Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek az interneten jófiúként?

Figyelt kérdés
A nőknek ez nem jön be. Pedig nem mozgok olyan körökben, hogy személyesen is mindig tudjak ismerkedni.
2015. okt. 11. 22:02
 1/7 Linó03 ***** válasza:
70%
Jófiúként ne az interneten ismerkedj :)
2015. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
hagyd el a jófiú dumát
2015. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ki mondta, hogy jófiú vagy?

Miben merül ki a jófiú-lét?

2015. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Én is az vagyok... megértem a helyzeted. Nem könnyű, de nem lehetetlen ;)

Mindeképpen jobb lenne ha tudnál menni valamerre.

2015. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Miben merül ki a jófiú-lét?"


kedves, udvarias vagyok a nőkkel

2015. okt. 11. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez elég alap, a legtöbb férfi igyekszik kedves és udvarias lenni, ha komoly szándékai vannak. Válts bunkó stílusra, még kevesebb nőnek fog bejönni. Nem hiszem, hogy a kedvességeddel van a probléma.
2015. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Épp most dobtam itt egy levelet ezzel kapcsolatban az egyik kommentelő hölgynek, így idézném a levelemből:


Minap éppen kipróbáltam egy társkeresőn:

- a lányok felére tök udvariasan, kedvesen írtam rá, személyesen neki, miután elolvasgattam az adatlapját. S mi volt a vége?: vagy elutasították a flörtöt, vagy válasz nélkül törölték a levelet.

- minden második lánynak viszont elküldtem ezt a sablonszöveget: "Szia! Tetszik a profilod. Tulajt megismerném, ha érdemes rá, hogy egy ilyen férfi, mint én szóba álljon vele! Benne vagy?" - minden nő kivétel nélkül visszaírt, s egy vagy kettő volt közöttük, aki nagyképűnek mondott elsőre, de folytatás utána (tartva a lekezelő, alpári stílust) máris csevegésre hívott (ő engem), és még azt is megtudtam róla, hogy mit evett utoljára.


Én is kedves, udvarias vagyok alaphangon, mégis az eddigi randik nagy részét a második módszerrel hoztam össze, pláne interneten.


27/F

2015. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!