Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban így néz ki az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így néz ki az átlagos lány? KÉP

Figyelt kérdés

Ez az áttekintés azt írja, az 5-ös és a 6-os az átlag, a 7-es már átlag feletti, a 8. pedig szép:

[link]


Eddig meg voltam győződve róla, hogy a 8-as az átlagos, a szép meg valahol itt kezdődik:

[link]

vagy épp itt:

[link]


(én magam a 8-as kategóriába tenném, de azt hittem, az még bőven átlag)


2015. okt. 1. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aki téged szeret, annak szép vagy!
2015. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Estienne ***** válasza:

Az a sor bőven nem átlag, mondjuk ebben a listában nekem onnan jönnek be legjobban a csajok.


Az első sor meg elég durva :-\

2015. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég szar ez a kategorizálás amit az első képen linkeltél. Több okból is. Az egyik az, hogy ilyet elég ízléstelen csinálni. A másik meg az, hogy semmi alapja nincs az egésznek csak random valaki összerakott egy csomó képet saját ízlése szerint, rakott melléjük egy számot és felrakta a netre.


De ha már maradunk ennél, 6/1 lány nekem sokkal jobban tetszik mint például a 9/1/1, 9/1/3 stb.. Szóval ennyit erről.

2015. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy teljesen átlagos nőről is lehet profi képet csinálni, amin 10/10-nek néz ki, úgyhogy ez egyáltalán nem mérvadó. Az 5-6. sorban lévőkről is lehetne olyan képet csinálni, hogy 9-nek tűnjenek, és viszont, smink, profi beállítás nélkül a 9-es sorban lévőkről is lehetne olyan képet készíteni, amin teljesen átlagosan néznek ki.
2015. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A külső nem elég alap.

Kell legyen kisugárzásnak is. Mint pl. a 9/2/5

De ez nagyon szubjektiv...

2015. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a képekkel ne foglalkozz az első linkeden. a leírás nagyjából megfelel a valóságnak.
2015. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes ez a kategorizálás. Szerintem ezzel menj a tinikhez.
2015. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A #3-mal értek egyet. Az a kategorizálós kép egy baromság. Nekem is a 6/1 tetszik, nagyon aranyos, szép lány.
2015. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Na jó, azért Megan Fox sem néz ki tökéletesen vakolat nélkül:

[link]

[link]

[link]


Jolie meg szerintem kifejezetten rusnyán néz ki. Nekem egyáltalán nem jön be a vastag szopós szája, a szögletes romulan feje.

2015. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség minden ilyen táblázat. Egyrészt a szépség relatív, másrészt a pszichológia megszépíthet bárkit. Akibe szerelmes vagy, még ha a táblázat alján is van, azt a legszebb embernek látod a világon.
2015. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!