Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Kezdem mindjárt a legelején. Nem is olyan rég fel regisztráltam társkeresö oldalakra,telefonomra is töltöttem le pár alkalmazást,miután a haverok meg győztek vele..


De nem tudok egyszerüen ismerkedni. Nem azért mert csúnya vagyok. (Akinek kell küldök képet is,de ezt sem szivesen teszem mert az lesz belöle hogy töröljék a kérdést)


Szoval ahoz képest elég sok nő be tetszikelt. De egy szia mizu? Avagy szia mijáratban?! Szöveggel semmire nem megyek..


Azt lássák igy csak meg hogy nincs stilusom. Nincs bennem semmi egyedi.


Pedig a való életben meg nagyon jól elbeszélgettek bárkivel,interneten meg ez nem jön át valamiért.


Gondoltam ha egyszer már itt tartok ki irom,hátha tudtok segiteni esetleg valami "bevállt" netes szöveget irni.


Mert tényleg elég rossz egy kicsit hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak,de témát meg nem találunk.



2017. márc. 27. 13:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mi a gond a helyesírásommal?
2017. márc. 27. 14:46
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

fel regisztráltam - felregisztráltam, társkeresö - társkereső, meg győztek vele.. - meggyőztek róla, egyszerüen - egyszerűen, szivesen - szívesen, belöle - belőle, Szoval - szóval, ahoz - ahhoz, be tetszikelt -ilyen szó nincs!, azt lássák - azt látják, igy - így, hogy - hogy, stilusom - stílusom, elbeszélgettek bárkivel - elbeszélgetek bárkivel, ki irom - kiírom, "bevállt" - "bevált"

Elég ennyi? És akkor a vessző és a szórend még szóba sem került! :-D

2017. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönjük Einstein!


A viszontlátásra! :)

2017. márc. 27. 17:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok Einstein, csak válaszoltam a kérdésedre, miszerint mi a baj a helyesírásoddal?
2017. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kérlek, nehogy már darab vesszö miatt neki állj problémázni.. Nem hiszem el hogy te még soha nem írtál el semmit.


Szerintem te mániákusan mások írásába keresed a hibát,mivel más örömöd nincs az életbe.

2017. márc. 27. 18:09
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresem direkt a hibát mások írásábaN! Szerencsére más örömöm is van az életbeN! És nem problémázok DARAB vessző miatt! Csak magyar vagyok és irritál, ha valaki nem tud egy mondatot MAGYARUL leírni! És teljesen más az elírás és más, ha az alapvető szabályokat sem ismeri valaki!

De kérésedre befejeztem. :-)

2017. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%

Inkább ne ismerkedj sehol, még a végén szaporodni fogsz, azt meg nem kéne.


Először idehánysz egy ilyen borzalmas szöveget, majd annak aki megmondja tételesen, hogy mi a baj vele visszapofázol valami irtózatosan éretlen hülyeséget ahelyett, hogy magadba néznél, és megpróbálnál fejlődni, a magad javára fordítani. Mert az nem válik előnyödre, ha ragaszkodsz ahhoz, hogy hülye lehess. Rögtön meg is mutatkozott a személyiséged egy fontos része.

2017. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!