Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért terjedt el mostanság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el mostanság az a gondolkodás a srácoknál, hogy "nem udvarolok nőknek, mert nem akarok megalázkodni előttük"?

Figyelt kérdés

A világ ekkorát változott volna, hogy mára már az udvarlás egyenlő lett a behódolással, megalázkodással? Vagy csak néhány, a nőkkel bánni képtelen pasi van így ezzel?


Miért gondolják egyes férfiak(bár ez erős túlzás), hogy udvarláskor alárendelt szerepbe kerülnek? Hogy jutottunk idáig?


A lányokat, nőket is kérdezem - valóban sokat hallani, ahogy panaszkodtok, amiért a mai férfiak nem tudnak udvarolni. A fenti dolog lehet az oka, amiért az udvarlás kiment a divatból? A pasik úgy érzik, a férfiasságuk csorbát szenved eközben? Mi a véleményetek erről? Ugye, részetekről még ma is meglenne erre az igény?



2017. máj. 22. 08:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
35%
30-50 évvel ezelőtt nem igen csajoztam, mert 50 éve még tervben sem igen voltam, 30 éve meg csak 3 éves voltam. De látom te is ki tudod forgatni az ember mondandóját, nem volt a kommentemben semmi ilyesmiről szó,hogy egy kávé már feljogosítana arra,hogy bárkit is megdugjak. Igaz,te könnyen gúnyolódsz, hiszen nő vagy, más dolgod nem volt annak idején, csak szűrni az udvarlók között. Különben amit írtam, azt olyan 14 éves koromtól tapasztaltam 28-29 éves korig,amíg társkeresőztem, ismerkedtem.
2017. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%
Egyetlen szó: feminizmus.
2017. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

Ez úgy hülyeség ahogy van.

A nem akarnak meg a nem tudnak az jelen esetben ugyan az.

Nincs egészséges önképük, önbizalmuk.

Az a pasi aki biztos magában, tudja hogy milyen ember, tisztában van az értékeivel a gyengeségeivel az udvarol, csajozik.

Szerintem ha meg szerelmes lesz, akkor úgy is eszét veszti, és akkor az udvarlás minden fortélyát be fogja vetni.

Csak az a pasi nem udvarol meg legyeskedik aki nem akar komolyabban belemenni egy kapcsolatba.Szerintem amikor egy férfi már komolyan udvarol, ajándékot ad, extrém mód figyelmes...na akkor lányok...meg lehet ijedni:)

2017. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Mint amikor a hétvégén a 15 éves lány panaszkodta, hogy a mai fiúk mennyire nem tudnak udvarolni és régebben minden mennyivel jobb volt! :))))

Vicces hallani egy 15 éves lánytól aki tavaly még "fúúj, a fiúk rám néztek" volt a legnagyobb problémája és egy év alatt "az elmúlt 100 év udvarlása" expert lett.

2017. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%

"Jól néz ki a férfi és udvarol: "De kedves vagy, de aranyos stb." Kevésbé jól néz ki: "Már megint zaklat a hülyeségeivel, mikor hagy már békén, mikor fogja már fel,hogy nem érdekel?!"


És ezzel mi a baj? Hogy valaki olyantól akar valamit, aki tetszik neki?

2017. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy csodálkoznak a nők,hogy nem udvarolnak nekik, de ha nem a megfelelő ember udvarol nekik, azt már zaklatásnak veszik. Teljesen felesleges az udvarolgatás, ha jól néz ki az ember.
2017. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%

Tisztázzuk, nektek mit jelent az udvarlás? Teperjek érte éjt nappallá téve, halmozzam el bókokkal, ajándékokkal? Ha ráírok egy lányra, beszélgetek vele, elhívom találkozni nálam már bőven annak számít. Miért fektetnék bele többet, ha nem vagyok benne biztos, hogy ő is akar valamit tőlem?

Fektessek bele egy csomó időt, energiát, pénzt hogy "őkegyelme" nagy nehezen eljöjjön velem egy randira (amin szintén én fizetnék mindent, mert így "illik") aztán utána közölje, hogy "bocs mégse". Vagy még randira se jöjjön el?

Mi értelme, ha én nem kapok cserébe semmit a fáradozásaimért? És igen megalázkodásnak számít bizonyos szinten, mivel a lelked is kiteheted, de a nő simán lekoptathat valami bunkó szöveggel, mert megteheti. Ez azért elég megalázó lehet..

2017. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,ahogy a 17-es írja. Majd ha lesz értelme udvarolgatni, akkor majd fogok.
2017. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
17%

"ha nem a megfelelő ember udvarol nekik, azt már zaklatásnak veszik"


Te nem vennéd zaklatásnak, ha Kasszás Erzsi az öledbe mászna?

2017. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Szó volt itt ölbe mászásról,vagy egyáltalán valami testi kontaktus kezdeményezéséről? Tudtommal nem, akkor olyan példával állj elő, ami meg állja a helyét, ne pedig mindenféle hülyeséggel, csak hogy az igazad tudd bizonyítani! Különben ha Kaszás Erzsi, vagy bármilyen nő,aki nem tetszik elfogok vele beszélgetni ugyan úgy,mint bárki mással, nem fogom közben húzogatni a szám,nem vágok ilyen flegma, "ez mikor kopik már le" fejeket, mint általában a nők szokták. Erre varrjál gombot! Ja, még a cérnát sem sikerült befűznöd a tűbe, semmi gond.
2017. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!