nőt a kapcsolatban, szívesen folytatok konstruktív vitát szinte bármilyen témában, kikérem a véleményét a fontos dolgokban, soha nem csalok meg senkit

-az ágyban figyelek a nőre, amikor megfelelő hozzáállású volt a lány, akkor nagyon jó lett néhány alkalom után a szexuális életünk is

-erkölcsösen élek, nem igyekszem felpróbálni minden nőt; bár néhány ribivel én is összejöhettem volna, de nem tettem, csak olyannal, akinél láttam értelmét a kapcsolatnak

-szarkasztikus humorom van, gyakran társadalomkritikus

2017. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

Küllemileg semmi extra, annyi, hogy 190 centi vagyok és erőteljes alkatú, meg tudom védeni a nőt. Azt mondják, szép a szám és a szemeim, pisze az orrom.

Nem kezdek bele önfényezésbe belső tulajdonságokat illetően, de nagyvonalakban: kommunikatív vagyok (mindenről sajátos véleményem van és bármiről el lehet velem beszélgetni), humoros, odaadó, hűséges, határozott, szenvedélyes/tüzes és kísérletező/játékos a szexben, széles édeklődési körrel rendelkezem, dolgozom, tehát nem here vagyok, vannak rövidtávú és hosszabb távú céljaim is, ami között egy harmonikus párkapcsolat kialakítása is igen előkelő helyen szerepel. :)

Mivel környezetvédelmis végzettségem van, szeretem a természetet, környezetvédelemre figyelek, gyakorlom is pl. nem pazarlok. A természettel kapcsolatos tevékenységem pedig a túrázás, bringázás, fotózás odakint. Kitartó vagyok, mélyérzésű. Nem dohányzom, ritkán iszom 1-2 sört, havonta 1x kb. Nincs semmilyen káros szenvedélyem, ja, és vega vagyok 7 hónapja, szóval örülnék egy szintén vega nőnek.

Hirtelen ennyi. 29F

2017. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem fényezem magam.
2017. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt olyan barátnőm, aki különbül vasalt volna inget, mint én. :)
2017. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Vannak céljaim az életben, amiket el is szoktam érni, a fontosabb dolgokban sikeres vagyok. Megoldom a gondjaim, eltartom és ellátom magam, sok dologhoz értek is. Nem vagyok megcsaló típus. Amit viszont nem tudok nyújtani: kinézet, határozottság.

"Ugye a női-férfi vonzalom kialakulásának alappillére, hogy a nő tisztelettel fel tudjon nézni egy férfira. Ebből induljunk ki." - Ez fordítva is ugyanúgy fennáll. Amelyik nőt nem tudom tisztelni, az nem érdekel engem sem. Itt már általában elbukik a dolog.

Nem tetszik egyébként az egész kérdés gondolatmenete. Úgy van megfogalmazva, mintha a nő felsőbbrendű lenne és küzdeni kellene a kegyeiért. Társat keresek, nem pedig olyan személyt, akinek villognom kell.

2017. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!