Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem lesz komoly párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz komoly párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. Lassan 10 éve keresem a nagy Őt. Ismerkedem, randizok, próbálkozok. Jártam nálam idősebbel, fiatalabbal, külföldivel, gimisel, egyetemistával, szakközepessel, mindenféle lánnyal, de senkiben nem találom amit keresek. Általános tapasztalatom, hogy a lányok többsége könnyűvérű, nem értékeli a romantikat, az udvarlást, másokat is futtat amikor ismerkedsz vele stb... Annyira unom már az állandó taktikázást, ügyeskedést, megjátszást. Mert sajnos amikor az őszinte énemet hozom, ami olyan dolgokra vágyik, mint együtt mozizni, kávézni, sétálni, naplementét nézni, vagy most adventi vásárba együtt menni stb... lányok erre nem vevők. Nekik a beképzelt, félrelépő fkalapok kellenek. Én csak arra vágyom, hogy valakit őszintén szerethessek és Ő is őszintén szeret engem. Nem kell megjátszanom magamat és "rosszfiúnak" kiadni magam. Kipróbáltam ezt a stílust és elképedtem, hogy mennyire nyerő voltam vele. Szemben az igazi énemmel. Amikor így megjászottam magam, akkor legbelül egy kicsit mindig meghaltam, amikor őszintén futottam neki a dolgoknak, akkor alig akart összejönni a randi és egyéb dolgok. Én nem tudom érett vagyoke a koromnál, de nem arravágytam soha, hogy állandóan buliba járjuk, bebasszunk és egyéjszakás kalandot keressünk. Sokra többre értekelnék egy romantikus vasárnapot, amikor ágyban megreggelizünk utána elmegyünk sétálni, valahol megebédelünk, egy mozi délután, este pedig szeretkezés, nem pedig szex. Azt veszem észre, hogy a lányok erre nem vevők. És úgymond nem velem van a baj, mert sokat gondoltam már erre is, de egy normális átlagos fiú vagyok, aki rendesen dolgozik, viszonylag jó fizetéssel, főiskolát végeztem, nem vagyok csúnya sem. Egyszerűen nem értem. Nem panaszkodni akarok csak ezek a gondolatok így ma megint előjöttek belőlem.
2017. jan. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos valóban nagyon kevés manapság a normális lány, és ők is még tinikorukban elkelnek, onnantól kezdve folyamatosan foglaltak. Ajánlom, hogy a foglalt lányoknál próbálkozz, a szingliknél nem érdemes, mert nem alkalmasak kapcsolatra. A romantikát pedig hanyagold, mert az minden nőt elriaszt!
2017. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az én fejemben is megfordult már ugyanez. Ki kell fogni asszem


26/F

2017. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia. Én 22 vagyok... ha nem is pont ugyanez de hasonló a problémám. Alapvetően azt a tényt kell elfogadnod, hogy kb minden kapcsolatban van valaki aki tapos és valaki aki elfogadja a másikat. Nekem személyesen az a bajom, hogy nagyon magasak az elvárásaim külső terén is (tudom kicsit felszínes, remélem majd kinövöm) és ezért mindig olyan lányokba szerettem bele akikről tudtam, hogy a végén meg fognak bántani. Én voltam aki taposott és ők akik elfogadták a helyzetet. A lényeg, hogy ha képes vagy egy olyan lánnyal összejönni aki oda van érted az biztosan értékelni fogja az ilyen romantikus dolgokat. Ez kicsit olyan mint az óvodában... addig nem érdekel a játék amíg valaki el nem veszi... akkor rögtön játszani akarsz vele. Tehát amíg a laza, rosszfiús énedet mutatod addig bizonytalanok és megmozgatsz bennük valamit (akarják, hogy érdekeljenek téged). Amint előveszed a romantikus énedet és látják hogy oda vagy értük megváltozik a gondolkodásuk. Persze nem lehet álltalánosítani és tisztelet a kivételnek de szerintem kb minden emberi lényben megvan ez az "effektus". Én reménykedem hogy egyszer találok valakit akivel kölcsönös lesz ez az érzés...
2017. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez van, a romantikus filmek nem a valóságot mutatják. De honnan tudod, hogy a romantikus hősszerelmes a valódi, őszinte éned és nem a laza "rosszfiú"?
2017. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt sajnos nem tudsz olyat írni, ami ne háborítaná fel az itteni nőket, és ne kiáltanának ki azonnal nőgyűlölőnek, hiszen itt mindenki velejéig tisztességes, őszinte, nincsenek eget verő igényei stb. A valóságban dettó... A mai világban talán még nehezebb normális nőt találni, mint régen, pedig szerintem akkor sem lehetett könnyű. Persze a nők váltig bizonygatják, hogy á, ők nem olyanok, nekik pont olyan hapsi kell, mint amilyen te vagy, aztán meg valahogy mégse. A kedvességet, odafigyelést sokszor nyalizásnak veszik, vagy úgy gondolják, hogy ezzel csupán kompenzálni akarok a határozatlanságodat, míg a "rosszfiús" viselkedéshez automatikusan a határozottságot, vagányságot kötik. Sajnos sok nő annyira ostoba, hogy ennyi alapján ítéli meg a férfiakat, és a taplóságot összekeveri a határozottsággal. Én úgy szoktam ezt megfogalmazni, hogy ha "rosszfiús" vagy, de "jófiús" vonások nélkül, akkor még mindig van esélyed nőt szerezni, míg ha "jófiús" vagy, de "rosszfiús" vonások nélkül, akkor esélytelen. Akármennyire is azt hiszik sokan, hogy a nők korábban érnek, hát ez nagy tévedés, én is sok olyan huszonéves (sőt: velem egykorú, 30-as évei elején járó) nőt ismerek, akinek a bulizás, ivás, hányás a legfőbb szórakozása. Nagyon nagy szerencsédnek kell lennie ahhoz, hogy találj egyetlen olyan nőt, aki minden téren normális, és akinek az kell, aki valójában vagy. Tudom, ez nem fog tetszeni az itteni nagyon őszinte, nagyon toleráns huszonéves szüzikéknek, de őszinteséggel, romantikával és jófiús viselkedéssel nem sok esélyed van a mai világban.
2017. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.nek igaza van. Bar h a csajok nem szeretik a romantikat, kicsit vitaba szallnek. Lehet, de azt inkabb mar kapcsolatba. 29f
2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!