Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjék? Hol ismerkedjek? Mit gondoltok eről?

Figyelt kérdés
21éves vagyok Nem rég költöztem Győrbe messziről iskolába már nem járok. Normális srácnak tartom magam nem volt még sok kapcsolatom. De nem szeretném hogy fiatal éveim szerelem szex barátságok nélkül menjenek el . De nem ismerek itt senkit az eddigi életemből nem maradtak barátaim . Úgy jelemezném magam hogy barátságos mosolygós humoros jó szívű érzelmes figyelmes . Hogyan jarhatnék sikerel hogy ismerkedhetnék itt Győrben ! Szórakozó helyekkel kapcsolatba rossz tapasztalataim vannak de itt helybe még nem voltam discoban . Nem tudom hogy ott hogyan szólítsák le Lámyokat oké hogy oda megyek hozzá táncolni de hogy igyunk is valamit meg több legyen mint egy tánc . Belelehet ebbe verni egy csomó pénzt sikertelenül a szórakozó helyen való ismerkedésbe ötleteket tanácsokat várok . Már beleőrülök ebbe most aktuális lenne az ismerkedés . Hogy milyen korosztály érdekel én vagyok 21es ilyen 16-26ig gondoltam . Barátkozni is szeretnék nem csak barátnőt :)

2017. ápr. 7. 19:03
 1/1 anonim válasza:
győri vagyok, fiú de biza a te érdekedben nem segítek koma, mert én még nálad is rosszabb mód űzöm az ipart.
2017. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!