Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Kezdem mindjárt a legelején. Nem is olyan rég fel regisztráltam társkeresö oldalakra,telefonomra is töltöttem le pár alkalmazást,miután a haverok meg győztek vele..


De nem tudok egyszerüen ismerkedni. Nem azért mert csúnya vagyok. (Akinek kell küldök képet is,de ezt sem szivesen teszem mert az lesz belöle hogy töröljék a kérdést)


Szoval ahoz képest elég sok nő be tetszikelt. De egy szia mizu? Avagy szia mijáratban?! Szöveggel semmire nem megyek..


Azt lássák igy csak meg hogy nincs stilusom. Nincs bennem semmi egyedi.


Pedig a való életben meg nagyon jól elbeszélgettek bárkivel,interneten meg ez nem jön át valamiért.


Gondoltam ha egyszer már itt tartok ki irom,hátha tudtok segiteni esetleg valami "bevállt" netes szöveget irni.


Mert tényleg elég rossz egy kicsit hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak,de témát meg nem találunk.



2017. márc. 27. 13:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szia, mizu-ból naponta kap 257 db-ot minden jóbb csaj. Olvasd el az adatlapját, ez alapján szólítsd meg, válasz nyitó témát és ne állj meg az egy soros üzenetnél. Nem kell nagyon terjengős levél, de érezze, hogy olvastad is amiket leírt és főleg nem egy ctrl+C, ctrl+V levelet kapott.
2017. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Persze,igazad van.


Csak van néhány olyan lány is aki kirak magárol vagy 20 képet,bemutatkozáshoz meg ennyit ír:


"Irjatok fiúkák." Most ebböl nem fogok semmit megtudni róla. Föleg ha érdeklödési körböl sem jelöl be semmit.


És komolyan mondom ilyen lányok mit hisznek? Mi lenne nekik az első ideális leszolitó üzenet?


Mert tény ha fiuként elöször azt irom hogy Mizu?! Akkor megvárhatom világvége napját is soha nem fogok választ kapni.

2017. márc. 27. 13:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem fogom törölni a kérdést, de egy privi képre kiváncsi lennék, úgy mondhatok valamit még.
2017. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem is azért tettem fel a kérdést hogy fotókat küldözgessek magamról,mert nem érdekel ki hogy pontozna.


Aki esetleg kér annak küldök,ha akar ir véleményt ha meg nem akkor nem. Nem fogok ebböl problémázni.

2017. márc. 27. 13:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Es te mit varsz ilyen lanyoktol, akik ennyit irnak ki, hogy irjatok fiukak xd Talan az ertelmesebb lanyokra kene rairni, akiken latszik, hogy kepesek valamifele kommunikaciora is.
2017. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked erre van igényed, hogy "irjatok fiukák"... Nekem ilyen lányoknak eszem ágába sem jutna írni.
2017. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Csak egy példa volt,de jó igazat adok nektek.


A legtöbb lány azonban meg ki sem ir egy szót se.

2017. márc. 27. 13:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedj inkább élőben, a társkeresőket max. unaloműzésre használd, ha összejön rajtuk valami, az pluszban jó, de ne ezekre támaszkodj.
2017. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igen,úgy néz ki maradok az élőnél,mert eddigi véleményem alapján internetes ismerkedésből semmi pozitivum nem ért..
2017. márc. 27. 14:36
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Javasolnám a verbális ismerkedést! Ott nem derül ki, hogy abszolút nem tudsz helyesen írni! Ez elég kiábrándító tud lenni!
2017. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!