Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi panaszkodik itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi panaszkodik itt, hogy rendszeresen próbálkozik nőknél, de azok mindig elhajtják. Elhiszitek ezt?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan úgy kell elképzelni, hogy nőknek udvarol, randevúzik velük, de egyszerűen nem jön össze soha semmi? Ezt nehéz elhinni - már ha tényleg komoly udvarlás van, nem csak laza bepróbálkozások. Persze, hogy az utóbbinál nem alakulnak ki a nőkben érzelmek, mert nem érzik, hogy különlegesek lennének.


Szerintem inkább az lehet a helyzet, ami ránk, magyarokra amúgy is jellemző - szeretnek panaszkodni, sírni, hogy "jaj, de rossz nekem", de segítséget nem fogadnak el, és megoldást is lusták keresni.


Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nők tucatjai küldenek el egy férfit sorozatosan - eleve egy férfias pasiról beszélünk, mert mer a nőkhöz közeledni. A bátorságot, a tökösséget mindig értékelik a nők. Szóval szerintem ez panaszkodás a javából, mindenféle realitást mellőzve.


Ti mit gondoltok erről? Ez kamu vagy tényleg van ilyen kudarc-sorozat férfiaknál?



2017. máj. 7. 18:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ezek már meg vannak, tudok nyitni a lányok felé, mármint beszélgetni elbeszélgetek bárkivel, nyitottá váltam, csak egyszerűen innen nem megy tovább valami. De köszönöm a tanácsokat, próbálom megfogadni mindet, de nem akarok és nem is fogok olyat magamra kényszeríteni, ami nem én vagyok, magamból szeretném kihozni a maxot. 23/F
2017. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

A magzatok is tennék, ha tudnák.

30/f

2017. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Tedd magad akkor legalább átlagossá, csomó eszköz adott hozzá."

Milyen eszközzel lehetek magasabb? Milyen eszközzel lehet szimmetrikusabb, férfiasabb arcom?

2017. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Magasságra van műtét, a lábakat törik el hozzá. Az arcra ott az implant és/vagy plasztika. Kérdés, hogy érdemes e ezeken keresztül menni egy nőért akinél ez feltétel.

30/f

2017. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
Lányként írnék. Nem rég lettem egyedülálló, mostanában azért már jönnek a próbálkozók. Na, én szeretem ha valaki vicces, laza, meg tud nevettetni, kedves az emberekkel, jóindulatú, és pozitív, mert én is ilyen vagyok. Persze a külső is hozzá tartozik, de alapvetően én nem ebbe szeretek bele. Na már most, eddig azért olyan sok jelentkező nem volt, de aki próbálkozott is, jött valami hülye dumával, majd a következő téma az volt, h az én főnököm tuti valami adócsaló aki q7-essel jár.. Most ez normális?! Ez a csajozó duma most? :D A másik, hogy viszonylag csinos lány vagyok, bár ugye kinek mi, de olyan "szomszédlány" típus vagyok, és azért nem döngetik az ajtómat a jelentkezők.. ellenben van egy kolléganőm, aki butuska is, rohadnak a fogai, kicsit molett is, bár nem ez vele a gond, na rá, mint nyáron a szúnyogok az emberre, úgy jönnek. Erre is adhatna valaki magyarázatot, mert fordítva sem olyan egyszerű :D
2017. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%
25. vagyok.. A másik miért neten akarnak megismerni? Miért nincs elég vér a pucában akkor megszólítani mikor látnak? Neten nem lehet a másikra hangolódni, oda-vissza dobálni a labdát, figyelni a reakciókat, meg érezni hogy működik vagy nem működik a kémia.. Miért nem mertek leszólítani lányokat élőben? Miért a facen meg ilyen olyan szarokon próbálkoztok?
2017. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
56%

Magasságra van magasított cipő, de más dolgokkal is kompenzálható (viselkedés, stílus). Arcra pedig megfelelő arcszőrzet, mosoly és persze ami a legfontosabb, kisugárzás (mert az ténylegesen kiül az ember arcára, mennyire elégedett önmagával és érzi jól magát a bőrében).


"de nem akarok és nem is fogok olyat magamra kényszeríteni, ami nem én vagyok, magamból szeretném kihozni a maxot."


