Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi panaszkodik itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi panaszkodik itt, hogy rendszeresen próbálkozik nőknél, de azok mindig elhajtják. Elhiszitek ezt?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan úgy kell elképzelni, hogy nőknek udvarol, randevúzik velük, de egyszerűen nem jön össze soha semmi? Ezt nehéz elhinni - már ha tényleg komoly udvarlás van, nem csak laza bepróbálkozások. Persze, hogy az utóbbinál nem alakulnak ki a nőkben érzelmek, mert nem érzik, hogy különlegesek lennének.


Szerintem inkább az lehet a helyzet, ami ránk, magyarokra amúgy is jellemző - szeretnek panaszkodni, sírni, hogy "jaj, de rossz nekem", de segítséget nem fogadnak el, és megoldást is lusták keresni.


Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nők tucatjai küldenek el egy férfit sorozatosan - eleve egy férfias pasiról beszélünk, mert mer a nőkhöz közeledni. A bátorságot, a tökösséget mindig értékelik a nők. Szóval szerintem ez panaszkodás a javából, mindenféle realitást mellőzve.


Ti mit gondoltok erről? Ez kamu vagy tényleg van ilyen kudarc-sorozat férfiaknál?



2017. máj. 7. 18:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
40%

"Magasságra van magasított cipő"

Ami előbb-utóbb lekerül.


"de más dolgokkal is kompenzálható (viselkedés, stílus).

Nem igaz.


"Arcra pedig megfelelő arcszőrzet, mosoly"

A fejformámon és a ronda szemeimen az arcszőrzet sem változtat, a mosolyom pedig olyan, mint egy retardálté.


"és persze ami a legfontosabb, kisugárzás (mert az ténylegesen kiül az ember arcára, mennyire elégedett önmagával és érzi jól magát a bőrében)."

Kisugárzása legfeljebb a Csernobilban születetteknek van, egyébként nem létezik ilyen. Tőlem ugyanúgy első látásra undorodnak a nők akkor is, ha jó kedvem van.

2017. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"kisugárzás (mert az ténylegesen kiül az ember arcára, mennyire elégedett önmagával és érzi jól magát a bőrében)."



ez nem "kisugárzás" bakker, hanem BENYOMÁS. milyen benyomást keltesz másokban. Csernobilnak van kisugárzása, nem emberi lényeknek. (hacsak nem sugár fertőzöttek)

2017. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nők tucatjai küldenek el egy férfit sorozatosan - eleve egy férfias pasiról beszélünk, mert mer a nőkhöz közeledni. A bátorságot, a tökösséget mindig értékelik a nők. Szóval szerintem ez panaszkodás a javából, mindenféle realitást mellőzve."


Pedig van ilyen. Kizárólag "bátorságért,tökösségért" még szerintem senkivel nem jöttek össze a nők. Ha ez így lenne, már lennie kellett volna jó pár barátnőmnek. Max akkor értékelik, ha mellé be is jössz nekik első benyomásra, ha nem akkor lehetsz akármilyen bátor meg tökös.

Nálam az számít próbálkozásnak, ha randira hívom. Ilyeneket, hogy ráírok neten, társkeresőn, vagy leszólítom buliba nem is számolom, mert nem is tudnám már.

Találkozóra is úgy szoktam hívni, hogy már beszélgetünk egy ideje és úgy érzem van értelme megkérdezni, bár így is szoktam koppanni, van amikor nem is válaszolnak rá semmit, vagy csak terelnek. Amikor meg nincs értelme megkérdezni (1 szavas válaszok, 0 érdeklődést mutat stb.) akkor meg inkább eltűnök magamtól, úgysem fognak keresni. :D

Szóval voltam már jó pár 1. randin, 2.-on már jelentősen kevesebben, ennél több egyszer fordult elő.

Nem tartom magam csúnyának, hiszen ha az lennék 1. randiig sem jutnék el. Unintelligensnek sem, hiszen az is hamar kiderülne már chatelésből is. Viszont viszonylag alacsony és vékony vagyok (173cm 60kg) ami képekből lehet nem látszik, de talán 2x volt olyan hogy nem voltam magasabb a lánynál szóval nem is erre fogom. (Bár lehet h emiatt)

Szóval létezik folyamatos kudarc sorozat.

2017. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
persze hogy van ilyen. Ez szinte már az átlagos. Aztán sok csalódás és 0-ra zúzott önbizalomnál megtörténik a csoda és még se utasítják el HA megtörténik, mert sok férfinál kb soha nem történik meg.
2017. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!