Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! 21évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! 21évesen nem volt még soha párkapcsolatom. Ha valakinek tetszem és ezt tudja, az befolyásolja velem kapcsolatban, hogy esteleg nem vagyok elég komoly?

Figyelt kérdés
Amúgyis mi lehet az oka? csúnya nem vagyok , pozitív a viselkedésem...harsány lehetek? nem értem :(

2017. ápr. 21. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyasolna. Inkabb legyel kicsit "bolond" mint valami mufurc unott fap*na! :) :D
2017. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem pozitívan befolyásolna ha tudnám hogy még nem voltál senkivel.
2017. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja, ha tetszenél meg kedvelnélek akkor rövid időn belül el is vennélek....
2017. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok szüz , lehet rosszul fogalmaztam
2017. ápr. 21. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem pont nem érdekelne. :D

Sőt, örülnék, ha én lehetnék az első, akivel komolyabban akarnál lenni. :o

2017. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!