Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valóban érdekel a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban érdekel a lány minden nap keresitek srácok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Talán igen. De attól még lehetnek olyanok is, akik nem.

De az is lehet, hogy nem keres naponta, mert nem akar túl nyomulósnak tűnni. Szóval sok lehetőség van.

2017. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Általában igen, de azért lehetnek húzósabb napok, amikor fáradt az ember. Volt, hogy nem írtam a lánynak, mert fáradt voltam és szerintem jobb nem írni, mint egy unalmas beszélgetés, amikor leragad a szemed és az agyad sem fog. 27/f
2017. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen ba szok el az utóbbi szűk egy évben szinte minden ismerkedést lányokkal:


Nem érzem szükségesnek hogy minden nap írjak nekik. Az hogy én mit akarok, vagy mit érzek jónak mindegy. A lányok elvárják egyszerűen. Attól a naptól kezdve, hogy elkezdesz ismerkedni egy lánnyal, egészen a kapcsolatotok akármilyen végéig (akár rohadt sok évvel később), ő számít arra sajnos, hogy minden nap beszéljetek egymással.


És hiába az utóbbi 9-10 hónapban csak egy lánnyal voltam, nem tudom magam rávenni, hogy napi szinten írjak lányoknak, pláne naponta többször. Napi szinten átkozom magam ezért, de nem akarom. Pedig ahhoz hogy dugni tudjak, kéne. Remélem hogy a punci-hiány annyira előtör majd belőlem (ha most még nem is tette), hogy majd később ezen változtatok. Csak annyira rossz, hogy van ember a világon, akivel minden nap beszélni KELL. Az évtizedes jó barátaimmal, vagy a családommal sem beszélek(/beszéltem) soha minden nap. Kva fura ez a dolog.

2017. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Legalábbis igyekszem. Kivéve akkor, ha hosszú és fárasztó napom volt.
2017. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ő nem keres, én biztosan nem fogom naponta keresni.
2017. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 óra teló és 50-60 sms, a húzósabb napokon. Hozzá, minimum kétnaponta tali.
2017. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem minden nap keres a barátom.
2017. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Emberek, szerintem itt még az ismerkedési fázisról van szó, nem arról amikor szerelmesek vagytok valakibe és már egy párt alkottok.


Mondjuk hogy az első (pár) randi után mennyit beszéltek, de még esetleg az első szex előtt

2017. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Így van, ahogy a 8. írja!
2017. máj. 6. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:
valamilyen formában biztosan... de szokott lenni kihagyás.. akkor várom, hogy ő keres e?!
2017. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!