Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Rátok miért nézhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Rátok miért nézhetne fel egy nő?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoktól kérdezem, akiknek nincs barátnőjük, és folyamatosan siránkoznak amiatt, hogy nem találnak, nem kellenek a nőknek, és hogy a nők elvárásai a mai világban mennyire magasak.


Ugye a női-férfi vonzalom kialakulásának alappillére, hogy a nő tisztelettel fel tudjon nézni egy férfira. Ebből induljunk ki.


Ha külső szemlélőként kellene gondolkozni, akkor miket sorolnátok fel, mi az amire egy nő fel tudna nézni, és bennetek megvan? Mi az ami miatt ti különlegesebbek vagytok, mint a körülöttetek lévő, szingli férfia? Mitől vagytok ti jobbak, mint többi rengeteg férfi akivel egy nőnek akár neten akár élőben ismerkedni van lehetősége? Mi az amit fel tudtok mutatni eredmények, vagy amit letettetek az asztalra önerőből? És stb.


Tényleg kíváncsi vagyok, miket tudtok sorolni. (A kedves és megértő vagyok, nem elég!)


2017. máj. 28. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%

Mert magas vagyok.

Ismeretlenül elég nehéz lehet valakire felnézni!

Aki ezt meg egy önéletrajz alapján dönti el az engem békén is hagyhat ,köszönöm!

2017. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Először definiáld azt,mit jelent valakire felnézni,és milyen tulajdonságok alapján lehet valakire felnézni.
2017. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Bár én nem siránkozok, de intelligensen tartom magamat, van egy normális képem, odafigyelek magamra, nem vagyok ilyen pohos köcsög aki csak márkás szerelésekben néz ki valahogy de ha odakerül a sor, akkor a nő egy hányózacskót kér, és még odaadó is vagyok azzal, aki megérdemli, ezenkívül sokszínűnek tartom magam, elég széles az érdeklődési köröm és a koromhoz képest megfelelő egzisztenciával is rendelkezem.

Ami mondjuk hátrány, hogy a buta emberekkel nem tudok mit kezdeni és ők sem velem, bizonyára ezért is döcögősebb néha ez a történet.

2017. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

Ha ez vonzalom kialakulásának alappilére akkor inkább maradok egyedülálló mert nekem ahhoz nincs kedvem, hogy folyamatosan a többi férfival versenyezzek és többet, jobbat tudjak mutatni a nőknek mintha valami értelemetlen, felszínes hízelgés lenne az egész.


Azt sem látom át, hogy a nőknek miért kellene az eredményeimet taglalnom, hogy ő majd ezek után lesz-e olyan kegyes engem választani vagy "nem megfelelt" címszó alatt lerázni.

Remélem nem leszek egyből nőgyűlölőnek bélyegezve, ha azt mondom, ennyit egyetlen nő sem ér.


Nem felnézni kell rám, hanem elfogadni. Nem egy istenkép akarok lenni egyetlen nő szemében sem, hanem társ.

Olyan nővel pedig aki ezzel nem tud azonosulni nincs is igazán értelme párkapcsolatba kezdeni mert mindenkinél van jobb, nincs olyan férfi az univerzumban aki minden más férfinál jobb mindenben.

2017. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Annyira szívemből szóltál, kedves kérdező!


Megy a hiszti, hogy sokat várunk. Mégis milyen sokat? Egész napom azzal töltöm, hogy tanulok, edzek, fejlesztem magam, figyelek magamra, alkotok, melózok, próbálok több lenni és többet látni a világból. És sokadszorra el vagyok küldve a jó édes anyámba, mert mondjuk nem akarok elfogadni partneremnek olyat, aki azt sem tudja beböfögni, hogy mit szeretne elérni az életében, vagy egyáltalán, mi érdekli.


Egy kapcsolat a feltétel nélküli elfogadásról szól, igen! De a párválasztás nem. Eszem ágában sincs mártírkodni, de hajtok épp eleget azért, hogy válogassak is.

2017. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
És azt ez nem fogja megérteni és nem fog benne segíteni (támogatni, beszélni róla), aki nem élte át. Akinek ez nem célja és nem az élete része, az csak bambul és megkérdezi, "minek csinálod". "Minek neked még egy nyelv/diploma/lefutott félmaraton?" Azért, mert. Mert ha benne lennél, értenéd.
2017. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

-mindenről megvan a saját véleményem, amihez tartom magam, divat nem érdekel

-Amit lehet és tudok, egyedül megcsinálom, beleértve a ház körüli munkákat, autóm/motorom/bringám szerelése, és az az 1 személyes vállalkozás is amiből megszedtem magam, úgy hogy nem szakadtam meg (kigondoltam, megcsináltam, eladtam, és adogatom máig).

-Érdekelnek a tudományok, és jártas is vagyok bennük

-szeretem a természetet, próbálom óvni amennyire lehet, szeretek a természetben lenni

-utálom az igazságtalanságot, akkor is ha rám nincs hatással, empatikus vagyok, őszinte

-nem vagyok feladós típus, ha belekezdek valamibe, azt megcsinálom, nem tántorítanak el apró nehézségek (pl a majdnem halálos baleset a motorozástól :D ), de jól átgondolom mibe kezdek bele, számba véve a legrosszabb lehetőségeket is

-alkohol csak társaságban, cigi/drog nuku.

-jók a négy szemközti méreteim :), és sokáig bírom az ágyban, törődve a nővel, mivel ha nem látom hogy jól érzi magát, én sem érzem jól magam

-kedves, és megértő vagyok (de tényleg :) )

-meg tudom nevettetni az embereket

-segítőkész vagyok

-magas vagyok, így magassarkú nélkül kb csak egy NDK-s úszónő nem néz fel rám :D

2017. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres vagyok a munkámban, jó karrierem van, szeretem amit csinálok, jól is megy, és megbecsülnek, azt hiszem erre például fel lehet nézni.


Sok minden érdekel, sok mindenről lehet velem beszélgetni, nyitott vagyok a világra.


Van bennem felnőtt létemre egyfajta játékosság



A második kettőt korábbi barátnőim mondták, az elsőre én vagyok büszke eléggé.

2017. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a kérdező vagyok és nem akarok a nevében szólni de sok minden miatt fel lehet nézni valakire. Pl: a munkájában elért sikerei, ha alkot (festés, írás, akár a ház körüli munka terén stb ) ha valamiben nagyon jó pl hobbi (tánc, sport) a tudására akár adott területen belül akár az általános műveltségére arra amit az életben amúgy elért pl : párom mindig talpra állt akárhányszor lökték a földre és mindig erősebb lett

Fel lehet nézni azért ahogy viselkedik pl: párom előre engedi a nőket nem csak engem figyel az udvariasságra, előzékeny de ha kell kemény férfias

Szóval rengeteg mindenért. Ha semmit nem tud valaki felmutatni amire legalább ő maga büszke akkor vagy hibás az önismerete vagy valamit nagyon rosszul csinál.

Amúgy minden amit az előttem szólók írtak.

2017. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Semmitől nem vagyok különleges. Tök átlagos vagyok, ha egybevetjük a messze átlag alatti külsőmet és az egyedi világképemet + tájékozottságomat. Csakhogy nekem van hobbim, vannak elveim, van véleményem a legtöbb dologról, nem állok be a sorba és nem fogadom el a dolgokat.


De fontosabb mindenkinek az, hogy nem vagyok jóképű, sportos, illetve perpill nincs munkám. Egy olyan lista, aminek mindegyik, legfőképp az utolsó tétele akár egy nap alatt is megváltozhat.

2017. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!