Ez annyira nagyképű hozzáállás szerintem, hogy "jaj, én önmagam akarok maradni", mintha tisztában lennél azzal, ki is vagy valójában és valójában nem tudatalatti hatások rángatnának össze-vissza. Ha megvilágosodott zen mester vagy, akkor persze nem szóltam. :D

2017. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a net a legelején több okból is jó lehet. Egyrészről hamarabb el lehet jutni a másikhoz, értsd: hamarabb találsz olyan lányt, aki tényleg tetszik. Az mondjuk szerintem se megoldás, hogy valakire full ismeretlenül ráír a másik Facebookon, viszont az, hogy mondjuk látásból ismerik egymást, vagy beszélnek pár szót, azután neten el lehet indítani, és később, élőben folytatni. Az odamenés meg megint egy másik dolog. Van akinek megy, van akinek nem. Lehet tanulni, de elején sok lesz az elutasítás. Nem lehet ezt így megmagyarázni, de nem minden férfinek megy ez, de ettől még nem lesz szerintem valaki gyökér. 23/F
2017. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
'Ez annyira nagyképű hozzáállás szerintem, hogy "jaj, én önmagam akarok maradni", mintha tisztában lennél azzal, ki is vagy valójában és valójában nem tudatalatti hatások rángatnának össze-vissza. Ha megvilágosodott zen mester vagy, akkor persze nem szóltam. :D' Nem akartam nagyképűnek tűnni, nem vagyok egy született csoda, se zen mester :DDD, viszont nem akarom eljátszani azt a szerepet, ami valójában nem én vagyok.
2017. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
58%

# 26: Sok oka van, de ezek csak a mi szemszögünkből értelmesek, ha csak a tiedből nézed, nem fogod megérteni az indokainkat.

Az élőbeni leszólítást egyre inkább úgy kezelik a nők, hogy eszünkbe se jusson efféle förtelmet megpróbálni, mert ők mindig sietnek valahova, és hogy képzeljük, hogy hozzájuk merünk szólni. Ez értelemszerűen az ismeretlen lányokra érvényes.

Az ismerősök közt nem mindig van olyan, akivel úgy gondoljuk, hogy érdemes lenne kezdeni (akármilyen ok miatt). Ilyenkor várjunk, amíg pont jön egy (nem tökös hozzáállás), vagy keressük a lehetőséget élőben (görcsösen ismerkedni akar, ez sem jó), vagy nézzünk körül neten (és persze ez sem jó)?

Az internetet lehetne normálisan is kapcsolatteremtésre használni, és ugyan aláírom, hogy a sok fb-n nyomuló, meg egyéb elmebeteg hímnemű nem ezt teszi, de azért közületek, kedves lányok is elenyészően ritka az, aki legalább közelítőleg tudná használni.

És persze ott van az is, hogy nem mindenki csodálatos extrovertált, aki könnyen szóba elegyedik és lenyűgöz másokat az első benyomással. Van, aki a kezdetekben nem annyira ügyes, és kell neki némi idő, de ettől még nem lesz rossz ember, hiába próbálja a propaganda ezerrel belétek sulykolni. Az ilyen típusúaknak remek hely lenne az internet, ahol jobban ki tudnak bontakozni, de hát ugye el lett rontva ez is.


On:

Nem udvarolok és nem randevúzok, mert el sem jutok odáig. Élőben nincs senki, akit elhívhatnék, csak munkatársak, velük meg biztosra kell menni, hogy összeillünk, mert ugye házinyúl. Neten vagy nem válaszolnak - az amúgy normális üzenetre és normális adatlapra - vagy a tinder-féléken eleve vissza se jelölnek (kb senki), tehát esély sincs a randira hívásra sem. Beszélgetni pedig nem lehet azzal, aki esetleg véletlenül félévente egyszer reagál valamit, mert nem tud. Persze ez biztos azért van, mert olyan szar ember vagyok, aki még ennyit sem érdemel (pedig nem), és mindeközben meg a csalfa taplóknak meg valahogy mindig jut randi is meg nő is.


Én abban látom a probléma forrását, hogy mintha senkit sem a valódi személyiség érdekelne, hanem a látszat, a felszín, a hazudott kép, meg hogy mit gondolnak majd mások a leendő párjáról. Szerepet akarnak csak játszani.


A szintről meg csak annyit, hogy az állítólagos "normális", nem cicababa lányok (akiknél szerintetek nem próbálkozunk, ami nem igaz) pont ugyanígy viselkednek, sőt. Ha meg izgalmas lelket, értelmet keresünk egy lányban, még kevesebb a találat.

2017. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!