Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó srác voltam(/vagyok), amin változtatni szeretnék. Barátaim vannak, de sajnos nem egy városban élünk, így velük a szórakozás sajnos nem opció.

Szeretnék ismerkedni, barátkozni de visszahúzódó természetemből adódóan ötletem sincs hogy hol és hogyan kezdhetném.

Egyedül internetes ötletre nem vagyok vevő, Tinder és társai számomra egy éjszakás kaland kereső, amire én nem vagyok vevő, ezen felül magamat átlagos kinézetűnek mondom (persze ez csak az én véleményem), így nem is hiszem hogy lenne esélyem ott.

Minden választ előre is köszönök, amennyiben a kérdésre válaszol.


22F



2017. máj. 13. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Most barátkozni akarsz, vagy kapcsolati célból ismerkedni?

Barátkozni szinte bárhol lehet, munkahelyen/egyetemen, neten, tényleg bárhol, nekem olyan is volt, hogy buliban ismerős társaságából barátkoztam össze valakivel. Ha a viaszahúzódó természeteden szeretnél változtatni, akkor arra is az a jobb, ha barátokat keresel előbb és nem kapcsolatot.

2017. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Először változni szeretnék, majd ha az már valamennyire folyamatban van, akkor kapcsolati célból ismerkedni, persze az se lenne ellenemre hogyha ki lehetne hagyni az első lépést, de nem hiszem, hogy változás nélkül lehetséges lenne.

De ha valaki tud ellenpéldát írja le.


Természetesen egyéb ötleteket, helyeket szívesen fogadok.

2017. máj. 13. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, akkor előbb fejleszd magad kívül-belül a szükséges mértékben. Próbálj ki több dolgot hogy mi az ami jó irányba visz, meg mi az amihez ne nyúlj többet.

Ha egy javaslatot megfogadsz: keress ellenkező nemű barátot (!), akivel mindent meg tudsz beszélni. Saját tapasztalatból hallottam, hogy nagyon meg tudja változtatni az ember szemléletét, elképzeléseit a korábbiakhoz képest.

2017. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!