Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valóban érdekel a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban érdekel a lány minden nap keresitek srácok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki érdeklődött iràntam, minden nap keresett. Ezekből lett kapcsolat. Aki nem ilyen gyakran, az valójàban nem akart semmit csak gyàva volt megmondani vagy csak szexet akart de azt sem közölte . Csak felszívódott mikor nem feküdtem le vele 1.-2. randin. Aki olyannal jött, mikor ràkérdeztem mi a baj, miért nem aktívabb , azt mondta hogy minnél passzívabb egy pasi, annàl jobban ragadnak a nők, húzza az agyukat, ilyesmi. Na az ilyen jàtszmàzós, manipulatív balfszokat gyorsan elküldtem a fenébe. Volt aki hasonló elvből 1 héttel az első randi utàn keresett meg. 2 nap utàn elengedtem a dolgot, mikor jött a telefon, hirtelen azt sem tudtam kkicsoda. Nem érdekelt többet, s még ő volt megsértődve.
2017. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3. ha nem megy, ne erőltesd. Keress olyat aki ebben passzol hozzàd.
2017. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én jelenleg akkor írok mikor van egy nyugodt estém, és semmi más nem jár a fejemben, nem vagyok fáradt stb. Komolyan gondolom az ismerkedést, lerohanni, folyton üzenetekkel bombázni nem akarom. Tudom hogy ezt csinálja a legtöbb férfi, és ha emiatt lecsapják a kezemről akkor áldásom rájuk. Olyat keresek aki magamért szeret a személyiségem miatt, és nem amiatt hogy napi szinten bombázom üzenetekkel...

Ha van mondandóm írok, kérdezek, válaszolok az ő kérdéseire. Gyakorlatban 2-3-4 naponta. De ő sem ír sűrűbben, szóval így teljesen jó.

2017. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Akkor leírom azt is, hogy a megismerkedésünk pillanatától nem telt el úgy nap, hogy ne keresett volna. :)
2017. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!